Перейти до змісту

Наші домашні ФОТО:)


Fiore

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні в 6.30 зфотографував домашніх пітомців в тещі.Мама-киця не доглядає за своїм дитинчам,зате собачка вилизує як своє цуценя,а котик все шукає цицьку.

post-10558-0-61874200-1373060624_thumb.j

post-10558-0-33423600-1373060636_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 590
  • Створено
  • Остання відповідь

в мене поповнення :)

десь навесні в нас зявився новий співмешканець

IvTHp.jpg

великий такий єжачище, назвали містер Єжиковіч :) поселився в Бурана під вольєром. ну поселився та й добре, підкормлювали по можливості, собак котів навчив що то свій, не зачіпали

а тут якось пропав на певний час - і опа сюрприз

keIdx.jpg

періодично з під вольєра почали виповзати такі маленькі колючі комочки :) то виявляється не містер а місіс Єжиковіч. всього нарахували 6(!) штук

кому Єжика? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як виявилось, вона теж фанатка велосипеду

6zKgF.jpg

а ще, вона дуже гармонічна з природою, жаль не було фотокамери коли була у костюмі з трави, це наче живий кущик бігав, не відразу зрозумієш що там десь є собака.

fBz0K.jpg

MOvFN.jpg

а це, вона після того як на березі водойму зрізала собі подушечку(не на пальці, а весь !!!пятачок!!!) на передній лапі, а все тому що наші чемні! виховані! люди б’ють скляні пляшки на пляжі(та щей притрусили, щоб не було видно) Добре що це була собака, а якби дитинка!!!

hkWcH.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

внезапно :)

кого кого, а таке не чекав побачити у саду

hnTgG.jpg

виявився дуже говірким

E2O7B.jpg

потім так само несподівано пішов ще ближче, практично впритул до мене

0rdmc.jpg

а потім і взагалі пішов на руки, за що був накормлений, обласканий дітьми і відпущений у невідомому напрямку

mYa5u.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Несподівано №3

Тартіла в городі, сьогодні... ми всі в шоці що знайдем завтра. в гараж ходити страшно, а вдруг там тигр? )))

ACy8p.gif

черепаха доволі старенька по вигляду, на панцирі є подряпини, можливо умикнула від когось, сидить зараз в кутку саду в малині

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я на своєму полі вполювала на отакого звіра. Побачила його через вікно, в сутінках. Поки вхопила фотоапарат - втік. Але я подумала, що в тому напрямку куди він побіг, росте моя капуста :0012: Я за фоторужжо і за ним, вполювала в люцерні.

post-2742-0-76072200-1374600172_thumb.jppost-2742-0-88303000-1374600179_thumb.jppost-2742-0-02788100-1374600187_thumb.jp

Наблизитись не дозволив, хутенько втік в сусідську кукурудзу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

b0rg, в парку живуть якісь черепахи - подруга з сином гуляли, бачили величезну, а потім і кілька менших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Живуть, ось тому ще одне підтвердження.

А до b0rg'а, схоже, якраз таки Червоновуха завітала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись давно на дачу прийшов дуже грайливий песик Вуглик. Назвав так, бо на лапках окрас такий, ніби замазані попелом чи вугіллям. Нажаль, це був друг одного дня, більше я його ніколи не бачив ((.

post-5279-0-01161700-1374603481_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Несподівано №3

Тартіла в городі, сьогодні... ми всі в шоці що знайдем завтра. в гараж ходити страшно, а вдруг там тигр? )))

ACy8p.gif

черепаха доволі старенька по вигляду, на панцирі є подряпини, можливо умикнула від когось, сидить зараз в кутку саду в малині

Випадково не в районі вул.Огієнка?А то сьогодні зранку бачив оголошення про пошуки черепахи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Это моя Дебора. Ей 11 лет. Она неизлечимо больна. Но сейчас чувствует себя хорошо и вполне счастлива. Я стараюсь, чтоб она так себя чувствовала, немного даже балую.

Человека нельзя заставить быть счастливым, а счастье собаки целиком в руках хозяина. Возможно, она проживет еще несколько лет, а может и угаснет быстро. Никто не знает.

Это не мое открытие, что рак убивает сразу тех, кто сдается, унывает. Я уверена, что он не берет тех, кто счастлив. И я хочу это себе доказать, проведя такой вынужденный эксперимент. К счастью, собака не знает, что она умирает, если у нее ничего не болит. На это и надеюсь.

post-2946-0-42582700-1334078494_thumb.jp post-2946-0-22589100-1334078508_thumb.jp post-2946-0-48517500-1334078518_thumb.jp post-2946-0-40791100-1334078527_thumb.jp

Можно уже подвести какие-то итоги.

Моя Деби – ротвейлер, за 11 лет никого нарочно не обидела, дралась иногда с собаками. Но сколько пришлось нам услышать нелестных и просто злобных замечаний в нашу сторону на прогулках от случайных прохожих, даже будучи при этом и в наморднике, и на поводке.

Она любит всех, кто приходит в дом, или просто на улице общается с хозяином. Прекрасно дружит с домашними котами. Даже щенком она не нагадила и ничего не погрызла в доме. Легко прошла школу послушания и до сих пор управляема с голоса, без особого напряга.

В два года у нее были щенки. Отличный был помет. Щенки ушли на ура и в хорошие руки.

post-2946-0-23127300-1334079008_thumb.jp

Пока выглядит она отлично, решила сделать «фотосессию» мобильником. Если б не седина и посветлевший подшерсток, можно было б подумать, что ей не больше 5 лет. На прогулке она никогда не ходит, всегда рысит и активна.

Иногда болела. Больше никаких хлопот с ней не было, нам она приносила только радость и удовольствие общаться с ней и просто любоваться ей.

Не знаю, повезет ли мне еще когда так с питомцем. И решусь ли еще…

Умерла моя Дебочка сегодня вечером. Быстро, тихо, легко. С ней были любящие ее люди.

Только меня, ее мамки, не было. Не успела я.

Это моя любимая, самая веселая, умная и красивая, одиннадцать с половиной лет назад:

PB020112.JPG

PB020114.JPG

PB020115.JPG

..........................................................................................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...