Перейти до змісту

Firefox - тупимо протягом 15 років?


FPOHTMEH

Рекомендовані повідомлення

Чесно кажучи, наболіло.

Цитую:

Доброго дня усім.

Браузер обожнюю, подобається його ідея та міссія.

Проте скільки його знаю, скільки пам'ятаю - у нього одна проблема завжди була основною.

Чому він так часто підвисає, відкриває сторінки? Багато знайомих, особливо ті, що перейшли на Chrome про це тільки говорять - мене самого це інколи аж дратує. У самого інколи виникає бажання зав'язати.

Не хочу суб'єктивних відповідей, хочу об'єктивних рішень.

Не треба порад типу "почисти від вірусів, створи новий профіль" - це не рішення.

Рішення - нормальна робота "з коробки".

Я не хочу вирішити проблему підвисання на своєму комп'ютері, я хотів би щоб вона вирішилась глобально.

Якщо така проблема в багатьох користувачів, а ви будете їм казати "Почисть профіль, онови антивірус, і т.д." - вони розбіжаться як таргани - таким способом ви допоможете лише одиницям.

Вважаю, що компанія і так через це втратила багато користувачів, їй варто змінити пріоритети цього питання.

Можливо нам, колективно написати лист в Mozilla? Ваш варіант вирішення?

Оригінал

P.S. Прохання писати варіанти вирішення - погнати з браузера, похвалити інші браузери, пофлудити можна і в інших темах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 66
  • Створено
  • Остання відповідь

Парадоксальну річ зараз скажу, але завжди думав, що більшість проблем з будь-яким браузером якраз і вирішується способами, які згадані в першому пості, бо спричиняються вірусами і іншим брудом на ПК. Ну, принаймні в мене.

А якщо проблема глобальна - її причину можуть усунути тільки роробники, що вони, в принципі, і так роблять, оскільки кожен новий реліз приносить якісь позитивні зміни. Взагалі, тема про браузери, то холівар ще той...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про позитивні зміни, то суперечливе питання.

Натхненно пилять підтримку WebGL, інші бета-фічі - хваляться.

От речі, які потрібні 99% користувачів (мінімум зависань, швидкий старт браузера) - чомусь стабільно не радують. Від версії до версії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FPOHTMEH, не 15, а 9 років.

Хоча, то було так. Офф-топ. З реального скажу ось що.

Хочете тру-фаєрфоксність - спробуйте SeaMonkey. Це браузер від організації, що відокремилась від Mozilla. Окрім браузера там ще є кілька плюшок. лінк: https://uk.wikipedia.org/wiki/SeaMonkey.

З.І. Це не реклама.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мінімум зависань, швидкий старт браузера

може це звучить смішно, але я б зараз користувався Internet Explorer 11, якби той підтримував adblock.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не 15, а 9 років

Mozilla Celebrates 15 Years with Firefox 20

Якщо і 9 років - теж уже не діти...

SeaMonkey

Користуючись браузером не з топ-п'ятірки є велика ймовірність, що розробники сайтів про них забули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажу тебе, что засирается со временем любой браузер. кэши там всякие, плагины.. немного ускорить можно утилитой SpeedyFox, которая разложит по полочкам весь этот мусор. плагины лишние повыкидывать можно самостоятельно :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо писати про FireFox, то вже не треба обходити боком Thunderbird.

Для тих хто не в курсі спробуйте попрацювати в ньому, коли він стоїть на звичайном офісному ПК, і кількість вхідних листів в папках більше 30 тис. А про функціонал порівняно з TheBat я взагалі мовчу. Ну да, плагіни, плагіни, плагіни. Але Мозіла не випускає плагіни, їх випускають треті особи. Сьогодні вони є, а завтра ні. Підтримки по плагінах те немає. А при оновленні версій вони можуть бути не сумісними. Я порахував, що мені задобилось близько 20 плагінів, для того, щоб мати функціонал в Thunderbird, який я використовую в TheBat.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, суб’єктивно хром в роботі шустріший відносно деяких браузерів. Я от користуюсь оперою, але у неї теж буває такий фокус, що вона тупо ні з того, ні з сього, виходить десь в астрал на кілька хвилин. Це спостерігається при довільній кількості вкладок і на довільних сайтах. Для мене взагалі неприпустима ситуація, коли ОС або програма кладе на свого користувача і займається своїмисправами... Але розробники чомусь іншої думки. Я не такий далекий від програмування і розумію, що в реалізації альтернативного сценарію ще й умовах програми є грандіозні складнощі, але я вважаю, що це таки реально.

А загалом, якщо заглибитись у питання на саме дно, то справа от у чому. Йде час, технології розвиваються, коду стає більше, браузери навороченіші, функцій все більше. На сьогоднішній день така ситуація, що простіше переписати все заново, ніж викорінювати якісь фундаментальні граблі. Розробники спішать додати нового функціоналу, нових можливостей для нас же коханих — користувачів. Все розраховано на те, що ви просто купите собі потужніший комп’ютер. Грубо кажучи, нема часу все оптимізувати. Цю задачу поклали на плечі апаратного забезпечення (заліза, hardware). Ви помітили, що розвиток апаратної галузі набагато обігнав розвиток програмної? Дехто з комфортом користується ОС 10-річної давності, а процесор такого ж віку уже давненько висить у вас на стіні у якості прикраси. Так працює ціла індустрія, власне, так побудована схема відносин у всіх галузях, у всьому світі. Це ідеологія суспільства. Я думаю, і хром очікує доля бути важким неповоротким браузером. Я не зі зла, я поважаю усі браузери, окрім експлорера. Так, я теж мацав свіженький експлорер у вісімці і враження були досить приємні. Але поки це дітьо Сотони могтиме вивести мене з себе за перші три секунди користування, я його інакше як браузером для закачки браузерів не вважатиму.

Підсумовуючи. Недоліки такої схеми ми бачимо, але є і плюси. Такий принцип допомагає розвиватись шаленими темпами. Скажіть, ви б хотіли сьогодні мати супершвидкий браузер, котрий не вміє відтворювати відео і музику (ютуб, кантактікі)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хром справді швидший, але їхній аналог firebug мені не зручний... Що робити? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хром викинув відразу за любов до оперативкі та плодіння власних нащадків в дереві процесів(при наявності 50+ вкладок список процесів можна назвати хром і щось там непомітне з системного), опера - хм, зараз не 2005 рік, ІЕ - взагалі збочення, з загальновикористовуваних залишається лисиця, використовував її в усіх мережах які попадали мені в руки, підтримує настройку через домен, та і взагалі набір плагінів дуже радує(один adblock чого вартий, він просто шикарний :)), ну і наївся з ним глюків теж, особливо для любителів всякіх "кривотулбарів", але бажання змінити не виникало. Невже так вже вісне? Може варто почистити кеш, використати оптимізатор, ну і пристально глянуть на флеш - може біда в ньому ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наразі повертаємося в початкове положення: в усіх тупить, усі знають різні танці з бубном.

Тобто звикли, що так має бути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

засирается со временем любой браузер

Не зовсім зрозуміло, чому розробники браузера не вирішують цього питання, в чому його складність.

В мене чомусь не тупить

Вітаю, отакі люди і сидять в тестерах Mozilla )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може це звучить смішно, але я б зараз користувався Internet Explorer 11, якби той підтримував adblock.

трошки є :)

Він в мене стільки крові попив, що щиро бажаю йому загнутись. Або перейти на WebKit, як колись хотіли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

засирается со временем любой браузер

Не зовсім зрозуміло, чому розробники браузера не вирішують цього питання, в чому його складність.

Вирішили, є кнопка очистки кеша )) Коли починає тупити - це вже сугубо суб"єктивно, я вже наприклад рік не чищу нічого, і все літає, видно не лажу по говносайтам.

[offtop]

Я так поняв дома кодити дуже скучно, тому і виникає потреба в холіварах - чи не так? ;)

[/offtop]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я холіварів не просив, це написано в останньому реченні першого повідомлення.

Оффтопів і так багато, а от серед 16 повідомлень тільки є одне рішення SpeedyFox, і те з розряду - для advanced user.

Чекаємо, можливо хтось напише ще варіант.

P.S. Можливо й ваш браузер літає, але чомусь за Firefox дуже закріпилося слово "тупить", коли говорять про весь зоопарк браузерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хром викинув відразу за любов до оперативкі та плодіння власних нащадків в дереві процесів(при наявності 50+ вкладок список процесів можна назвати хром і щось там непомітне з системного), опера - хм, зараз не 2005 рік, ІЕ - взагалі збочення, з загальновикористовуваних залишається лисиця, використовував її в усіх мережах які попадали мені в руки, підтримує настройку через домен, та і взагалі набір плагінів дуже радує(один adblock чого вартий, він просто шикарний :)), ну і наївся з ним глюків теж, особливо для любителів всякіх "кривотулбарів", але бажання змінити не виникало. Невже так вже вісне? Може варто почистити кеш, використати оптимізатор, ну і пристально глянуть на флеш - може біда в ньому ;)

Для танкістів, поясню. КОжна відкрита вкладка в Хромі, то окремий процес. Зроблено то дял того, шоб якшо в тебе виконається якийсь недопустимий сценарій чи ще яка бяка, яка підвісить вкладку, то не прийдеться закривати браузер із всіма вкладками, а уб"ється лише один конкретний процес, якй відноситься до зависшої вкладки.

До чого 2005-й рік і Опера? Особисто користуюсь нею з версії так 3-ї і поміняти на щось інше ніразу не виникало бажання. Шо са мной не так?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене встановлені і опера, і мозіла, і хром, і експлорер не викинутий, в кожного є якісь свої невелички фішки, яких немає в іншого, але для щоденного серфінгу використовую Хром. Як тільки він з'явився, я перейшов на нього. Швидкий, простий...

Не розумію людей, котрі прикипіли до тої лисиці, і навіть коли вже вона не рухається, вони і далі за неї тримаються... ФайєрФокс зараз як авіаносець, коли нам потрібно всього-навсього швидко перепливти :)

Ця тема вже настільки стоптана в інеті, що не бачу сенсу з починання і цієї...

Кожен буде хвалити те, до чого ЗВИК! Підкреслюю, саме до чого звик, а не який браузер кращий, чи швидший, чи ще щось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прохання ВЗАГАЛІ не згадувати інші браузери - уважно і повністю читаємо перше повідомлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію людей, котрі прикипіли до тої лисиці, і навіть коли вже вона не рухається, вони і далі за неї тримаються... ФайєрФокс зараз як авіаносець, коли нам потрібно всього-навсього швидко перепливти :)

Знову повертаємось до питання найкращого firebug для девелоперів. Оце найбільша причина використання FF у мене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FPOHTMEH,

чудний чоловік :)

сам же пишеш, що ВСІ мучаться з тим лисом, а ти сподіваєшся тут отримати рецепт чудо-пігулки для його лікування?!? ;)

"Колективний лист в Mozilla"? :) скільки тобі років?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь Mozill'ою уже 2,5 роки, але виключно на роботі. Там установлених пару плагінів (FaviconizeTab,Tab Mix Plus) без яких жити не можна бо приходить тримати відкритими постійно 10-12 вкладок а якщо щось роблю то і до 30+ доходить все норм нічого не "тармазіт і не глючіт" .... що я роблю не так? і комп в мене на роботі не такий уже і потужний і ОС там встановлена уже напевно років 6-7(пережила зміну заліза і тому подібні ізвращєнія) ..... може просто я час від часу чищу систему ауслоджиком та чищу браузЄр від мусору .... ХЗ. Так, як я інженер по освіті потупаю за принципом будь-якого інженера ...... "работает не трогай!!!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам же пишеш, що ВСІ мучаться з тим лисом, а ти сподіваєшся тут отримати рецепт чудо-пігулки для його лікування?!? ;)

Якби користувачі не присилали багі розробникам то ми всі б користувались софтом на рівні стабільності бета.

"Колективний лист в Mozilla"? :) скільки тобі років?

Тобто по вашому для Луцька це не припустимо, хоча використовується в усьому світі, та й в тій самій Россії?

http://forum.mozilla-russia.org/viewtopic.php?id=51829&p=1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...