Перейти до змісту

Рибалка на фідер р.Стир


Igor K

Рекомендовані повідомлення

Зі Стиря до асфальту в Крупі ми добитались 2 години 30 хв.Але богу дякувати та всюдиходу машині Ланосу все таки виповзли і добрались до Луцька. Так що рибка покльовує незважаючи на погоду. Фоток не робив було трохи недо того, добрів до ліжка в 3-00 і впав мертвий

жесть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 364
  • Створено
  • Остання відповідь

...Осінній естрим. Вчора було вирішено будь-що поїхати на рибалку,незважаючи ні на погоду, ні на дороги (про що ми потім дуже пошкодували). І так виїзд в 19-00 після роботи в район Крупи. Хто знає ті місця то в курсі що там від ферми до Стиря є спуск мерів 50, так от вниз ще ми з'їхали, доїхали до річки , копнули швиденько паденки і фідери в воду. Перша покльовка десь в 21-00 густірка грам 300, через хвилн 15 ще одна 250. Потім тиша десь до 22-30- сомік 500гр на росальник, далі ще 500гр і ще два по 1кг приблизно в 23-30. В колеги 3 шт по 500 гр. В 24 00 вирішуєм їхати додому, отут ми і зрозуміли що таке розмита дорога та підйом. Зі Стиря до асфальту в Крупі ми добитались 2 години 30 хв.Але богу дякувати та всюдиходу машині Ланосу все таки виповзли і добрались до Луцька. Так що рибка покльовує незважаючи на погоду. Фоток не робив було трохи недо того, добрів до ліжка в 3-00 і впав мертвий

Що тут ще скажеш...

!!!КОЗАК!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Осінній естрим. Вчора було вирішено будь-що поїхати на рибалку,незважаючи ні на погоду, ні на дороги (про що ми потім дуже пошкодували). І так виїзд в 19-00 після роботи в район Крупи. Хто знає ті місця то в курсі що там від ферми до Стиря є спуск мерів 50, так от вниз ще ми з'їхали, доїхали до річки , копнули швиденько паденки і фідери в воду. Перша покльовка десь в 21-00 густірка грам 300, через хвилн 15 ще одна 250. Потім тиша десь до 22-30- сомік 500гр на росальник, далі ще 500гр і ще два по 1кг приблизно в 23-30. В колеги 3 шт по 500 гр. В 24 00 вирішуєм їхати додому, отут ми і зрозуміли що таке розмита дорога та підйом. Зі Стиря до асфальту в Крупі ми добитались 2 години 30 хв.Але богу дякувати та всюдиходу машині Ланосу все таки виповзли і добрались до Луцька. Так що рибка покльовує незважаючи на погоду. Фоток не робив було трохи недо того, добрів до ліжка в 3-00 і впав мертвий

Це ж як треба хотіти порибалити, щоб так намахатись і в 3.00год. добратися до дому.

Ні чуваки я рибалочку сильно люблю, але в таких випадках

1: Після роботи.

2: В таку погоду.

3: В такий район.

4: До такої години.

Я надаю перевагу"ЗОМБОЯЩИКУ" і дивлюсь футбол.

Але я розумію якщо "ЗАКРУТИТЬ" то все вище написане (1,2,3,4) по барабану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

… У меня тоже — иногда нахлынет, держит, держит и не отпускает… Тогда или водка, — или к бабам. Или все вместе…(Особенности национальной рыбалки Кузьмич )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Класична вечірня рибалка як завжди, Задобрили своїх жінок а самі бігом на Стир Раайон Крупи, доїзд шикарний зразу кинулись копати падінку - на очах випадає болт з лопати в траву - шукати дарма вже знаю з досвіду але Сергій бувалий автомобіліст виручає Далі як сказав мій сусід - Саня паденки немає - пішла на дальний кордон , але ми знайшли, Сіли закинулись погода ідеаальна штиль доволі тепло як на вечір .Але срацьовує залізний принцип чим краща погода - ти гірший кльов Далі тоска,година , дві ,три мертво починаю придивлятись до кінчиків і вже тепер бачу покльовки- риба сьогодні або мертва або супер флегма Колега нервується вже два рази приходив до мене сидить метрів 50 від мене тоже 0 і ось в 23 00 довгожданна покльовка класична- тюк-тюк і загнуло підсічка і розчарування на гачку 300 гр сомік Топимо зразу в надії що він когось позве.Але дарма На росальник ще одна потяжка без продовження і все ,Не наш день,Але ми і тим дуже задоволені- рибі також потрібно віпочити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Топимо зразу в надії що він когось позве

еееех - а перед тим як топити налити йому хоч 50гр? от тоді б він точно позвав батька, чи може і дідуся :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неділю вирішив посидіти на Стирю з фідерком. Виїхав в 7-00, на траві іній, спускаюсь в Підгайцях до річки а там все біле аж трава під колесами потріскує, красота але рукавиці вдіти прийшлося.Прибув намісце, копнув падінки довго вагався сісти на ямі чи на бистряку - вирішив на бистряку. Закинув снасті і став чекати. Покльовочки дуже рідкі і вялі, ніяк не можна рибу підсікти, але в 11-30 доросла покльовка і ось він головник грам 800, далі знову те семе, вдалося піймати ще хорошу плотвичку гр 200 і все. Зранку зрозумів нема чого їхати бо риба стає активною десь після обіду

post-6140-0-97703300-1381135828_thumb.jp

post-6140-0-87393500-1381135848_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажіть як ту падьонку копати і де?

Лопату з довгим держаком треба,можна навіть сказати "совок",щоб мул на берег викінути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажіть як ту падьонку копати і де?

Лопата з металічної труби довжиною метрів 5-6, ківш з великої совкової сопати трошки перероблений щоб грунт не сповзав. Копається як правило в певних місцях, знайдеш по кучах грунту на березі.Ну і мязова сила

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Був в неділю на Стирю з батьком(фідер опариш) 4 густьорки на двох,щука майже не гуляла,живець замахавця плавати пів дня(( Спінінгістів більше ніж риби)) такі всі круті шо капець не думав що в нас стількі дєлків(любителів хижака) Ну карочє ніхто ніхера не ловив))))))))))))))))) Ось так от!

Але річка є річка, всетаки охрінєний в нас Стирь і шо би там не говорили риби в ній ПОВНО! не так як 20 років назад але всерівно хватає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж в неділю: опариш, кук, з 11 до 14 год як в колодязь. Плюнув і поїхав в Боголюбити товкти карасиків. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж в неділю: опариш, кук, з 11 до 14 год як в колодязь. Плюнув і поїхав в Боголюбити товкти карасиків. :)

І правильно зробив.)) А ну розтолкуй де саме в боголюбах ловиш а то я нульовий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кажуть на Стиру знову непогано клює плотва густера може хтось пробував відпишіть хотілось би порибачити поки ще є погода

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В эту недилю тоже были, полный ноль, фидер дергался только от проплывающих веток и листьев :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукайте де вона стоїть, тоді зловите. Зараз сидіти навіть на дуже перспетивному місці - можна нічого не зловити навіть з кормушкою. Якщо ловити вдень береш один фідер і перевіряєш декілька місць по хв 20-30 нема покльовок - нема чого сидіти. Осінню я знаходжу рибу в самих непередбачуваних місцях навіть на відмілині , але як правило затоплені кущі, дерева, ями або бистряк. Якщо риба тримається там вона за 20-30 хв себе проявить. Один раз я знайшов рибу тільки на пятому місці, чотири попередніх мовчали взагалі. А тут тільки став груз - покльовка, отам я вже відвів душу. Тоді вже можна розкластися, попити чаю і насолоджуватись рибалкою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-23017-0-27486600-1382766739_thumb.jpost-23017-0-27486600-1382766739_thumb.jДуже дякую за поради.А рибалка вдалась.Був я вчора з 13.30 до вечора.Я рибачу біля приладу,на фідер.Наживка опариш а кормушку забиваю traperом,на цей раз червоним.Клювало слабовато,але густерка крупна зловив сім штук.А потім в 17.50 на падьонку карп 1.400кг
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Цілу суботу мучився фідер чи спінінг, і інтуіція підсказала - фідер та і бажання вже було посидіди спокійно біля Стиря а не лазити по джунглях зі спінінгом в пошуках щуки, що робив отанніх три тижні . Неділя виїзд в 7-00, місце все таж Крупа. Зразу оговорюся що улов був невеликим окунець-600гр плотвичка-400гр все інше менше. Колега привіз живців і 5 закидушок простояли до обіду нетронуті. Всі спінінгісти що проходили і пропливали на лодках також повний 0 .Так що я думаю не помилився з вибором. Відпочив і порибачив люкс.

post-6140-0-91330300-1383575594_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

сьогодні, на заплаві р.Стир ,були змагання з фідерної ловлі.

може, хтось приймав участь або в щось цікаве розповість.

post-8105-0-91874300-1384635475_thumb.jppost-8105-0-30209900-1384635491_thumb.jp

p.s. за якість фото вибачайте, робив телефоном

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

icon_user_offline.gif Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012) http://rybalka.lutsk..._1286397336.jpg

З нами з: 15 лютого 2009 00:30

Повідомлення: 1323

Нагороди: 4

Подякував: 1094 разів.

Подякували: 1987 разів.

Справжнє ім'я: Віктор

Звідки: с. Боратин

0ba314fc17bf.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Сьгодні видався хороший деньок і рибка покльовувала непогано. Хто на лід а ми на Стир, і ось результат- головень 2кг, слідуючий 800 гр і 600 гр та дрібязок. Майже вся риба зловлена на падінку дві рибини на мотиль. Бажаю всім успіхів на рибалці та з наступаючими святами.

post-6140-0-76724100-1388329939_thumb.jp

post-6140-0-87412900-1388330008_thumb.jp

post-6140-0-64378000-1388330078_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьгодні видався хороший деньок і рибка покльовувала непогано. Хто на лід а ми на Стир, і ось результат- головень 2кг, слідуючий 800 гр і 600 гр та дрібязок. Майже вся риба зловлена на падінку дві рибини на мотиль. Бажаю всім успіхів на рибалці та з наступаючими святами.

прийму в дар за пиво падінку. :_07:

а можна детальніше про стратегію і тактику? сьогодні був зі спіном-зеро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подінку накопати стало важко, пішла глибше.Але якось накопав,правда на неї нічого не клює.Треба ще знати завітне місце,а так погода сьогодні чудова.Пробував і на фідер і надонку з різної глубини.Результат нуль.Хлопці треба щось їсти перед рибалкою щоб був такий результат.Всіх з Новим роком і удачі ітерпіння до весни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьгодні видався хороший деньок і рибка покльовувала непогано. Хто на лід а ми на Стир, і ось результат- головень 2кг, слідуючий 800 гр і 600 гр та дрібязок. Майже вся риба зловлена на падінку дві рибини на мотиль. Бажаю всім успіхів на рибалці та з наступаючими святами.

прийму в дар за пиво падінку. :_07:

а можна детальніше про стратегію і тактику? сьогодні був зі спіном-зеро.

В стратегії немає нічого незвичного, я ловлю зараз біля входу в яму де є далі по течії затоплені дерева, головень там тримається весь час. Головне дочекатися коли він почне ходити - це як правило в десь 12-13 година дня.Насажую по дві три падінки і чекаю покльовки, зараз він доречі не так буйно клює як літом і при виважуванні впирається менше. На рахунок падінки поділюся коли буду на наступній рибалці маякну підскочиш в Крупу я скажу де ловлю, або скинь телефон. Падінка опустилась нижче але накопати покищо не проблема. Успіхів на рибалці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...