Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

200 грн в місяць ,  а якість в 15~20 разів стала гіршою.
Перший тест був проведений  в перший тиждень після підключення. Кінець травня 2017 року.

Два наступні проведені  сьогодні 07 березня 2018 року.
 

dfgj.JPG

07032018.JPG

07032018b.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 797
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

   Доброго дня, Шановний Абонент. В таких випадках краще всього телефонувати в технічну підтримку за тел. 093 170 07 08. На тест швидкості може впливати некоректно працююча техніка, загруженість серверів на які проводиться тест, тощо. Будь ласка напишіть Вашу адресу або номер договору і наші спеціалісти обов'язково Вам допоможуть у вирішенні даного питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

image.thumb.png.2309df6a94a81f9533edca8fba4d542f.png

ДМ струмівка

не може у всіх не вірно працювати обладнання, тарифний план 100м

дає як бачите

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

   Доброго дня, Шановні Абоненти. Перевіряйте швидкість на пряму від нашого обладнання і тільки на http://www.speedtest.net вибирайте місто Kiev сервер Dataline (наприклад) та тестуйте швидкість. Якщо будуть виникати питання телефонуйте будь ласка в тех. підтримку 093 170 07 08

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

знову по ночах ДНС сервер не відповідає...
зараз якусь іп адресу не може знайти...інет є..але він лише укр сайти ( якщо не помиляюсь) відкриває...інші не грузить...
швидкість очікування просто бомба..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня, Шановні Абоненти. Так, дійсно були тимчасові проблеми із зовнішнім каналом, через годину відновилось. Приносимо вибачення за тимчасові перебої в роботі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У когось на Степана Бандери є підключення ? Якщо так, не могли б Ви скинути тест швидкості та фото монтажу кінцевого обладнання в квартирі в ПМ ? Хочу спрогнозувати розміщення в себе в квартирі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, Andreyka сказал:

У когось на Степана Бандери є підключення ? Якщо так, не могли б Ви скинути тест швидкості та фото монтажу кінцевого обладнання в квартирі в ПМ ? Хочу спрогнозувати розміщення в себе в квартирі.

Питання вирішено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Поточний інтернет через роутер на телефоні досить непогані показники при тартфі 100

S80507-202359.jpg

S80507-202343.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поточний інтернет через роутер на телефоні досить непогані показники при тарифі 100

S80507-202359.jpg

S80507-202343.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Нещодавно провів собі в квартиру оптичний інтернет. Серед доступних на районі провайдерів - Волинські оптичні мережі та WestNet. У ВОМ вже був заведений в будинок кабель і підключені 2 квартири, тому звернувся в першу чергу до них, оскільки думав буде дешевше. Запропонували ціну за підключення в районі 500грн та абонплату 225грн за 100МБіт (тобто тариф як приватного сектору). Якщо хочеш дешевше - шукай ще три квартири для підключення. Після цього звернувся у WestNet і в результаті отримав підключення за 1грн та абонплату 120грн за 100МБіт (модем був мій власний, а оптичний термінал дали в користування). При цьому кабель в будинок заведений не був і підключали одну квартиру, тобто мене. Швидкість після підключення відповідає заявленій і поки що я дуже навіть задоволений (сподіваюся, що так буде і надалі).

 Даний пост написаний не для реклами, а для того аби допомогти майбутнім користувачам оптичного інтернету вірно вибрати провайдера і зробити висновки про політику цих двох компаній. P.S. Продублюю це повідомлення у двох темах про даних провайдерів.

  • Подобається 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Anders  ціна оптики майже = ціні міді. Єдине, що дорого, розпаяти оптику.  Сам пристрій не дешевий, але за його наявності - це не проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Zheny@ сказано:

ціна оптики майже = ціні міді. Єдине, що дорого, розпаяти оптику.  Сам пристрій не дешевий, але за його наявності - це не проблема.

Якщо брати FTTH кабель, то він вже значно дешевший за UTP і можна обійтись без дорогого обладнання, є конектора які ставляться прямо на кабель без розпайки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Anders сказано:

...Після цього звернувся у WestNet і в результаті отримав підключення за 1грн та абонплату 120грн за 100МБіт ...

то вже розкажи, якими чарівними словами ти до них звертався, бо в них нема таких тарифів і безкоштовних підключень... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

57 хвилин тому, jack74 сказано:

то вже розкажи, якими чарівними словами ти до них звертався, бо в них нема таких тарифів і безкоштовних підключень... 

Та ну...

https://westnet.com.ua/services

IMG_20180529_111554.jpg

Змінено користувачем Anders
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не знаю, що це за папірчик, де і коли (якого року) його знайшли, чи хто і де його носив (можливо то з якогось будинку з "акцією")... Я бачу офіційний сайт і там таких тарифів не бачу, тому й запитую

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, jack74 сказано:

я не знаю, що це за папірчик, де і коли (якого року) його знайшли, чи хто і де його носив (можливо то з якогось будинку з "акцією")... Я бачу офіційний сайт і там таких тарифів не бачу, тому й запитую

Чесно кажучи у вестнета ще та політика, коли собі підключав то також багато акцій, які вони мені запропонували при підключенні, на сайті не було, але реально отримав і знижки і + приведи друга 200грню на рахунок було (2людини порекомендував)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, jack74 сказано:

я не знаю, що це за папірчик, де і коли (якого року) його знайшли, чи хто і де його носив (можливо то з якогось будинку з "акцією")... Я бачу офіційний сайт і там таких тарифів не бачу, тому й запитую

Я для тебе персонально скинув посилання в попередньому пості. Якщо не бачиш, то шукай в тарифах для багатокварних будинків. Підключався я не по акції.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я зрозумів... ми про різні речі... я то про тарифи для приватних будинків думаю, а в тебе варіант для багатоквартирних... Все, питання знято :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але цікаво в них :) В тарифах вказано 120грн/міс

Цитувати
Стандарт

120 грн/місяць.

абонентська плата

 а коли натискаєш на "Відправити заявку на підключеня" під даним тарифом, то там вже сіреньким ледве помітним вказується 200 гривень :) 

Цитувати

Тарифний пакет доступу до мережі Інтернет

Стандарт 100 Мбіт/с. за 200 грн.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, jack74 сказано:

але цікаво в них :) В тарифах вказано 120грн/міс

 а коли натискаєш на "Відправити заявку на підключеня" під даним тарифом, то там вже сіреньким ледве помітним вказується 200 гривень :) 

 

Я залишав заявку не на сайті. Дзвониш до них по телефону і замовляєш підключення. Там відразу розкажуть і про тарифи, і про вартість підключення. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Що порадите Datagroup чи WestNet (с. Липини)?

Цікавить перш за все це стабільність роботи Інтернет. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюся ВестНет, зв'язок є постійно у випадку ремонтів приходить СМС попередження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...