Перейти до змісту

"женский опрос" шановні дівчата (жінки) за що ви вперше закохуєтесь у хлопців (чоловіків) ?


Political

  

206 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

Я, напевне, якась неправильна. Жоден з Ваших варіантів не викликає бурхливих почуттів кохання з першого погляду. Ці варіанти - буденність і одноманітність, одним словом. Перш ніж закохатись у когось, напевне, прекрасна половина повинна звернути на особу чоловічої статі увагу. Та не завжди це зовнішність чи м'язиста статура, або товстий гаманець на пару з шикарним залізним конем. Такі чоловіки - це просто як товари у каталозі чи журналі, ти дивишся на них, уявляєш, приміряєш, але не закохуєшся. Ви ж не закохуєтесь у дівчаток з плейбою чи світських левиць у журналах, ви лишень тішите своє его чи лібідо? А от достатньо зробити щось хороше, чи сказати якусь розумну чи дотепну річ - з'являється цікавість і починаються спостереження. Повірте, жінки теж виходять на полювання, не лише Вам притаманний інстинкт мисливця. Тому, перш ніж закохатись, вони зміряють чоловіка, який викликав у них цікавість, не одним поглядом... Він пройде повний тест-драйв і якщо, не зважаючи на всі "за" і "проти" (ідеальних ж людей немає, у всіх є свої вади), в її очах він залишиться справжнім чоловіком - це і буде коханням. Тест-драйв: перевірка на потяг до спиртного, чи любить він дітей, чи працьовитий, чи поважає старших, які у нього пріоритети... Цей список можна продовжувати до безкінечності, адже у кожної жінки свої пріоритети, а гроші чи інші речі, які ви перераховували у цьому опитуванні - це лишень приємний бонус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

silfida, Ваш пост може бути сценарієм для української версії фільму "Чего хотят женщины" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Извините Ваш опрос - єто бред, как можно любить за деньги, внешность, и так далее... самое главное єто "душа" человека!

Любовь рождается от сердца, и не как не может быть за материальное... !

Если человек любит - то нет такого за что за все, просто за то что она есть такая рядом с тобой в этом огромном мире, вот это называется любовь.

Шановний, поперше я написав, що нехай жінки тут говорять, а ну якщо ви себе відчуваєте нею чи може ви гей, ну то пишіть за, що можна покохати чоловіка.

А взагалі то якщо все те, що ви написали дійсно так, і люблять не за те, що в мому опросі, я впевнений то всі б вже ходили по парах і були щасливі, а такого нажаль то не відбувається. І жінкі то такі істоти які не можуть любити чоловіка ні зашо, вони всерівно тай потаємно дивляться, що можна з того чоловіка зробити, який в нього потенціал, і що він може їй дати. Адже жінка кожна має такі критерії бо це для неї природньо , бо думає про свою майбутню сімю і її достаток, а соответствєно єслі цього вона досягне то і буде щаслива.

:0155:

Цирк уехал, клоуны остались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люблять одних , а виходять за інших.

Чомусь.....

А нафіга псувати кохання? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люблять одних , а виходять за інших.

Чомусь.....

Щиро співчуваю, якщо це таке болюче питання для Вас.

Тут причин на цілу окрему тему набереться. Взагалі то це просто дурість. Навіть штамп у паспорті не дає нам жодних гарантій. Це життя - іноді воно жорстоке, а іноді це й на краще.

Як у анекдоті: - Твоя жінка пішла до сусіда? Не засмучуйся, тепер ти сусід! :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за співчуття, щиро.Хоча в даному випадку я не скаржився, а просто констатував факт, який більше згодиться тим, хто ще тільки збирається одружитися.

Ну і слова Губермана , теж влучно сказані.

,,Душа у женщини легка

Но слишком склонна к укоризне

То нету в жизни мужика,

То есть мужик, но нету жизни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наталю, а за що ти закохалася в Максима? :)
Якщо ви до мене, то у мене Вадім, Макса небуло :_10:

Та я вже зрозумів... бо та Благовірна, яку я знаю, на відміну від Вас, у фразі «Не має достойної відповіді у вашому "опросі"» слово «немає» написала би разом, а не окремо :)

:_08: стидно :_11:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люблять одних , а виходять за інших.

Чомусь.....

може інші пропонують просто. а ті, яких люблять ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люблять одних , а виходять за інших.

Чомусь.....

може інші пропонують просто. а ті, яких люблять ні?

Хм, тобто люблю-не люблю, але якщо запропонують - то заміж піду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люблять одних , а виходять за інших.

Чомусь.....

може інші пропонують просто. а ті, яких люблять ні?

Мабуть, все-таки не дуже люблять, якщо виходять за інших

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люблять одних , а виходять за інших.

Чомусь.....

може інші пропонують просто. а ті, яких люблять ні?

Мабуть, все-таки не дуже люблять, якщо виходять за інших

мабуть так і є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба було ще додати такий пункт "за Путіна" )))

ще краще "За ВДВ".

і пункти справді не зрозумілі. немає в перелічених пунктах того за що дівчата закохуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За Ален Делона на чорному БМВ я б і сам заміж вийшов.......

Шютка.....

Гєронтофіл.

25(20).jpg

А мені цікаво звідки ТС списав ці пункти :)

Список потенційних конкурентів,або "якості,яких у ТС немає"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж не розумію, як можна любити "за щось" - це вже не любов, а використання. Люблять, не зважаючи ні на що

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж не розумію, як можна любити "за щось" - це вже не любов, а використання. Люблять, не зважаючи ні на що

Тьфу ти, з такими заявками мона до любого перехожого підійти і сказати мол...

Які особливості у вашої половинки? погляд, характер, реакція на різні маленькі дрібнички, любов до вас і ще куча всяких своєрідних "загугулін". Ми тут говоримо, що ТС просто тупанув з пунктами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...