Перейти до змісту

Grand Theft Auto V (абр. GTA 5)


HWman

  

197 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Через 2 тижні вихід на ПК. А в мене відяха стара була і та згоріла. западло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 438
  • Створено
  • Остання відповідь

Через 2 тижні вихід на ПК. А в мене відяха стара була і та згоріла. западло.

яка була? Може вона вже і не тягнула його.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись грав в ГТА-шку, кажись третю. Сподобалось. Було дуже глобально. Скачав собі четверту з модами від пятої. Встанови на компик, все влючилось запустилось, але лагів купа, чуть щось не так викинуло. Годину так подовбався, кайфу ніякого, видалив. А народ на консолях вже давно 5-ту відіграв, вже й забув :). І тут постає питання. Саме зараз якщо комплектувати реальний ігровий компютер, то він вийде на порядок дорожчий тих же ПС3 чи Хбокс360 в останніх передтопових комплектухах з вінтами по 250Гб. Одна відяха буде практично як консоль коштувати. Купив собі таку консоль і всі грайки літають, геймпад заточений під джойстик, фактично одне задоволення. Я схиляюсь до прошитих консолей.

Гіршої гри по оптимізації ніж гта4 я навіть і не згадаю!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ігри далеко не всі літають і GTA5 в тому числі.
літають, з тінями, шейдерами і іншими примочками, якби не бачив, не казав би :) Жодного підвісу, чи літаєш на тачці, чи на моцику, чи в перестрілках замічено не було. Плюс з джойстиком зовсім інші відчуття ніж клава+мишка. В знайомого Xbox360E 250Gb

Все літає, жодних лагів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ігри далеко не всі літають і GTA5 в тому числі.
літають, з тінями, шейдерами і іншими примочками, якби не бачив, не казав би :) Жодного підвісу, чи літаєш на тачці, чи на моцику, чи в перестрілках замічено не було. Плюс з джойстиком зовсім інші відчуття ніж клава+мишка. В знайомого Xbox360E 250Gb

Все літає, жодних лагів.

ось відео тесту на консолях де fps просідає менше 20 - а це тормоза і грати так ще й з милом дуже не комфортно.

https://youtu.be/_fbYyMq4cGU

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через два тижні хто знайде робочу гру ссилку на торрент сюди)))

щось мені підказує, що через два тижні нормально взломаної робочої версії ще не буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через два тижні хто знайде робочу гру ссилку на торрент сюди)))

щось мені підказує, що через два тижні нормально взломаної робочої версії ще не буде

могли замутити щось типу diablo?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось відео тесту на консолях де fps просідає менше 20
Xbox360 показує стабільно вищий 20 fps, біля 26-28 - тормозів немає. Я не займаюсь приставками, просто описую те що бачив. Жодного лага, підвисання чи ще чогось. Якщо порівнювати з кількістю лагів на ПК , то це небо і земля. Буржуіни не даремно розділили ігри і роботу на ПК. Ну то таке, рік тому народ відіграв ГТА5, зараз вийде на ПК, опишете спочатку чи взагалі вдалось встановити, скільки вильотів і скільки тачок навкруг з колесами а скільки літають просто в повітрі чи порять землю:) І ще запитання, в когось хто відграв на консолях були якісь проблеми, тормоза з грайкою?

Просто якщо розібратись, під ігри потрібно постійно тюнити комп, або на старті вкладатись в серйозну суму. За третину цих коштів можна взяти б/у консоль, не мучити компа вірусяками, кряками, опимізаціями під взломані ігри. Вибір в кожного свій. Я до останнього так само думав, і мій братан замутив собі нехілий ігровий центр на базі ПК, але гроші вкладені непропорційні як на мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Xbox360 показує стабільно вищий 20 fps, біля 26-28 - тормозів немає. Я не займаюсь приставками, просто описую те що бачив. Жодного лага, підвисання чи ще чогось. Якщо порівнювати з кількістю лагів на ПК , то це небо і земля. Буржуіни не даремно розділили ігри і роботу на ПК. Ну то таке, рік тому народ відіграв ГТА5, зараз вийде на ПК, опишете спочатку чи взагалі вдалось встановити, скільки вильотів і скільки тачок навкруг з колесами а скільки літають просто в повітрі чи порять землю :) І ще запитання, в когось хто відграв на консолях були якісь проблеми, тормоза з грайкою?

Просто якщо розібратись, під ігри потрібно постійно тюнити комп, або на старті вкладатись в серйозну суму. За третину цих коштів можна взяти б/у консоль, не мучити компа вірусяками, кряками, опимізаціями під взломані ігри. Вибір в кожного свій. Я до останнього так само думав, і мій братан замутив собі нехілий ігровий центр на базі ПК, але гроші вкладені непропорційні як на мене.

У важких динамічних сценах fps просідає менше 20 - перегляньте уважніше, а якщо туди додати поганої якості текстури і роздільну здатність менше 720p (про 1080p я взагалі мовчу) - то такий геймплей не є прийнятним на даний час. Це все одно що порівнювати на прикладі фільмів Blu-ray із TS якістю :) . А якщо Ви вважаєте що багів/зависань у консольних іграх немає, то Ви помиляєтесь. Єдиний аргумент у купівлі консолі є ексклюзивні ігри недоступні на PC.

Зараз вартість консолі PS4 чи XboxONe+вартість ігр є на рівні PC.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так згідний що гра на консолях урізана, але вона й вийшла два роки тому і тоді ці 10+Гб було багато. Зараз час трохи змінився і можливості змінились, але навіть в такому урізаному варіанті, без морщинок Майкла і т.д. гра виконує всі свої функції. Може менше естетики, але на ПС4 вона в максимумі буде літати. Я веду до того, що виробники консолей ведуть набагато чеснішу гру з своїми клієнтами, ніж виробники геймерсього обладнання для ПК. Консоль актуальна років 5-6, на неї оптимізуються всі ігри, плюс навчились взломувати, можливо з ПС4 буде важче, але для консолей аналога ПС3 - всі ігри безкоштовні в одиночній грі. От цей розмір 60Гб, плюс колосальне зжерання ресурсів і ігровий компик дворічної давності куплений за нормальне бабло, вже в прольоті. Знову апгрейт, або купівля нового. ІМХО, комп має бути оптимізований не під ігри, а під роботу: обчислення, рендерінг, графіка і не мучити його новими апгрейдами, паками, діректами, кряками. Для ігор має бути консоль відповідного покоління.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так згідний що гра на консолях урізана, але вона й вийшла два роки тому і тоді ці 10+Гб було багато. Зараз час трохи змінився і можливості змінились, але навіть в такому урізаному варіанті, без морщинок Майкла і т.д. гра виконує всі свої функції. Може менше естетики, але на ПС4 вона в максимумі буде літати. Я веду до того, що виробники консолей ведуть набагато чеснішу гру з своїми клієнтами, ніж виробники геймерсього обладнання для ПК. Консоль актуальна років 5-6, на неї оптимізуються всі ігри, плюс навчились взломувати, можливо з ПС4 буде важче, але для консолей аналога ПС3 - всі ігри безкоштовні в одиночній грі. От цей розмір 60Гб, плюс колосальне зжерання ресурсів і ігровий компик дворічної давності куплений за нормальне бабло, вже в прольоті. Знову апгрейт, або купівля нового. ІМХО, комп має бути оптимізований не під ігри, а під роботу: обчислення, рендерінг, графіка і не мучити його новими апгрейдами, паками, діректами, кряками. Для ігор має бути консоль відповідного покоління.

комп 2-во річної давності буде себе впевнено почувати при кращій картинці ніж це у PS4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так згідний що гра на консолях урізана, але вона й вийшла два роки тому і тоді ці 10+Гб було багато. Зараз час трохи змінився і можливості змінились, але навіть в такому урізаному варіанті, без морщинок Майкла і т.д. гра виконує всі свої функції. Може менше естетики, але на ПС4 вона в максимумі буде літати. Я веду до того, що виробники консолей ведуть набагато чеснішу гру з своїми клієнтами, ніж виробники геймерсього обладнання для ПК. Консоль актуальна років 5-6, на неї оптимізуються всі ігри, плюс навчились взломувати, можливо з ПС4 буде важче, але для консолей аналога ПС3 - всі ігри безкоштовні в одиночній грі. От цей розмір 60Гб, плюс колосальне зжерання ресурсів і ігровий компик дворічної давності куплений за нормальне бабло, вже в прольоті. Знову апгрейт, або купівля нового. ІМХО, комп має бути оптимізований не під ігри, а під роботу: обчислення, рендерінг, графіка і не мучити його новими апгрейдами, паками, діректами, кряками. Для ігор має бути консоль відповідного покоління.

Надемся что директХ 12 многое изменит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надемся что директХ 12 многое изменит

Я би сказав замінить, старе залізо на нове, яке буде його підтримувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надемся что директХ 12 многое изменит

Я би сказав замінить, старе залізо на нове, яке буде його підтримувати.

PC gaming hardware will work well with DirectX12, including; NVIDIA's Maxwell, Kepler and Fermi-based GPUs, Intel's 4th generation (and newer) Core processors and AMD's Graphics Core Next (GCN) based GPUs(GCN is used in 28 nm graphics chips in the HD 7000, HD 8000 and Rx 200 series).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже чекаю гру, навіть думав купити. Спочатку вирішив спробувати піратку, а тоді буде видно. GTA4 хоча в настройках пише що використовує 300мб з доступних 2000 (на мінімумі) видає в середньому 27фпс :( Розумію що не тільки від об'єму пам'яті залежиться, але ж не настільки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто там слідкує, на торрентах вже є? Бо по традиції гра зявляється раніше :_07: дати реалізу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підозрюю, що ситуація буде схожа на ту, що з Diablo III -- піратку не пограєш. Запуск з нормальними сейвами піратки GTA IV був "не для середнього розуму", в GTA V певно ще хитріше все зробили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормально все з сейвами було в чітвірки, я два рази гру пройшов без жодних проблем.

Якщо щось і качати то тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормально все з сейвами було в чітвірки

це якщо повезе скачати "правильну" версію, відв'язану від Microsoft Games і з крякнутим сервісом rockstar. Не всі піратки "однаково корисні" в цьому плані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...