Перейти до змісту

Луч света из будущего :)


ursa

Рекомендовані повідомлення

cqv6Z.jpg

Про проект реконструйованого «Променя», який після оновлення матиме статус розважального центру, в інтерв’ю виданню розповів керівник архітектурною групи, що працювала над проектом, відомий архітектор Андрош Бідзіля.

Зі слів Бідзілі, «Промінь» зміниться «до непізнаваності». Роботи з реконструкції планують розпочати цьогоріч у другій половині вересня.

По-перше, за площею «Промінь» стане удвічі більшим, тобто матиме близько 15 тисяч метрів квадратних загальної площі. Ми робимо добудову з трьох сторін, буде чотири поверхи», - повідомив архітектор.

У напівпідвальній частині буде піцерія, паб, більярд, кухонні, складські, офісні приміщення, санвузли, гардеробні, приміщення для обслуговування концертної зали.

На першому поверсі - кіноконцертний зал на 760 місць, два кінозали по 100-120 місць, ресторан, більярд, заклад «швидкої їжі», офіси, каси, гардероби, вестибюль.

На другому поверсі будуть готельні номери, зал для боулінгу, дитяча ігрова кімната з аніматорами, кінопроекційні.

На третьому поверсі зроблять ще два зали кінотеатру по 100 - 120 місць, ресторан, клуб, караоке.

На даху – напіввідкрита літня тераса для ресторану.

Також Андрош Бідзіля повідомив виданню, що оновленому «Промені» буде три входи: центральний і два бокових. Вони будуть обладнані пандосами.

Wu9jn.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь

СЁНЬХIНЬ ПЮОМIНЬ :smile3:

ps. дизайнеру за такой шрифт, как на картинке, надо сразу руки отрывать по самые ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А цього я ще не бачив, треба обов'язково подивитись, люблю радянську класику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

cqv6Z.jpg

я вважаю, що архітектори- дизайнери, які втілюють такі проекти в життя повинні обкладатися високими податками до кінця життя і позбавлятись ліцензії. пздц якийсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вообще, судя по заднему фону... Проект должен осуществиться лет так через 50, когда торнадо в Луцке станут такими же обычными, как в Штатах :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, чекаємо продовження архітектурних дебатів? Вокзал, ЦУМ, тепер Промінь :) І знову все не так, все погано :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вообще, судя по заднему фону... Проект должен осуществиться лет так через 50, когда торнадо в Луцке станут такими же обычными, как в Штатах :)

Точно подмечено!!!Моя дочка(ей 8лет) только что подошла и спрашивает:"Что это такое?", я говорю:"Это "Проминь" таким будет.", а она в ответ:"И буря такая будет?" LOL

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, що хоч Грушевський сидить на місці. Але якщо "Проект должен осуществиться лет так через 50" то чекає його доля Лєніна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"вихри враждебные веют над нами" :smile3:

и вообще, как говорил какой-то юморист из шайтан-коробки, давно пора пaмятники делать для экономии со съёмной головой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

над хмаринками працювали значно ретельніше і довше, ніж над проектом комплексу....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, чекаємо продовження архітектурних дебатів? Вокзал, ЦУМ, тепер Промінь :) І знову все не так, все погано :)

Та справа не в тому чи погано. Просто нафіга стільки масштабних розважальних центрів схожого плану? Є "Адреналін Сіті", скоро буде "Порт Сіті" (до речі, як його відкриють то "Адреналін" швидше за все "загнеться"), а тут ще й "Промінь". Чи не забагато?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мав на уваз лише архітектурні "священні війни". А щодо того що маленькому Луцьку не потрібно стільки пафосних розважальних центрів - я абсолютно згоден.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тільки за. До адреналіну далеко їздити, та і не сильно він мені подобається. Я не є сильним поціновувачем мистецтва, тому зовнішній вигляд не грає ролі, головне, щоб функціонал був на рівні. А обсирати чужі роботи ви всі файно вмієте, самі б спробували щось зробити маючи відповідний до Луцька бюджет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда, ну це і так ясно що в нас архітектор головний взагалі смаку не має, таку вже уйню тулять скрізь де треба й не треба, а це взагалі шедевр, і що дивно він таки й буде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

картинка з постапокаліптичного майбутнього Луцька :)

А взагалі, я в тому "Лєго" в упор не бачу "архітектури"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дааааа... Хмари "спроектовані" гарно..... А будівля дійсно Лєго........... Так її ще й заглибили, гори грунту вивезли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мои замечания только насчёт букв, а в остальном мы же все понимаем – строят так, чтобы дешевле, проще и быстрее. в то же время, чтобы хоть как-то смотрелось и не несло селом за километр. подобная комбинация стекла и бетона – нет так уж плохо, как кажется на первый взгляд, ведь это наверняка будет просто перелицовка и достройка уже существующего здания, а тут особо не размахнёшься в плане архитектуры. а вот хороший "мультиплекс" в центральной части города можно только приветствовать. тем более, в капитальном здании и c хорошей инфраструктурой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Н-да,ИМХО,засірати всі спєци.Прям:'Архітектурний форум Луцька'.ЦУМ не такий,літери на вказівнику 'Луцьк' не того колору...Не розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подобная комбинация стекла и бетона

А зверніть увагу на "козирьок" (а точніше під нього), той що зараз над центральним входом. Щось мені "проектні"кольори нагадують ту ж саму мозаїку.! Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На другому поверсі будуть готельні номери

як же ж тепер без них в розважальному центрі ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...