Перейти до змісту

знову дощик, знову затопило Луцьк


Георгий

Рекомендовані повідомлення

На Дубнівській(біля 7-ї школи)-затор-сестра в 30-ці вже пів години стоїть.Водій незнає:їхати на Підгайці чи ні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 793
  • Створено
  • Остання відповідь

40-й проїхало дві швидкі і за ними міліція, в сторону Фуршета...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, що коли оголошують штормові попередження, то йде накрапає дощик хвилину-дві, а коли така ж..а, то ніяких попереджень...

Неправда Ваша...

Вранці їхав на роботу чув штормове попередження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вихід з вбиральні, яка знаходиться у підвальному приміщенні ТЦ «Ювант», заблокувало через надмірну кількість опадів.

Про це ВолиньPost повідомила очевидиця подій Катерина приблизно о 16:55 30 липня.

За словами дівчини, в туалеті торгового центру «вода заблокувала вихід і там є люди». Аби допомогти вибратися людям із «пастки», викликали підрозділ ДСНС.

Наразі на місці працюють рятувальники.

http://www.volynpost.com/news/17894-cherez-zlyvu-u-lucku-lyudy-zastriagly-u-tualeti-torgovogo-centru-foto

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Количество пользователей, читающих эту тему: 396

думаю варто буде кожному відписуватись через кожні 30 хвилин про стан доріг на вулиці, а то і мені треба буде виходити добиратись на ж\д вокзал...

що за мінус???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Количество пользователей, читающих эту тему: 396

думаю варто буде кожному відписуватись через кожні 30 хвилин про стан доріг на вулиці, а то і мені треба буде виходити добиратись на ж\д вокзал...

Какие дороги?Сейчас асфальт с наших улиц впадает в тихий океан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасав дівяточку свою. Стояла у провулку з Винниченка на 9 школу... закотив джинси, зняв кросівки і пішов дивитись. Води вляло по бампер (поки що). Внизу, в кінці провулка, буржуйский чобіток залило під капот. Тому рішив тікать. Завівся, вишкрябався і заїхав на парковку "Директорії".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Количество пользователей, читающих эту тему: 396

думаю варто буде кожному відписуватись через кожні 30 хвилин про стан доріг на вулиці, а то і мені треба буде виходити добиратись на ж\д вокзал...

Підтримую... Також якось потрібно доїхати на 40-й

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соборності, привезли помпу на колесах)

втопили помпу...

о побачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зливні системи як завжди не готові прийняти таку кількість опадів(((( із року в рік одні й тіж місця затоплює по самі капоти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Панове, ховайте фото під спойлер і бажано не один!!!! Мені з Дубнівської гірки (біля 2-ї їдальні) дорогувато буде ))

2. 20 хв назад, усім відома яма на Карпенка-Карого.:

A3je.jpg

Кажуть що на Дубнівській за переїздом води з головою.

Дубнівська в бік Київського майдану стоїть.

PE1xI.jpg

JM9yO.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На громадський транспорт можете не надіятись на даний момент. Біля Там-Тама транспортний колапс - стоять маршрутки і взагалі весь транспорт!!! Ніхто нікуди і не їде. Якщо можете - якось добирайтеся самі!!! Краще вже пішки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зливні системи як завжди не готові прийняти таку кількість опадів(((( із року в рік одні й тіж місця затоплює по самі капоти

Незгоден, кожного року затоплює все більше місць(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...