Перейти до змісту

Порадьте чи вартий велосипед вказаної ціни.


Lembas

Рекомендовані повідомлення

Ось посилання: http://lutsk.vol.slando.ua/obyavlenie/prodam-giant-terrago-aluxx-na-deore-ID6WawF.html#a6bb82b9ed

Бюджет до 2000 грн., чи вартий він уваги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ростовка дивись щоб підходила.Наприклад як на мене не варто купувати,підзбирай грошенят,за 3500 візьми новенького Джанта і не будеш мати клопоту.

Але вибір за вами,я тільки висловив свою думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорого, даже глядя только на фото. А что вылезет при тотальной проверке, неизвестно. Старый велосипед. А когда-то был весьма крут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось посилання: http://lutsk.vol.sla...html#a6bb82b9ed

Бюджет до 2000 грн., чи вартий він уваги?

Зайди до Тані на Велозону там тобі все розкажуть і підкажуть.Спеціалісти там хороші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання стоїть так: в мене є рама (незрозуміло яка), вилка, руль. На рамі написано Serie 9000. От і думаю, купувати щось б/в, чи доскладати це що є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю.. доскладати.. не варто зразу бігти і купувати новенький блискучий вел.

Розберешся.. заодно як, що і до чого.

За 2к грн на ВЗ.... підліткового вела більш менш нормального не купиш... і не тільки на ВЗ... доречі.)

Додам...

Думаю.. цей Джант нормальний вел.. якщо є можливість купити з манібеком на день.. то взяти, завезти його на ВЗ до механіків.. вони оглянуть і зразу скажуть що треба замінити чи докупити.

Другий варіант підїхати з кимось, хто розбирається до покупця.. і там на місці все оглянути.

Я за Джант.) Їхати він буде краще за нові вели за 3-4к... точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вово, за 2кгрн на ВЗ нема чого пертися, вибачте, але ціни там інколи кусаються…

якщо велосипед дійсно "дуже легкий", а вилка з шатунами і зірками в такому ж хорошому стані як і зовнішній вигляд, то чому б і ні. якщо хазяїн добре доглядав, то можна брати. нехай ще скине 50-100 грн вам на спідометр з маячком ;)

для наглядності ще можна сходити на авторинок і подивитись що там продають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за поради! Завтра заїду до Олександра в Підгайці, якщо там нічого не виберу, мабуть зупинюсь на цьому варіанті.

в мене є рама (незрозуміло яка), вилка

Вилка Sram, Rock Shox, мабуть якась хороша:) А в раму потрібно вставити каретку виробника Campagnola, знайшов таку в Юрія Тимцо. Можна щось думати...

P.S. Скільки має важити гарна рама?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

То жє не той Джант.

Який в тебе зріст? Бо по зовнішньому вигляду то рама і мені не маленькому велика.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Мій зріст 175, рама 21.5. Як каже оця таблиця http://boston-bike.a...ed_po_rostu/0-6, то рама завелика :_02:

post-16012-0-18442700-1398167247_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lembas, якщо певному органу від завеликої рами не боляче, то катайтесь на здоров'я.:)

Можно подумать, что орган во время езды телепается и ритмично лушпашит по раме, вызывая тем самым приступы адской боли :)

На самом деле из неудобств разве что чуть более, чем необходимая аэродинамическая растянутость посадки, да ещё психологически не так удобно спрыгивать с байка и водружаться на него :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При чём тут физиология?

Нога перекидывается через заднее колесо, в то время как другая находится на педали.

Яйцами, простите, об раму биться не нужно - не дэушка она ;) Да и не понятно в какой камасутровской позе это нужно сделать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи варто купувати у продавців на сландо, які возять велосипеди десятками?

Зокрема, цікавлять такі велосипеди

http://lutsk.vol.slando.ua/obyavlenie/cube-deorelx-ID9ghbJ.html#c1c5f2203f

http://lutsk.vol.slando.ua/obyavlenie/prodam-velosiped-trek-ID9gcij.html#45aa95f8f7

Хочеться просто надійного велосипеда ("Україну" не рекомендувати :) ). Дякую за відповіді. Пропозиції теж приймаємо, бюджет до 4500.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та й взагалі, хто хоч раз "поцілував" раму проміжностю, буде дмухати на холодну воду. :)

Велосіпед "Україна" лідерка серед такіх поцелуєв.

А до теми...а нука померяйте рулеткой дліну штиря от зажима седла до входа зажима на раме.....у каво на скоко торчіт :)...мну 17 см. Інтересуєт

19см

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IronSun, а чому не купити нового? Бюджет до 4500 це дозволяє, навіть в умовах теперішнього курсу.

Дозволяє, але хотілось справді надійну річ на довгі роки (чисто моя думка, може й неправильна). Питання, впринципі, зняте. Велосипед куплено. Окрема подяка Тані за коротку консультацію по купівлі :0153:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cherman, ссилка #2 на сландо, цілком випадково сьогодні натрапив на нього. Рама може трохи й завелика, збоку видніше, але якась комфортніша особисто мені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окрема подяка Тані за коротку консультацію по купівлі :0153:

Толку с той консультации, если все равно взял за большой велосипед себе? Еще скажут, что я такой взять насоветовала ;)

Ждите скоро тему о продаже серого Трека, или обмене на 19-ку :)

какая-то тема получилась заколдованная. Два фигуранта и оба выбрали себе сознательно вел не по росту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, дійсно, не прояснив ситуації. Був попереджений відразу odna, що велосипед добряче завеликий на мене після чого була здійснена ще одна "обкатка", але думка не змінилась. Вибачайте впертого новачка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось хтось норм вел продає, ціна радує, може кому буде цікаво

http://lutsk.vol.slando.ua/obyavlenie/cube-aim-26-disc-2013-rk-ID9grWw.html#a0f9d95186

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...