Перейти до змісту

Чи приїде Металіка у Луцьк?


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Колись хтось мудрий сказав, шо "якщо Елвіса слухає 50000000 людей, значить він аху..тєльний".

якщо гімно їдять мільярди мух, значить вони аху..тєльне?

Для мух без сумніву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь

За те, що не було видно, треба дякувати міській владі, яка дала добро тільки до 22:00

Вихід один - проводити взимку !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Промахнулись з відео, зато послухали музику. Але було б добре, якби перед початком ( чи зробивши перерви) розказали про групу. Це ж ЛЕГЕНДА. А якби такі концерти були постійно( з різними групами)- було б супер!

А взагалі, дякуємо, гарно првела час!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої враження: 1. З відео звичайно вийшов повний фейл; 2. Проте звук був досить не поганий; 3. Народу було дуже мало (але цьому є обєктивні причини - середина літа, відпустки, студенти та школяр на канікулах, ну і для більшості людей це звичайно заважка музика). Попре всі моменти, проводити таке слід і надалі, оскільки перший раз зробити все ідеально завжди тяжко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Deemon, в тебе була погана дислокація))) Загальне враження хороше, шкода що з відео так вийшло.. Але звук був шикарний!!

Я думаю, якби було пізніше \темніше ))\ - народу було б більше. Ближче до кінця люди почали таки збиратися...

Дякую за приємний вечір!

ЗІ: Шкодер, малеча - супер!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

разогналась Металлика в Луцк приезжать)

Ну, чи хтось розігнався - то ще питання, а от те, що хтось здорово гальмує - то факт!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...