Перейти до змісту

Чи приїде Металіка у Луцьк?


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Пропоную продовжити

Дайте їм хоча б почати! Засипали пропозиціями покращень прям!

ООО!! Ти на металєра тож супер підходиш! Будеш з нами з Зєротулом стоять грізно в кутку і споглядати людішек )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь

Мені хотілося б послухати якийсь з концертів In Flames. Оце було б дійсно круто :_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, нєвапрос! Макіяж зроблю достойний))))) Ше б плаща як на фото... *мічтатєльно закатала глазкі*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись хтось мудрий сказав, шо "якщо Елвіса слухає 50000000 людей, значить він аху..тєльний".

якщо гімно їдять мільярди мух, значить вони аху..тєльне?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

варіант в) начепляй на себе чимбільше металевих хрєнєй (міні-друшляки, застібки, скрепки тощо)))))

А можно посыпать себя ржавчиной и закосить под матерого металюгу, мол во мне столько металла что уже ржавею, а вы все сынки☺

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офтоп о Стасике

20-летний поэт из Слуцка: «Я с 17 лет слушаю только Стаса Михайлова, а талант у меня от бога»

http://dengi.onliner.../genialnyj-poet

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Сансета хтось там їсть гімно, у ЗЄротула только тьомниє очькі, а в Еріки ніфіга немає чорного плаща... Куди ж котиться цей світ1!!11

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можно посыпать себя ржавчиной и закосить под матерого металюгу, мол во мне столько металла что уже ржавею, а вы все сынки☺

Для ржавіючого прикиду ще футболку Корозії Мэталла треба надіти) І бутилку кримского портвєйна+ шаманити з бубном і призивати Паука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Сансета хтось там їсть гімно, у ЗЄротула только тьомниє очькі, а в Еріки ніфіга немає чорного плаща... Куди ж котиться цей світ1!!11

Ну из нас троих один полноценный металюга выйдет-придем взявшись за ручки

Для ржавіючого прикиду ще футболку Корозії Мэталла треба надіти) І бутилку кримского портвєйна+ шаманити з бубном і призивати Паука.

Чего вас только, в этом вашем Хогвартсе, не учат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для ржавіючого прикиду ще футболку Корозії Мэталла треба надіти) І бутилку кримского портвєйна+ шаманити з бубном і призивати Паука.

Чего вас только, в этом вашем Хогвартсе, не учат.

Ну істіни жизні учать) "Напрімєр" для дикого угара і адской содомії нада нашого предводітеля Паука призивати!

Вот гімн який потрібно співати з бубном і приманкою буде портвєйн ( обов*язково тількі кримскій)

"Над равниной крик и стон,

И кровавый дождь.

Черный всадник, как дракон -

Тамплиеров вождь.

Гордый праздник Сатаны

Пролил кровь на свет,

И священный меч войны

Разрубил секрет.

ПРИПЕВ:

Наш король - посланник небес!

Наш король как призрачный бес!

Наш король - избранник судьбы!

Наш король - это лишь ты!

ЭЙ Паук!

Наш Паук!

Наш Паук!

Эй Паук!

Наш короооооль!

Пааауууууук!

Будет проклят рай и ад,

Кто сорвал покров?

Черный саван, словно яд,

Умертвит врагов!"

Тільки Паук,тільки могільний трэш "напрімєр"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в отношении павших бойцов тру метала будет логичнее использовать слово "восстанет". например, "в Луцке восстанет Клифф Бёртон" :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в отношении павших бойцов тру метала будет логичнее использовать слово "восстанет". например, "в Луцке восстанет Клифф Бёртон" :smile3:

Угу, а для типу дотепних любителів дроч-запилів -Ingo Schwichtenberg.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата в тему

Мені здається, що єдиний гурт, який залишиться на століття – це Metallica. Вони роблять, що хочуть і пишуть свою музику. Вони роблять це добре, вони разом, так чому б і не вони? А що сучасні гурти? Не знаю, не можу судити. Mastodon можуть стати такими, як Pantera, грати свою музику й залишатись в своєму хардкорі. Slipknot? Якщо б я був дитиною, думаю Slipknot могли би стати моїми Kiss.Є багато гуртів, які мають масовий вплив.Але для кожного вони свої. Тому що в кожного свій смак: хороший,поганий, подобається те, не подобається інше. Я можу назвати сотню гуртів, які мені подобаються і ще сотню, які мені не подобаються.

© Phil Anselmo

qa0eMWxtT6w.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все через те, що мысто дало добро тільки до 22:00. а канц триває 2,5 години

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам тре налаштувати свій віхві в сторону входу у парк- там точно ловить )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как говорил когда-то дядька Хэтфилд в интервью, – мы стараемся играть концерты так, чтобы человек прийдя домой и на вопрос, "how it was?", ответил хриплым голосом "it was awesome! ghhrr". и все всё поняли :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну кажіть вже ! скільки було люду, чи пройняла їх музика ВІА Металіка, чи є бажання продовжувати, творчі плани і т.д ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люду було мало. В осноному через такий ранній початок концерту. Музика то грала і грала непогано, а от відео я так і не побачив, хоча ми були десь до 21.30. ІМХО, тре таке проводити значно пізніше, коли добре стемніє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага. На іподромі було би іще гірше :(

За те, що не було видно, треба дякувати міській владі, яка дала добро тільки до 22:00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...