Перейти до змісту

знову дощик, знову затопило Луцьк


Георгий

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 793
  • Створено
  • Остання відповідь
11 минуту назад, Dim@ сказал:

Сьогодні знайшов для себе розвагу - дивитися, як довбо...би топлять свої машини в воді біля Гостинця. Праввда був ще один маршрутчик, який застряг на розділювальній полосі. Ржака була капєц.

А фото/відео де??

Егоїст))

Сам побачив і нікому не показуєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо погортати тему, то найбільше і завжди топить саме в цей час 20-30липня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конякіна) Покажіть конякіна)))

Я в самий пік проїжжав повз базар (з ківецівської), то там машини стояли біля автостанції по капот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 я біля салюта на соборності чуть не втонув на свому велоконі, там десь пісок на пішохідці....

то капец якийсь другий раз їду за цей місяць і тесаме, топить від 40-базару і біля салюта картина як була з часів 2012 так і лишилась....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А говорять, що ДПЗ неблагоприятний район)). Постійно топить одні і ті ж вулиці і райони. Забирав сьогодні жінку майже біля Гостинця (точніше біля "Бучера"), виїхав на Молоді, думаю через Соборності не попруся (їхав додому на ДПЗ), там біля Загса вже виднівся корок. Поїхав в сторону Відродження, але бачу біля китайського ресторану і біля 2-ї поліклініки озера, купа машин, деякі застрягли в воді...Розвернувся і рвонув біля шостого відділу, через Теремно (по Теремнівській), через Рівненську виїхав до кільця (що на Струмівку), потім по об'їздній до Дубнівського кільця, по Дубенській і через Рованці додому. На районі ніяких потопів (все ж таки на височині місцина). Короче, окольними шляхами добрався додому)). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, WebTraveller сказал:

А фото/відео де??

Егоїст))

Сам побачив і нікому не показуєш

на тобі

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Юріч сказал:

А говорять, що ДПЗ неблагоприятний район)). Постійно топить одні і ті ж вулиці і райони. Забирав сьогодні жінку майже біля Гостинця (точніше біля "Бучера"), виїхав на Молоді, думаю через Соборності не попруся (їхав додому на ДПЗ), там біля Загса вже виднівся корок. Поїхав в сторону Відродження, але бачу біля китайського ресторану і біля 2-ї поліклініки озера, купа машин, деякі застрягли в воді...Розвернувся і рвонув біля шостого відділу, через Теремно (по Теремнівській), через Рівненську виїхав до кільця (що на Струмівку), потім по об'їздній до Дубнівського кільця, по Дубенській і через Рованці додому. На районі ніяких потопів (все ж таки на височині місцина). Короче, окольними шляхами добрався додому)). 

ДПЗ суперовий район)) Раніше жив на Шота Руставелі.. Поробили все, тротуари, доріжки, майданчики

Зараз живу на Бенделіані, тут тож скрізь всьо роблять. Кожен день наблюдаю на балконі. Закінчують класти бруківку біля домів)) Дороги поробили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, WebTraveller сказал:

А фото/відео де??

Егоїст))

Сам побачив і нікому не показуєш

На ще

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, vaz75 сказал:

На ще

 

Я колись так їхав на своїй Епіці під мостом, як їхати з Рованців, після перехрестя з Дубнівською. На Рівненську

То так шоб не збрехати то водою заливало лобове скло.

А все тому шо по телефону триндів)) І всьо думав чого стільки машин стоїть і далі не їде. Я їх об"їхав і поїхав під міст.

Незнаю як але проїхав))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чесно друзі,то все це ху,,я , рекорд був десь років так з два-три назад,чесно не пам'ятаю,але....в мене тоді  аж гараж  затопило який знаходиться на конякіна,всі знають як топить на конякіна біля риббази,а це метрів 100-200 у сторону 40-вого,кооператив "Мрія" оце був триндець) я приїхав в гараж,а в мене яма 1.80м.затоплена і все плаває))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, yura-patriot сказал:

Якщо чесно друзі,то все це ху,,я , рекорд був десь років так з два-три назад,чесно не пам'ятаю,але....в мене тоді  аж гараж  затопило який знаходиться на конякіна,всі знають як топить на конякіна біля риббази,а це метрів 100-200 у сторону 40-вого,кооператив "Мрія" оце був триндець) я приїхав в гараж,а в мене яма 1.80м.затоплена і все плаває))

 

Ти сьогодні в гараж вже ходив?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Ти сьогодні в гараж вже ходив?:)

Пля,я дамой  їхав якраз у ПІК,але із-за того, що я крутий:D(ну да хвалюся) то я об'їхав дворами усі моменти і поставив авто в гаражі,де ну ваабщє сухо,тож говорю,що це все цвіточки,я уж знаю)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, yura-patriot сказал:

Якщо чесно друзі,то все це ху,,я , рекорд був десь років так з два-три назад,чесно не пам'ятаю,але....в мене тоді  аж гараж  затопило який знаходиться на конякіна,всі знають як топить на конякіна біля риббази,а це метрів 100-200 у сторону 40-вого,кооператив "Мрія" оце був триндець) я приїхав в гараж,а в мене яма 1.80м.затоплена і все плаває))

Зачекай. Літо ще не скінчилося. Вже 2 серйозні зливи були. To be continued...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, vaz75 сказано:

To be continued...

 Та ось я шота вже думаю полиці поробити в гаражі щоб не переживати за вудки,деяке обладнання і т.д.,а то дійсно це ще не кінець

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, yura-patriot сказал:

 Та ось я шота вже думаю полиці поробити в гаражі щоб не переживати за вудки,деяке обладнання і т.д.,а то дійсно це ще не кінець

Юрчік, то ти палки (святе) в гаражі тримаєш????? А вони за тобою сумують, їм вдень спекотно, а вночі холодно, вони на тебе ображаються....якщо не будуть ловити, не пінай їх сильно!!

Вибачте за офтоп!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, yura-patriot сказал:

Якщо чесно друзі,то все це ху,,я , рекорд був десь років так з два-три назад,чесно не пам'ятаю,але....в мене тоді  аж гараж  затопило який знаходиться на конякіна,всі знають як топить на конякіна біля риббази,а це метрів 100-200 у сторону 40-вого,кооператив "Мрія" оце був триндець) я приїхав в гараж,а в мене яма 1.80м.затоплена і все плаває))

Добре памятаю, тоді ще машину довго сушив. Єдиний раз коли на роботі двір затопило, всі стояли-ржали, а потім, коли побачили, що машини в пастці було не до сміху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зара на Буцинському пісочному (30км за Ковелем), то вчора до мене заїжджав брат "в гості", поїхав на Луцьк якраз перед грозою, котра пойшла тут. Так от тільки він від'їхав за перше село по трасі, втрапив в град, та такий, що потовкло всю машину! (Фіат Лінеа) Дах, капот. Багажник незначно. Градини, каже, були різні, але були й розміром з картоплю! Машини не знали куди ховатись! Так що потоп в місті - то квіточки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, Такер сказано:

Добре памятаю, тоді ще машину довго сушив. Єдиний раз коли на роботі двір затопило, всі стояли-ржали, а потім, коли побачили, що машини в пастці було не до сміху.

 Я точно не скажу, але це вродь саме тоді пацани заплив на Соборності посеред дороги зробили), реально води було по шию. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На відродження воля кабель відвалилась вчора, блиснуло аж монітор погас, і інтернет пропав.

Коли був аірбейтс ніколи не було проблем, тепер кожний тиждень відвалюється

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись, коли,  ще про  Луцьк нічого не знала, його охарактеризовували 2-ма словами ( Українська Венеція ). Тепер бачу переспиктива є. Пора тесати гондоли))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, silfida сказано:

Колись, коли,  ще про  Луцьк нічого не знала, його охарактеризовували 2-ма словами ( Українська Венеція ). Тепер бачу переспиктива є. Пора тесати гондоли))

Не знаю звідки Ви понаїжджали, але живу в Луцьку все життя і таке перший раз чую. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...