Перейти до змісту

Grand Theft Auto V (абр. GTA 5)


HWman

  

197 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Чорт, ці вильоти все ніяк не дають погратись... Налаштуюсь грати а тут виліт на місії і вже відбивається бажання побавитись...

У вас до сих пор вылетает :0157:

У меня все вылеты пропали после установки -

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 438
  • Створено
  • Остання відповідь

HWman, ну не знаю, у меня были вылеты, я уже и не надеялся что можно будет играть без проблем но сцен релиз все поменял.

Если все сделано по инструкции не должно быть вылетов! В противном случае проблема с железом - не хватает о.п. или нужно увеличить файл подкачки ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оперативки 4 гіга, файл підкачки 6 гіг.

А-а, тогда все понятно - это не игра, а издевательство с 4гб.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Не хочу тем плодити. Напишу тут, оскільки продукт також Рокстаровський. Макс Пейн 3 - пройшов на консолі - дуже класна грайка. Фавели, мафія, терористи, бойовики і харезматичний Макс - дуже сильний коктель. Гра не нова, але атмосфферна і потужна, деколи драйв не гірший ніж в ГТА. Ну і фавели Сан-Паулу дуже антуражно подані. Хоч сюжетик і вигаданий, але бажаючих проїхатись в Сан-Паулу після гри поменшає точно:) Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гадаю що вже спойлерити не варто, всі пограли.

А що робити після 60% гри, це вже фініш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там в кінці гри давали резюме, я його не догадався сфоткати. Щоб його знову побачити потрібно фінальну місію переграти? ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Народ хто стикався,як лічиться див скрін.

1. Антивірусник таблетку не хавав (виключав в момент установки).

2. Як і Захисник Win.

3. Ріпак робочи 99.9% провірявся на іншому pc

post-10602-0-56811100-1439148271_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чорт, постійно викидає в місії де треба ограбити інкасаторів...

вже точно не пам'ятаю, але там походу треба просто ліпучку швиряти клавішою G, а не мишкою (тобто бігаєш з стволом, наводиш прицілом на двері і жмеш G)

Вылетает игра при смене персонажа в миссии

Варианты:

Не использовать метательное оружие (взрывчатка) в миссии держа его в руках, либо бросайте при помощи кнопки G (выбирайте необходимое через таб, но оставляйте в руках другое оружие), либо откажитесь от использования на время прохождения миссий.

Перед моментом смены персонажа убить себя 3 раза подряд, после чего можно будет пропустить кусок миссии нажав пробел.

В настройках игры поставить для "Начальная страница" значение "Вкл."

Запустите игру в оконнном режиме.

Народ хто стикався,як лічиться див скрін.

1. Антивірусник таблетку не хавав (виключав в момент установки).

2. Як і Захисник Win.

3. Ріпак робочи 99.9% провірявся на іншому pc

дуже дивно шо воно тебе оприділяє як set187, в сошіал клабі на піратці завжди заходить під профільом 3DM. Можливо є якісь інші ігри, які використовують Social club? мені здається проблема в цьому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Хтось грає GTA 5 онлайн?

Пройдемо разом пограбування і тд і тп, не можу знайти нормальних гравців, всі фігньою страдають, бісить жуть. А кажуть пограбування, бізнес і байкери дуже цікаві заняття!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пограбування це хардкорна тєма, все інше не вставляє.

скидуйте свої профілі сюди і добавляйтесь в друзі, а там як і коли в кого вийде... Troyanda

https://vk.com/uastars - Укр Банда ПК

l
 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...