Перейти до змісту

Вакцинація (щеплення) дітей


Roman_1984

Рекомендовані повідомлення

Хто що знає нарахунок вакцинації дітей сьогодні?

Дитині вже пів року а в лікарнях кажуть що вакцинації немає і невідомо коли зявиться. По їх словам вакцинацію постачала Росія а зараз непостачає, але її можна придбати самому у них. Комплекс першої первинної вакцинації кошту 2000 грн.

Хто що знає нарахунок цього питання та що Ви думаєте взагалі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 697
  • Створено
  • Остання відповідь

Дитині вже пів року а в лікарнях кажуть що вакцинації немає і невідомо коли зявиться.

*рукалицо*

вакцинація - це процес.

А вакцина - це ліки

Ідете в поліклініку до дільничого педіатра. І кажете, потрібні щеплення. Вам кажуть :

1) черга на безкоштовне

2) аптека. Рецепти і т.д.

3) Відмова від вакцинації. Письмова. Із усіма витікаючими граблями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що знає нарахунок вакцинації дітей сьогодні?

Дитині вже пів року а в лікарнях кажуть що вакцинації немає і невідомо коли зявиться. По їх словам вакцинацію постачала Росія а зараз непостачає, але її можна придбати самому у них. Комплекс першої первинної вакцинації кошту 2000 грн.

Хто що знає нарахунок цього питання та що Ви думаєте взагалі?

Ми ,наприклад,чекаємо на вакцину БЦЖ

Чула,що в Києві вона вже є

В Луцьку ще немає...

По-моєму,цю вакцину в аптеці і не купиш

А так ,дійсно,можна йти в аптеку або в частні медичні центри і робити прививки за гроші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Підніму тему.

Виникла проблема у влаштуванні племінниці в дитячий садочок. Батьки свідомо відмовились робити щеплення, у садочку не приймають дитину. Хто стикався з такою проблемою, порадьте як правильно її вирішити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробити щеплення.

Щеплення ніхто робити не буде. Будь-ласка, пишіть по темі, хто влаштовував своїх дітей в садочок без прививок, я впевнений, що таких є багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напишу свою думку і хай мене ще раз забанять :)

ну як так можна? ну що от за розумники всі такі поробилися? спочатку починають (ми робимо всі щеплення крім гепатиту....ми не робимо бо так в телевізорі сказали....ми не робимо бо зараз так модно...) а потім починається

то в садочок не беруть

то хворіють непонятно чим

потім в дорослому віці непонятно де ту дитину доля закине, і як вона жити буде. можливо те щеплення буде їй життєво необхідне.

я зараз скажу страшну річ але я за те щоб таких дітей не брали в садік. (є наочний приклад де дитина має в 5 років вже хронічні болячки, стафілококи, а мама дає чайочки з трав і водить в садік)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми намагались потрапити в садок без двох щеплень (часто хворіла дитина, коли здорова- не було вакцини). Не вийшло. Були змушені купувати одну вакцину, і другу зробили, вже коли відвідували садочок. Довго вмовляли педіатра підписати медичну карту без одного щеплення.

Другій дитині щеплення робимо вчасно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я зараз скажу страшну річ але я за те щоб таких дітей не брали в садік. (є наочний приклад де дитина має в 5 років вже хронічні болячки, стафілококи, а мама дає чайочки з трав і водить в садік)
річ справді страшна і вказує на серйозне розуміння проблематики щеплень. Стафілокок не лікується жодним щепленням, виписують певні антибіотики, проходиш курс, здаєш мазки і все. Щеплення не дає постійного імунітету, тобто ми з вами доростлі люди живемо вже без вакцинарного імунітету, важко жити?

Не вакцинованих можна відразу розстрілювати, а чого виділятись, напрягати. деякі батьки от нервуються, мозги включають, а так всі вакциновані, і немає потреби вникати, думати, супер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що чук про вакцину БЦЖ, нам вже 6 міс, а ще не привиті, кажуть нема. Казали можна її купити в аптеці, хто так вже робив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого чути, от йдіть в аптеку, візьміть прививку, прочитайте склад, хто виробник, побічну дію і приймайте вже рішення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що чук про вакцину БЦЖ, нам вже 6 міс, а ще не привиті, кажуть нема. Казали можна її купити в аптеці, хто так вже робив?

БЦЖ певно єдина вакцина,яку в аптеці не купиш

Ми їздили в клініку "Добробут" на це щеплення,бо в нас ніде вакцин не було

Зараз ніби якісь польські завозять - поцікавтеся у свого педіатра

Можливо,таку вакцину закуповує і Благомед

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо в нас ніде вакцин не було

я теж був стикнувся з такою проблемою років 4-5 тому.

виявилось не пропустила Санстанція. тому і небуло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щеплення ніхто робити не буде

і в садочок вас брати нема чого!!!

Обгрунтуйте таке своє категоричне ставлення! Кожна дитина має право на освіту, а довідка про прививки це пережиток минулого, атавізм СРСРа, який в нашій країні ніяк не можуть відрубати...

напишу свою думку і хай мене ще раз забанять smile.png

ну як так можна? ну що от за розумники всі такі поробилися? спочатку починають (ми робимо всі щеплення крім гепатиту....ми не робимо бо так в телевізорі сказали....ми не робимо бо зараз так модно...) а потім починається

то в садочок не беруть

то хворіють непонятно чим

потім в дорослому віці непонятно де ту дитину доля закине, і як вона жити буде. можливо те щеплення буде їй життєво необхідне.

я зараз скажу страшну річ але я за те щоб таких дітей не брали в садік. (є наочний приклад де дитина має в 5 років вже хронічні болячки, стафілококи, а мама дає чайочки з трав і водить в садік)

Як так то як?! Звичайно, що розумні, бо переживають за здоров'я своїх дітей! Це напевно Ви по собі судите і робите все, що по телевізорі кажуть і те, що модно! Ви читаєте те, що пишете??? "Модно не робити прививки"!.....

Те, що в садочок не беруть, то ця проблема вирішиться

На рахунок хворіють непонятно чим, це не від відсутності прививок, є наочний приклад старшого малого, який не отримав жодної прививки, нормально відходив в садочок і тепер успішно навчається в школі.Хворів простудами і грипами не частіше як інші діти.

В дорослому віці треба робити ревакцинацію, якщо вже пішла про це мова. Прививки діють 5-10 років і через цей період потрібно знову робити щеплення. Ви давно собі робили щеплення??? Так ото ж....

Я страшних речей говорити не буду, але почитайте інформацію про прививки і наслідки від них хоча б на борді ось тут "Реакція на прививку".

Усім міцного здоров'я!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто залишу тут.

Власти Калифорнии обязали всех родителей прививать своих детей

В последнее время во многих странах (включая и страны СНГ) все более активно проявляется движение, выступающее против прививок детей. Родители по разным причинам (религиозным, медицинским, философским) отказываются делать своему ребенку жизненно важные прививки. Причем для отказа нужно просто сообщить об этом соответствующим органам.

В Калифорнии это движение также набирает обороты, но власти штата пытаются решить проблему. Так, губернатор Калифорнии Джерри Браун подписал закон SB277, в котором указывается очень небольшое число причин, по которым от прививок можно отказаться. При этом из закона убраны религиозные убеждения или личное нежелание. Если же родители будут настаивать, им придется обучать ребенка на дому — в школу его просто не пустят.

Закон SB277 был представлен после того, как около 100 человек заразились корью (казалось бы, корь давно забыта) в Диснейленде.

Сейчас большое количество людей отказываются прививать своих детишек по религиозным убеждениям. Кроме того, некоторые считают, что прививка может привести к аутизму ребенка. Теперь же закон SB277 решает проблему, обязывая всех родителей делать прививки своим детям. Как и говорилось выше, в законе указывается очень ограниченное количество причин, в основном, это медицинские противопоказания, позволяющие ребенку избежать прививок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що чук про вакцину БЦЖ, нам вже 6 міс, а ще не привиті, кажуть нема. Казали можна її купити в аптеці, хто так вже робив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отправлено Сегодня, 09:38

В тебе самого то діти є??

ось тобі коротко - дуже коротко суть.

%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D0%BA%D1%81%D1%8B-c-section-comics-886046.jpeg

Це, блін, грьобаний парадокс. Спочатку всі кричать - вакцинація це зло, від цього хворіють і помирають і т.д.

Да є. буває. Страшно до ужаса. Є таке, що і вакцина ліва, і дитина недообстежена і т.д.

Але ще страшніше, коли не вакцинована дитина буде помирати від якось хвороби, яку вилікувати майже неможливо.

Візьми той же поліоміеліт.

Все питання закрите.

Вакцинував обох. малому в вересні в школу. Допройшли останні вакцини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен вирішує і закриває питання для себе і своєї дитини. Я не нав'язую нікому свою думку і не намагаюсь переконати. В мене була зовсім інша мета написання повідомлення в цій темі, але бачу, що тут тільки можуть мінус вліпити втіхаря.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обгрунтуйте таке своє категоричне ставлення! Кожна дитина має право на освіту, а довідка про прививки це пережиток минулого, атавізм СРСРа, який в нашій країні ніяк не можуть відрубати...

І так само кожна дитина має право на відвідування садочка, із здоровими дітьми!

В мене була зовсім інша мета написання повідомлення в цій темі,

А батьки пробували піти до дільничого, і пояснити, що вони з якихось причин не можуть / не хочуть робити вакцинацію? Хай пишуть відмову.

І на підставі відмови дільничний лікар напише ще якогось папірця, про те, що дитина буде невакцинованою ходити в садочок із іншими дітьми.

А потім в школу.

Я особисто не вакцинований. Мені лікарі відмовляли у вакцинації. Ніззя було. Потім, уже у зрілому віці, я наздогнав, що було потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обгрунтуйте таке своє категоричне ставлення! Кожна дитина має право на освіту, а довідка про прививки це пережиток минулого, атавізм СРСРа, який в нашій країні ніяк не можуть відрубати...

І так само кожна дитина має право на відвідування садочка, із здоровими дітьми!

Ну бліііііііііііііін, чому Ви так прямолінійно мислите??? Якщо немає прививок, то означає, що дитина хвора чи що?????

Я наводжу приклад, що старший відходив в садочок і зараз ходить в школу і хворів може навіть менше від вакцинованих дітей і таких багато діток! А що привиті діте не хворіють???

Мене просто вбиває плюсування і підтримка посту "і в садочок вас брати нема чого!!! ". Що за упереджене ставлення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну бліііііііііііііін, чому Ви так прямолінійно мислите??? Якщо немає прививок, то означає, що дитина хвора чи що????? Я наводжу приклад, що старший відходив в садочок і зараз ходить в школу і хворів може навіть менше від вакцинованих дітей і таких багато діток! А що привиті діте не хворіють??? Мене просто вбиває плюсування і підтримка посту "і в садочок вас брати нема чого!!! ". Що за упереджене ставлення?

Ні не означає що ховра, а означає, що в неї самої більше шансів звхворіти. Якщо дитина привита може стати носієм перенощиком хвороби. Саме не хворіє, бо має імунітет. А інша, із слабшим імунітетом, чи не вакцинована від тої хвороби, захворіє.

І вакциновані хворіють, і навіть тим, від чого вакуцинувалися. Да! Але перебіг хвороби ЗНАЧНО легший!!!! Ось основна теза!!!!!!

Просто із противниками вакцинації розмовляти так само, як м'ясоїду із веганом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну бліііііііііііііін, чому Ви так прямолінійно мислите??? Якщо немає прививок, то означає, що дитина хвора чи що????? Я наводжу приклад, що старший відходив в садочок і зараз ходить в школу і хворів може навіть менше від вакцинованих дітей і таких багато діток! А що привиті діте не хворіють??? Мене просто вбиває плюсування і підтримка посту "і в садочок вас брати нема чого!!! ". Що за упереджене ставлення?

Ні не означає що ховра, а означає, що в неї самої більше шансів звхворіти. Якщо дитина привита може стати носієм перенощиком хвороби. Саме не хворіє, бо має імунітет. А інша, із слабшим імунітетом, чи не вакцинована від тої хвороби, захворіє.

І вакциновані хворіють, і навіть тим, від чого вакуцинувалися. Да! Але перебіг хвороби ЗНАЧНО легший!!!! Ось основна теза!!!!!!

Просто із противниками вакцинації розмовляти так само, як м'ясоїду із веганом.

Так само як православному з свідками Єгови)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається я чітко пояснив чому потрібно вакцинуватися.

І також дав відповідь на ваше запитання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається я чітко пояснив чому потрібно вакцинуватися.

І також дав відповідь на ваше запитання.

Я не просив аргументів і пояснень щодо потреби вакцинації !

Я прочитав купу літератури і сотні публікацій в інтернеті і сформував свою чітку позицію на рахунок цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...