Перейти до змісту

Західний трейл. Тренування вечорами


Dgura

Рекомендовані повідомлення

Західний трейл. Тренування вечорами

Дні тренувань В вівторок, четверг і суботу. В суботу збільшенний маршрут

Час збору На 19ть до Вопака на Володимирській, в суботу на 15-ту

Трек ~35км

q3L.jpg

Трек ~50км

TZf49.jpg

Дистанція

В будні ~35км 80% грунти

В суботу ~50км 90% грунти

Техніка мтб, найнери

Темп тренувальний, це не ПОКАТУШКА! Хто хоче просто покататись на квіточки повтикать і комарів покормити ВАМ НЕ СЮДИ.

З собою: Шолом, світло, воду, хороший настрій

Хворих, вбитих поранених буде відправляти Володимирською трасою в Луцьк

На кожне тренування буде анонс!

Перше тренування

В вівторок 2-го липня

Збір на 19.00 біля Вопака на Володимирський, в 19.15 виїзд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 441
  • Створено
  • Остання відповідь

Прикольно,але грунти не вставляють,не той хард-кор що на асфальті.Приємних тренувань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольно,але грунти не вставляють,не той хард-кор що на асфальті.

Ой чууваак ... :0001: !!! Після цієї фрази жалію що ти не опинився з нами в 3-й день походу :0091::0088:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Макс розкажи що там за похід такий був і де,мій байк відправляється на ТО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Макс розкажи що там за похід такий був і де.

Ось наш маршрут http://www.bikemap.n...6789-marmorosy/

Як ми з 2-го табору вилазили на гору є фото у альбомі з походу.

А спускались ми десь так

beautiful-single-track-day-3.png

місцями крутіше і з різкими розворотами на серпантині.

А потім так

252362_498867513501114_1394774074_n.jpg

Тільки каміння мокре, бо по ному біжить бурхливий струмок котрий розмив дорогу чи то дорога йде прямо по ньому так до кінця і не ясно ... От такий то був спуск. :_31::0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне иногда кажется, что Дима, вполне, нормальный чувак, но иногда... чувааак... :0026:

...хардкор на асфальте...

...какой поход...

Наверное, на ТО, временами, отправляется... :)

Раз в рік на ТО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот во вторник и покажем, кто во что горазд :smile3: лично мне с Dgura кататься в кайф – скорость и нагрузка на уровне, домой действительно как после тренировки возвращаешься :ok2: "сам себя так не укатаешь"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тренування відбулось, дякую за кумпанію.

Проїхали більше ніж планувало, в останньому лісі взагалі не тудою поїхали, буду ще маршрут дороблювати.

Виїхало 9-ть, доїхало 7-мо.

Чекаю свіже м'ясо в четверг

Вопак, Володимирська

Збір 19.00

Старт 19.15

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шикарно потрэйлили :smile3: 40 км от дома до дома, 22 средняя, что, учитывая ландшафт, совсем неплохо :ok2: с нетерпением жду следующего выезда

oi7nW.jpg

hPaTn.jpg

ps. новая фраза в обороте – "вышел из кабины" :smile3:

pps. в лесу комары кладут брёвна посреди дороги…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно потрапив додому. Відвалився від вас десь в районі с. Озденіж (прихопила судорога за ногу). Так як я не місцевий (зовсім не знаю тієї місцевості, а лісів тим паче) сподівався на те, що зачекаєте. Однак, цього не сталося, шкода. Намагався їхати по ваших слідах, заїхав у ліс і заблукав. Блукав приблизно хвилин 20. Якби не якийсь старець у лісі , який зявився несподіванно і так само зник, та не підказав дорогу на Боголюби - невідомо скільки б ще блукав. На майбутнє, спробую не відставати і по можливості, старайтесь почекати відставших (невідомо, що могло статися з відставшим).

А загалом тренування відбулось на ура, Чекаю наступного трейлу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В лісі під Озденежем самі такого блуду дали... на хвості банди сліпнів, комарі дерева поперек дороги завалили, але якось вигреблись в поле і в куражі втрату другого бійця вже в Боголюбах побачали.

буду-с перекличку перед і після лісу робити, а то народ про це не думає, поки сам не подінеться десь.

І таки темп був... що двоє учасників з судомами відстали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да.. все правильно це ж тренування.))

Я на тренування навіть біля кабаку в піддубцях не зупинився.. але розвернувся на кругу і повренувся...)))))

Ще раз повернусь до теми.. семеро одного не чекають.. тим більше на тренуванні... Ну, а щоб почекали.. то треба не стидатись подавати знаки всякі.. свистом, матом.. аби почули і зупинились.))))) Ми Віці колись дзвоника вішали.)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

еххх! я б тожи з вами не проти поїхати на тренування, але до дому з роботи попадаю пізно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, на следующий трейл не забывайте шлемы. не от падений, а от веток, которые внезапно вырастают на дороге. таранить шлемом – единственный вариант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я відстав першим з судомами, сказав 2-м учасникам тренування, що з'їжджаю, і поїхав повільнішим темпом. Наїздив 33,5 км (від Вопака на Володимирській до піцерії на Лесі Українки) + 14 км по місту (8 до точки збору і 6 після покатушки). Доїхав практично з групою, яка догнала, чуть позаду. Покатався суперово. Буду старатись приїхати на наступне тренування. Треба ноги розганяти трохи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...