Перейти до змісту

знову дощик, знову затопило Луцьк


Георгий

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 793
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, case_l сказано:

Не знаю звідки Ви понаїжджали, але живу в Луцьку все життя і таке перший раз чую. 

Ну так бо ти ж "все життя живеш в Луцьку", то від кого ж ти міг таке почути :) А їй, певно, хтось, хто в Луцьку лише проїздом проїжджав якраз в момент потопу, характеризовував :)

 

А реальна "україська Венеція" є десь на затоках під Одесою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Не знаю звідки Ви понаїжджали, але живу в Луцьку все життя і таке перший раз чую. 

Десь колись чув, що в Луцьку доволі велика кількість мостів на таке населення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Dim@ сказано:

Вилково

Був я там,реально Венеція.Все на човнах,сидимо-їмо юшку,дивимось човен підпливає.Два хлопця   хазяїну-*щебінь замовляли?*.Глянув -повний човен щебню,такий там транспорт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, Barugan сказано:

А як ви ставитесь до водіїв, що затоплені вулиці обїзжають тротуарними доріжками (де покладена нова бруківка), а особливо тих що їдуть по гарному зеленому газоні?

Бідолаги, рятуються як можуть! Тут не в водіях справа, авто - це їхнє майно, яке вони хочуть зберегти. За гідроудар двигуна чи закорочення проводки їм ніхто відшкодовувати не буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 hours ago, silfida said:

Колись, коли,  ще про  Луцьк нічого не знала, його охарактеризовували 2-ма словами ( Українська Венеція ). Тепер бачу переспиктива є. Пора тесати гондоли))

 

Колись довелося почути у Києві про Луцьк таку фразу:" Кругом вода, а посередині - біда".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

Бідолаги, рятуються як можуть! Тут не в водіях справа, авто - це їхнє майно, яке вони хочуть зберегти. За гідроудар двигуна чи закорочення проводки їм ніхто відшкодовувати не буде

Якщо заїхав і став аби не залилио авто - зрозумію. Якщо хитрожопий і об"їжає тротуаром то не зрозумію. Я от після грози з ГПЗ на Конякіна заїхав минаючи великі калюжи тільки по дорогах, дворами, але не тротуарами не порушуючи жодного ПДР! Так, попитляв, спалив лишній бензин, але по тротуарах не їздив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, case_l said:

Не знаю звідки Ви понаїжджали, але живу в Луцьку все життя і таке перший раз чую. 

 

Якщо дід чи баба луцькі, запитай у них чому поляки, в сій час, дамбу у парку побудували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, yura-patriot сказал:

 Я точно не скажу, але це вродь саме тоді пацани заплив на Соборності посеред дороги зробили), реально води було по шию. 

Ну да, ну да

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще разок зофтоплю

On 22.07.2017 at 10:54, jack74 сказано:

Я зара на Буцинському Пісочному (30км за Ковелем), то вчора до мене заїжджав брат "в гості", поїхав на Луцьк якраз перед грозою, котра пойшла тут. Так от тільки він від'їхав за перше село по трасі, втрапив в град, та такий, що потовкло всю машину! (Фіат Лінеа) Дах, капот. Багажник незначно. Градини, каже, були різні, але були й розміром з картоплю! Машини не знали куди ховатись! 

ось результат

відео мятин на машині  
Hide  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Сьогодні проходив по пр. Відродження через міст. Помітив 2 таких водовідводи.

20170902_214226.jpg

20170902_214155.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, ChB сказано:

офтоп: як додаток називається?

 

gissmeteo собстно в апстор але вона сча платна вже.... є ще стара версія Gismeteo lite безкоштовна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SunSeth сказано:

Гісмєтєо давно не дивлюсь - 3,14здить, як Троцький, погода від балди.

ну учора такий однаковий прогноз +- був на усіх сайтах.... порівнював метеопрог синоптик рп5 і гісметео.... то гісметео любить гіперболізовувати усе і   к-сть опадів загнули какабичн... 

хоча вони й були великі ці опади, прост тихі і тривалі тому без потопів на цей раз...

 

і на iOS толковий додаток нажаль є тільки в гісметео ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Pavelix сказано:

на iOS толковий додаток нажаль є тільки в гісметео

з вигляду? )) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я використовую Klara weather

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.androworks.klara

Дуже прикольно все показує графіками температуру, вітри, хмарність, тиск. 

Screenshot_20170904-125304.thumb.png.50d8adb8442aef5711b52bf6e54871a8.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, SunSeth сказано:

з вигляду? )) 

да впринципі.... на iOS щоб брали інфу про погоду з укр сайтів... без варіантів

25 хвилин тому, dimmon сказано:

Я використовую Klara weather

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.androworks.klara

Дуже прикольно все показує графіками температуру, вітри, хмарність, тиск. 

Screenshot_20170904-125304.thumb.png.50d8adb8442aef5711b52bf6e54871a8.png

на iOS немає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офтопну теж: з метеопрогнозів як на мій погляд найточнішим є сервіс Foreca і додатки що звідти черпають інфу. Особисто користуюсь https://play.google.com/store/apps/details?id=com.droid27.transparentclockweather

Звичайно ж з 4pda :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...