Перейти до змісту

Чи приїде Металіка у Луцьк?


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Ніфіга не приїде, але конц можна подивитись, потащитись з друзямита іншими шанувальниками музики + під відкритим небом. У Луцьку - концерт Металіки S&M - проект Lutsk Live Tube

Започатковуємо у Луцьку традицію перегляду концертів-легенд під відкритим небом на великому екрані зі здоровенними колонками :).

З тяжкими рок-концертами та легендарними шоу у Луцьку якось ... не склалось, та й за кордон їхати на видовища не всім по кишені.

Альтернатива є: просто, прикольно та у Твоєму місті - новий проект Lutsk Live Tube відтепер щомісяця презентуватиме вашим спраглим вухам легендарні живі відеоконцерти вишуканої світової музики, яка вже має право називатися класикою.

Пілотний Lutsk Live Tube - в останню неділю липня.

28 липня прийдіть із друзями відтягнутись на повну під живий "оркестровий" концерт легендарної Мітли 1999-ого року.

Сцена на "Росинці" при вході у Центральний парк культури та відпочинку імені Лесі Українки.

Слухаємо, відриваємося, не бухаємо.

Збір на 20:00. Трансляція почнеться тоді, коли почне трішки темніти - біля дев*ятої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь

попса гімняна

п.с. да, я тролль(хаммарен))

к сожалению Cradle of Filth в центре города могут не понять)))

А это должно быть круто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам ти попса) металіка це легенда!)

легендою вони стали, якби розлетілись у 86 році, після Master of Puppets. а ти сплутав легенду із машиною для зароблення грошей, яку з металом до цього часу поєднує лише вкрадена назва.

попса гімняна

п.с. да, я тролль(хаммарен))

к сожалению Cradle of Filth в центре города могут не понять)))

А это должно быть круто!

ок. почніть з цього, а далі, може народ і до Enslaved доросте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам ти попса) металіка це легенда!)

легендою вони стали, якби розлетілись у 86 році, після Master of Puppets.

Не-не-не. У 1988 році. Після "And Justice for All".

Це вже потім, в 1991 пішли балладки :) Хоча нічо проти балладок не маю.

А щодо машини для заробляння грошей... то особисто на мені Металліка за весь час свого чи мого життя заробила 0,00 карбованців, 0,00 купонів, 0,00 гривень і 0,00 грошових одиниць в інших валютах як нині сущих, так і почивших з миром.

Записані в підпільній студії на куплені мною чисті касети альбоми "Master of Puppets" та "And Justice for All" також не дали Металліці жодного доходу, як мені то щиро видається :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

к сожалению Cradle of Filth в центре города могут не понять)))

то нічого, треба колись відкривати нові горизонти.

В німеччині на одному з центральних каналів, який називається Культура (zdf kultur) спокійно показують наприклад Amon Amarth (мелодік дес метал) в прямому ефірі, так ще і в 17,00 дня. І це не є для них чимось ненормальним, і в такий час спокійно можуть дивитись навіть діти такий концерт. В Швеції чи Норвегії в центрі столиці спокійно грають також такі гурти, і нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, зважаючи на те, скільки людей прийшли на їх живий концерт у Києві, вони і на тому нічого не заробили, наш ринок для них завжди був збитковий, навіть не згадую історію про те, як вони дерли дупи з Napster.

Із 91 пішли не баладки, а спочатку відверта хєрня, далі гірше, якісь кастрюльно-ню-метальні екзерциси, жодного з двох останніх альбомів не витримав до кінця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як гарно і плавно темка про показ під відкритим небом перетворилась у черговий срач про те, хто тру)

А чому саме S&M? Не дуже люблю цей альбом. Давненько уже остогидли намагання кожного записатись із симфонічним оркестром.

І мало в кого на те справді таланту вистачає.

Мені ще подобається, як ріальні мітолєри люблять критикувати розкручені і масово відомі гурти тільки за те, що вони розкручені і масово відомі.)

Якщо рівень вашої прихильності до групи залежить від того, наскільки вона невідома, то ви нічим не відрізняєтесь від тих, хто слухає щось тільки тому, що всі слухають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому саме S&M?

Нехай на нього прийде Y людей, а, імхо, якщо врубити якийсь Full HD live Death Magnetic Tour - то наріду приблизно буде 1\3 x Y

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо рівень вашої прихильності до групи залежить від того, наскільки вона невідома, то ви нічим не відрізняєтесь від тих, хто слухає щось тільки тому, що всі слухають.

я, наприклад, з великим задоволенням слухаю Black Sabbath, AC/DC, motorhead, куди їм до мітaллікі )) ну і... так що, your argument is invalid

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Black Sabbath, AC/DC

фіговий приклад, це гурти майже з того ж гатунку що і металліка :) Та і мені здається,що у ас/.дс більше проданих альбомів?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:))))))))))))) Але ж ви..ніхріна тут все ж таки не міняється ))))

Я люблю Борду :)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Thorgalll,

ну а як ще зробити додаткову рекламу дійству. може на декілька десятків ще збільшиться аудиторія :). Ідея нормальна, а от стиль музики явно не мій, сперечатись не буде металліка супер, але то треш :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Black Sabbath, AC/DC

фіговий приклад, це гурти майже з того ж гатунку що і металліка :) Та і мені здається,що у ас/.дс більше проданих альбомів?)

ти не вкукав посилу юраула. він думає, що дехто тут понтується тим, що слухає якісь підвальні контори. я ж пояснюю, що популярність і кількість проданих альбомів не впливає на гімняність музики і музикантів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди з віком стають жадні до дєнюх і розкоші, що тут дивного.

Раніше їм вистачало на віскі та ганджубас, і напрямок трешу вони запозиціонували на музичній орбіті твердо, і достойні альбоми випускали. Каннібалси і прочі напалми і сотої долі відсотка порівняно з Метлою не внесли в метал-культуру. Так шо дєятєлі вони достойні, ІМХО.

А слухати їх чи ні - справа кожного окремо взятого гражданіна. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Deemon, а якщо Cunning Stunts?

він думає, що дехто тут понтується тим

Я не думаю, я в цьому впевнений.)

Ну і звиняй, важко було здогадатись, що під аргументацією а-ля "ваш дизайн - говно" розуміється,

що популярність і кількість проданих альбомів не впливає на гімняність музики і музикантів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він думає, що дехто тут понтується тим, що слухає якісь підвальні контори

на рахунок тих що "тут" не скажу, але я знаю таких людей, і людям вже давно не по 15-20 років:).

P.S. Щось в такі нетрі вже зайшли, з такого простенького оголошення :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, charlie, Deemon, Yuraul, Yarchik Приходите в воскресенье в 20:00 и обсудим всё это))

Точу ножи, заточки, перья.Дешево☺

Надо будет привезти холодильник со сладкой водой. Вы поспорите, подеретесь, устанете, купите у меня сладкой воды, а после нее вам захочется пить и я продам вам минералки.

....

Профит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Thorgalll,

ну а як ще зробити додаткову рекламу дійству. може на декілька десятків ще збільшиться аудиторія :). Ідея нормальна, а от стиль музики явно не мій, сперечатись не буде металліка супер, але то треш :(

Лайтовенький такий треш, ну:)

П.С. Буде щомісяця така штука, плюс музика різна буде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя доця одобрила

і я прикидую що це дійство буде надзвичайно популярим

Правильним шляхом ідете товариші ! (В.І. Ленін)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Респект за назву топріка і перших 3 слова :_07:

Otto Kreer, коньяк перебодяжений в пляшці з пепсі або горілка в пляшці з швепсом канає як "не бухаємо" ;), правда некошерно.

Лічьна мені The Black Album тоже так нічьо, а слухать перестав після "Гаражів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...