Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Питання відпало. На рівненська 127 вже не кладуть( стара реклама, як мене повідомили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 797
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Скажіть, будь-ласка, який провайдер може підключити інтернет в селі Затурці Локачинського району(по трасі на Володимир-Волинський) з нормальною швидкістю.Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому у Вас так довго потрібно чекати підключення??? Дзвонили до Вас десь 15 грудні. По телефоні сказали, що протягом 14 днів підключать. Дзвонили вже разів з 5, відповідь та сама.

Підключити потрібно в Липинах.

П.с. повідомлення не моэ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому у Вас так довго потрібно чекати підключення??? Дзвонили до Вас десь 15 грудні. По телефоні сказали, що протягом 14 днів підключать. Дзвонили вже разів з 5, відповідь та сама.

Підключити потрібно в Липинах.

П.с. повідомлення не моэ.

Добрый вечер, Всех с наступающими праздниками. Есть объективные причины по которым мы не можем осуществить подключение в короткий срок. Как только появится возможность мы обязательно свяжемся и проведем подключение. Спасибо за понимание и доверие которое Вы нам оказываете.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаве у Вас підключення у приватні будинки. 1 день прокладають кабель з стовба до будинка (10-15 метрів)

2 день - щось паяють

3-4 день потрібно чекати документи.

Це у всіх так підключають???

П.с мені оптику проклали до власного будинку за 30 хв. Через 1 год. Були всі папери( не вестнет). Шевеліться хлопці.

Змінено користувачем Andreyxxx
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаве у Вас підключення у приватні будинки. 1 день прокладають кабель з стовба до будинка (10-15 метрів)

2 день - щось паяють

3-4 день потрібно чекати документи.

Це у всіх так підключають???

П.с мені оптику проклали до власного будинку за 30 хв. Через 1 год. Були всі папери( не вестнет). Шевеліться хлопці.

Спасибо, обязательно учтем Ваши пожелания.

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хорошо хоть есть возможность подключения. А у нас, весь дом был в рекламе - я звоню, в итоге говорят: "Нет, не подключаем в Вашем доме" :0166:

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли вже Забороль почнуть підключати?

Доброй ночи, Забороль и Б.Омелянык будем подключать ближе к Весне. Наберитесь терпения, скоро все будет ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

район Червоного Хреста, є можливість підключення?

День добрый, в данный момент нет. Покрытие будет расширятся в данном направлении Весной. Оставляйте заявку на подключение по тел. 066 881 82 82 или на сайте Westnet.com.ua мы обязательно свяжемся с Вами.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так, опишу процес підключення. Прийшли хлопці ( чекали 3 тижня) проклали кабель до будинка і все. Сказали, що будуть через 2 дні, бо не маэ модема. Люди вже чекають днів 10-12.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так, опишу процес підключення. Прийшли хлопці ( чекали 3 тижня) проклали кабель до будинка і все. Сказали, що будуть через 2 дні, бо не маэ модема. Люди вже чекають днів 10-12.

На якій вулиці це підключення?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Доброго дня. "Ближче до весни" вже настало (=. коли планується підключення с. В. Омеляник. Не можна дочекатися, той FreshTel таке Г, що і ворогу б не побажав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня. "Ближче до весни" вже настало (=. коли планується підключення с. В. Омеляник. Не можна дочекатися, той FreshTel таке Г, що і ворогу б не побажав.

Доброй ночи. Делаем все возможное что бы как можно быстрее начались работы по подключению, осталось не долго. Спасибо Вам за понимание.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я подав заявку тиждень назад а до мене так і не позвонив ніхто (

Добрый день, перезвоните пожалуйста по телефону 066 881 82 82 или же скажите по какому адресу Вас интересует подключение.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось все заглохло(....

мда ....

зайшов на сайт і оху*в...

20мб вже пропало...

всі інші тарифи подорожчали...

і кучу нових територій хочуть підключати а ті що були раніше і не беруться навіть.

печаль...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто користується даним інтернетом, можете оголосити що за обладнання надається (мається на увазі модем). Хотів би почитати для себе про апаратуру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто користується даним інтернетом, можете оголосити що за обладнання надається (мається на увазі модем). Хотів би почитати для себе про апаратуру.

В мене Eltex NTE-2

Змінено користувачем yurafffaaaa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто користується даним інтернетом, можете оголосити що за обладнання надається (мається на увазі модем). Хотів би почитати для себе про апаратуру.

В мене Eltex NTE-2

Аналогічно

Питання може хтось міняв на інший з Wi-Fi

4208201953.png

Змінено користувачем stoleyourjet
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є рух по покриттю в районі Червоного Хреста? :(

День добрый, скажите пожалуйста какая улица Вас интересует и я скажу или будет расширятся покрытие в этом направлении.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...