Перейти до змісту

Потрібна консультація по замовленню з Ali Express


Рекомендовані повідомлення

Цього разу чомусь довго (перший раз так) Можливо томі, що іде через Швецію. Завжди трек показував за 5-7 днів. А тут тільки показує, що він зареєстрований.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Цього разу чомусь довго (перший раз так) Можливо томі, що іде через Швецію. Завжди трек показував за 5-7 днів. А тут тільки показує, що він зареєстрований.

Пошта Швеції нічого про трек-номер RE668054391SE не знає http://www.swisspost.ch/

Швидше за все, трек-номер "лівий" - продавець або помилився, або не відправив, або відправив без трека.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але тут показує, що вона добавлена http://myparcels.ru/RE668054391SE

Є моя посилочка :) Пише, що вже відгрузили до сортування

http://directlinktrackedplus.com/multipletrack-client2.php?lang=en&postal_ref_mode=0&postal_ref_mode=1&postal_ref_no=RE668054391SE+

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пошта Швеції нічого про трек-номер RE668054391SE не знає http://www.swisspost.ch/

Швидше за все, трек-номер "лівий" - продавець або помилився, або не відправив, або відправив без трека.

правильніше сказати, пошта Швейцарії нічого не знає про пошту Швеції :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Народ допоможіть. Замовив у Китайця товар http://www.aliexpress.com/store/product/H198-Car-DVR-Camera-1PCS-8GB-card-1pcs-Anti-Slip-Mat-1pcs-1-lot-3-different/122397_866000107.html

Там вказало, що 1 лот 3 товара. Мені прийшов всього 1 реєстратор. Китаєць пише,що все нормально.

Аналогічно замовляв ось тут http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-3pcs-lot-500W-Crossover-Audio-High-Efficiency-Micro-Dome-Tweeter-For-all-car-audio/1235106221.html

Прийшло 3 комплекта.

Хто з нас затупив ????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ допоможіть. Замовив у Китайця товар http://www.aliexpres..._866000107.html Там вказало, що 1 лот 3 товара. Мені прийшов всього 1 реєстратор. Китаєць пише,що все нормально. Аналогічно замовляв ось тут http://www.aliexpres...1235106221.html Прийшло 3 комплекта. Хто з нас затупив ????

дійсно, все ок. В даному випадку лот складається з трьох предметів: 1 реєстратор, 1 карта на 8 Гб та 1 килимок. Там навіть в назві товару вказано

H198 Car DVR Camera 1PCS + 8GB card 1pcs + Anti-Slip Mat 1pcs=1 lot 3 different ProductS free shipping

та на картинці усе це зображено.

Ти отримав всі ці речі? Якщо так, то все нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як на рахунок цього, що пише

3 pieces / lot , US $9.30 / piece

Approximately 243,16 грн. / lot

В іншому моєму замовленні також писало

3 pieces / lot , US $2.67 / piece

Approximately 69,64 грн. / lot

Але прийшло 3 шт.

Не розумію......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розписано що за лоти

1 lot order include total 3 different Products: =28.9 USD free shipping

NO 1: H198 Car DVR Camera 1PCS

NO 2: 8GB SD card 1pcs

NO 3: Anti-Slip Mat 1pcs

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони (китайці) дуже хитрі. Будьте максимально уважні, читаючи опис товару, його комплектацію, умови та терміни опрацювання замовлення та доставки

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У попердніх замовленнях я завжди перепитував про кількість у 1 лоті , тут блін затупив....

Але всеодно виходить, що у нього не вірна інформація. на сайті одне в описі інше....

Змінено користувачем Andreyxxx
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але всеодно виходить, що у нього не вірна інформація. на сайті одне в описі інше....

там все норм описано, навіть неодноразово. Просто на наступний раз будь уважніший

post-13465-0-61410800-1390329632_thumb.j

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ЛиОн международный запрет вообще-то

вот же фуцк :_07:

Thu 24.10.2013 15:04 Mailed

Thu 24.10.2013 15:04 Arrival at border point of origin country

Thu 24.10.2013 15:04 Departure from border point of origin country

уже три недели в пути, а на обратном таймере ещё 15 суток осталось, ждать?

Не прошло и три месяца, как посылка с ЛиОном приехала, 20-ого получил с ещё одной посылкой, которую заказывал в конце декабря. Так что всё гуд, пока пять из пяти, алибабашинги рулят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

скажіть, як щодо дуже великогабаритних посилок 1850x1850x1450mm та вага 500кг. їх що пошта мені під двері підвезе? як то має бути? доречі стосовно дорогих покупок, хтось купував щось з цифрою та чотирма нулями заді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажіть, як щодо дуже великогабаритних посилок 1850x1850x1450mm та вага 500кг. їх що пошта мені під двері підвезе? як то має бути? доречі стосовно дорогих покупок, хтось купував щось з цифрою та чотирма нулями заді?

все понад 300 ойро і 50 кг попадає під мито.

обладнання і всякий негабарит - 100%, краще побалакати з брокерами, які супроводжують такі сабжі.

Можна і адресну доставку, але вона буде космічна по грошам, найкраще\дешевше - порт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чото я баюс... з ебея замовляю постійно, там суми до 2х тис грн. і не переживаю, а тут жим жим серйозний, оскільки бабки великі і непонятно як воно може бути з нашойю ох...єнною державою, чи хто не замутить чого ще...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Ай нід хелп.

Відкриваю диспут на Алі, треба вказати реквізити для повернення коштів. Номера інтернет-карти від Приватбанку буде достатньо?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Номера інтернет-карти від Приватбанку буде достатньо?

Можливо, варто ще й власника вказати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel,Я чомусь думав, що реквізити діють і в зворотньому напрямку... я ж вказую дані карти при оплаті

:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не гоніть.. не тре там тіяких реквізитів, кошти вертаються на ту ж картку звідки оплата.

Ніколи не вказував - завжди вертаются

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не гоніть.. не тре там тіяких реквізитів, кошти вертаються на ту ж картку звідки оплата.

Ніколи не вказував - завжди вертаются

Без вказання реквізитів, я навіть диспут відкрити не можу.

post-3393-0-09983400-1407154493_thumb.jp

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Диспут відкриваєш по якій причині? покажи скрін попередньої сторінки (до вікна реквізитів). Загалом, при відкриванні диспуту (вказується причина, сума), гроші повертаються на ту карту, з якої оплатили (протягом 14 робочих в Китаї днів). З таким варіантом як в ТС, не стикався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Диспут відкриваєш по якій причині? покажи скрін попередньої сторінки (до вікна реквізитів). Загалом, при відкриванні диспуту (вказується причина, сума), гроші повертаються на ту карту, з якої оплатили (протягом 14 робочих в Китаї днів). З таким варіантом як в ТС, не стикався.

Товар в дорозі, закінчувався термін захисту замовлення (гарантування повернення грошей Аліекспресом). Це єдине вікно було, в ньому на вибір: товар отримано чи ні. Після вибору "не отримано", знову на вибір три пункти, вибрав - товар в дорозі. Вікно з примітками залишив пустим. І от під ним і видало повідомлення з проханням вказати реквізити.

Вказав номер карти, лише для того, щоб відкрити диспут, далі би розібрались що і куди повертати. Після цього диспут дало відкрити. Продавець продовжив термін доставки і захист замовлення на 30 днів і попросив закрити диспут. Я погодився і закрив.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продавець продовжив термін доставки і захист замовлення на 30 днів і попросив закрити диспут. Я погодився і закрив.

будь уважним, слідкуй за синім будильником

Вы можете отменить диспут. Если товар ещё не получен, если счетчик защиты в заказе ещё тикает, то нажав Cancel Dispute, в дальнейшем вы сможете открыть диспут вновь. Но если время защиты истекло, а вы нажали отмену, то открыть заказ вы не сможете. Также вы не сможете открыть диспут повторно, если при первом открытии вы указали, что товар получен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продавець продовжив термін доставки і захист замовлення на 30 днів і попросив закрити диспут. Я погодився і закрив.

ніколи-ніколи-ніколи не можна закривати диспут, якщо товару немає на руках

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...