Перейти до змісту

Ми всі порушуємо правила...


D@ve

Рекомендовані повідомлення

Останнім часом стаю учасником ситуації, в якій автомобіліст обганяє мене перед самим світлофором на блимаюче зелене, після чого різко тулиться до бровки, заставляючи екстренно пригальмовувати. Звісно це не порушення правил, але як мінімум непорядно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 482
  • Створено
  • Остання відповідь

Останнім часом стаю учасником ситуації, в якій автомобіліст обганяє мене перед самим світлофором на блимаюче зелене, після чого різко тулиться до бровки, заставляючи екстренно пригальмовувати. Звісно це не порушення правил, але як мінімум непорядно.

Якщо це він робить для подальшого повороту, то в принципі все правильно. Інше питання - чому ви несетеся на блимаючий зелений так, що аж повинні екстренно гальмувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інше питання - чому ви несетеся на блимаючий зелений так, що аж повинні екстренно гальмувати?
У місті дозволено 60 Км/год.

Екстрене гальмування -- це різка зупинка. Різко зупинятись можна і на 40Км/год (у велосипедиста максимум 25), все залежить від дистанції. Тому "несетеся" це не коректне твердження, швидше автомобіліст підставляється (притискає велосипедиста) не усвідомлюючи наслідків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом стаю учасником ситуації, в якій автомобіліст обганяє мене перед самим світлофором на блимаюче зелене, після чого різко тулиться до бровки, заставляючи екстренно пригальмовувати. Звісно це не порушення правил, але як мінімум непорядно.

Якщо це він робить для подальшого повороту, то в принципі все правильно. Інше питання - чому ви несетеся на блимаючий зелений так, що аж повинні екстренно гальмувати?

Правильно те, що обагняє для повороту? Хочу про це почитати в ПДР.

Я написав, що несуся на блимаючий?

Читаєм правильно: машинка обігнала, різко притулилася до бровки, загальмувала. Невже необхідно нестися, щоб після дій водія авто екстренно пригальмовувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно те, що обагняє для повороту? Хочу про це почитати в ПДР.

Поворот можна здійснювати з крайнього положення. Водій його саме і займав.

Читаєм правильно: машинка обігнала, різко притулилася до бровки, загальмувала. Невже необхідно нестися, щоб після дій водія авто екстренно пригальмовувати?

Вище ви написали, що блимав зелений на світлофорі, значить водій авто почав пригальмовувати. Таких же дій він очікував і від вас. Ви ж, певно, вирішили проскочити світлофор і проїхати на жовтий. Тому і сталася така ситуація. Але ПДР порушували (чи хотіли порушити) ви, а не водій авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вище ви написали, що блимав зелений на світлофорі, значить водій авто почав пригальмовувати. Таких же дій він очікував і від вас. Ви ж, певно, вирішили проскочити світлофор і проїхати на жовтий. Тому і сталася така ситуація. Але ПДР порушували (чи хотіли порушити) ви, а не водій авто.

Безапелляционно так :)

Абсолютно ничего не зная про ситуацию утверждается:

- водитель на мигающий зелёный начал тормозить (часто ли такое вообще случается??)

- велосипедист и не собирался останавливаться (да, такое бывает, и часто, но...)

Включая логику, получаем следующее:

- если водитель перестраивается перед светофором, после чего тормозит... значит, что до самого светофора ещё достаточное расстояние

- скорость велосипедиста 25-30 км/ч, тормозной путь при этом 10-15 метров.

- скорость авто при обгоне - минимум 50 км/ч, чтобы успеть перестроиться и остановиться, не задев велосипедиста.

- опять же приходим к тому, что до светофора ещё очень далеко...

- подрезать - о да, это стильно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значит, что до самого светофора ещё достаточное расстояние

взагалі-то вище ТС сам пише:

перед самим світлофором на блимаюче зелене

Звичайно, одне діло, коли тебе підрізають десь за півкілометра до світфлофора. Зовсім інше - коли всі автівки зупиняються, а велосипедист хоче проскочити на жовтий/червоний сигнал світлофора. В даному випадку, скоріше за все, була саме така ситуація. Ось і виходить, що велосипедист обурюється тим, що йому завадили порушитии ПДР )).

P.S. Сам велосипедист, але чомусь таких проблем з водіями у мене не виникає. Прекрасно розумію, що при повороті на перехресті водій буде виконувати маневр з крайнього правого положення. Не бачу нічого поганого в тому, щоб дати йому дорогу. Корона з голови не впаде і взаємоповагу на дорозі ніхто не відміняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі-то вище ТС сам пише:

перед самим світлофором на блимаюче зелене

Для водія - авто перед самим світлофором, для мене відстань була достатньою, щоб зупинитися без порушення ПДР перед світлофором. Крім того, для чого було обганяти/підрізати, якщо все-одно прийдеться зупинятися?

Звичайно, одне діло, коли тебе підрізають десь за півкілометра до світфлофора.

Тобто є ще різниця, де підрізають. Не знав.

Зовсім інше - коли всі автівки зупиняються, а велосипедист хоче проскочити на жовтий/червоний сигнал світлофора. В даному випадку, скоріше за все, була саме така ситуація. Ось і виходить, що велосипедист обурюється тим, що йому завадили порушитии ПДР )).

Я обурююся тим, що мене підрізали. Незалежно від обставин.

P.S. Сам велосипедист, але чомусь таких проблем з водіями у мене не виникає. Прекрасно розумію, що при повороті на перехресті водій буде виконувати маневр з крайнього правого положення. Не бачу нічого поганого в тому, щоб дати йому дорогу. Корона з голови не впаде і взаємоповагу на дорозі ніхто не відміняв.

Дай Бог, щоб і не виникало в подальшому.

Так я про цю саму взаємоповагу пишу. Водій, незалежно від ТЗ, при маневруванні повинен бути впевнений в безпечності свого маневру і не буде перешкоджати іншим учасникам ДР.

Я не перешкоджав водію авто, він перешкоджав безпеці мого руху спочатку підрізавши, потім різко загальмувавши.

Як я мав дати йому дорогу? Зіскочити з велосипеда, вискочити на тротуар та вклонитися?

P.S. В принципі, Ві праві. Корона не впаде. З однієї причини. В короні їздити на велосипеді небезпечно, тому й не катаюсь в ній. :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...