Перейти до змісту

Потрібна консультація по замовленню з Ali Express


Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, Ant.ares сказал:

випадково не 43025? усі сайти пишуть, що посилка на відділенні - а там кажуть, що немає (сайт укрпошти відмовляється трекати)

Ні. Але в нашому відділенні за останній рік-два, по декілька разів оновився персонал. Працюють нульові дівчата, без досвіду. Робота їм важко дається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

24 хвилин тому, Dima4s сказано:

в мене через 6 днів закривається доставка) не знаю щ овтаких випадках роблять.

image.thumb.png.5009d632eed06bd045bf86a76ee80cec.png

 

2 годин тому, Dima4s сказано:

20 днів, ePacket мовчить. пора вже хвилюватись чи ще рано?)

бувало що і два місяця "мовчало"... А бувало, що навіть диспут "вигравав" (два місяця не доїжджало), а через пів-місяця після того посилка приїжджала (три штуки таких було)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.12.2019 at 14:49, nickel сказано:

Як закриється, відкриєш диспут. Гроші повернуть.

В мене зараз на відділенні лежить посилка з 18 грудня. Я по ній 16 грудня відкрив диспут, тому що закрилась доставка, а на пошті сказали, що посилки немає. Аліекспрес вирішив повернути мені гроші, хоча продавець виклав скрін, що посилка лежить на відділенні. Якось неудобно вийшло.

дивнна ситуація вийшла. на сайті пише що ще два дні захисту доставки.
 ПРодавцеві я клікнув продовжити. але вже 2 дні тиша.
А на пошту прийшов лист що моє замовлення закрите бо вийшов термін... шо за прикол?
при цьому посилка 21 день як покинула китай і тиша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Dima4s сказал:

дивнна ситуація вийшла. на сайті пише що ще два дні захисту доставки.
 ПРодавцеві я клікнув продовжити. але вже 2 дні тиша.
А на пошту прийшов лист що моє замовлення закрите бо вийшов термін... шо за прикол?
при цьому посилка 21 день як покинула китай і тиша

Схоже, що термін доставки минув, Алі автоматично відправив тобі лист, з повідомленям про це, а продавець після цього продовжив термін. Тому тепер на сайті пише, що залишилось два дні.

Відкривай диспут, там по ходу розберешся. Алі став нагинати продавців за невчасно доставлений товар. Написав, що 20 днів, значить мусиш доставити.

А мені Алі таки вернув гроші за газову горєлку, 7 з копійками доларів, хоч я посилку отримав. Продавець тоже дивний, лише перепитав чи я отримав горєлку і нічого не пропонує. Хоча колись була схожа ситуація, то продавець запропонував оплатити лот ще раз, але він не буде відправляти товар.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.12.2019 at 15:06, nickel сказано:

Ні. Але в нашому відділенні за останній рік-два, по декілька разів оновився персонал. Працюють нульові дівчата, без досвіду. Робота їм важко дається.

В мене на Львівській у відділенні 43018 схожа ситуація. Отримати посилку без відслідковування по Україні то біда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, alexvvv сказано:

Отримати посилку без відслідковування по Україні то біда. 

а як взнати що посилка буде без відслідковування по україні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, nickel сказано:

Відкривай диспут, там по ходу розберешся.

написав продавцеві про диспут і той за хвилину відписав і вже продовжив термін) оце реакція!

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та вони без проблем завжди продовжують термін, і без всяких погроз диспутом. Це звична справа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, jack74 сказано:

та вони без проблем завжди продовжують термін, і без всяких погроз диспутом. Це звична справа

після твого повідомлення з скріном  я натиснув кнопку, продовжити термін. ніякої реакції. хоча моє повідомлення було прочитане продавцем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Dima4s сказано:

а як взнати що посилка буде без відслідковування по україні?

якщо відправка через Аліекспресс стандард шипінг - то має бути відстежуваний трек-номер

Аліекспресс сейвінг шипінг - то інколи стоїть галочка на "трекінг", інколи - ні.

ну, і на інших методах доставки також або стоїть галочка на трекінг, або ні.

селлер шипінг метод - зазвичай йде довго і без відстеження по Україні.

це ще на стадії оформлення замовлення - декларується спосіб і вартість доставки.

якщо доставка не аліекспрес, то буває, що продавець обіцяє трек з відстеженням, а висилає безтреком (трек тільки по Китаю), а інколи навпаки бувало.

буває доставка, яка відстежується тільки по Китаю, а через трохи часу дзвонить кур''єр з Міст-експресу, або смс про посилку на точці видачі - по Україні до видачі не відслідковується.

точно будеш знати, чи буде відслідковуватись твоя посилка, тільки коли продавець дасть трек-номер :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Dima4s сказано:

після твого повідомлення з скріном  я натиснув кнопку, продовжити термін. ніякої реакції.

:) ну тож почекй трішки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 23.12.2019 at 14:42, ForZa сказано:

Ще довше чекаю, такі самі терміни замовлення... Такого ще не було, ну у мене це точно :) Продавець мовчить, раз лише написав, що чекайте, отримаєте як у заявці на протязі 30-60 днів! :) Чекаю...

Закінчилось чекання? чи ще в процесі?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
11 минут назад, alexvvv сказал:

Товар не приїхав, як відкрити "спор" в такі ситуації? 

image.thumb.png.a906573621b24adb768ce83330464cb0.png

Ну так і вказуєш, що не приїхав. Аліекспрес зараз крепко взявся за якість сервісу, то продавців наказує без вагань. Мені повернув гроші, хоч продавець і надав у якості доказу скріншот, що товар вже в Луцьку, але ще не на моєму відділенні. Чи з чим в тебе складності?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Ну так і вказуєш, що не приїхав. Аліекспрес зараз крепко взявся за якість сервісу, то продавців наказує без вагань. Мені повернув гроші, хоч продавець і надав у якості доказу скріншот, що товар вже в Луцьку, але ще не на моєму відділенні. Чи з чим в тебе складності?

Відсутня кнопка відкриття спору, вказую, що не отримав товар і все, далі на формі більш нічого недоступне, крім того що на скріншоті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, alexvvv сказал:

Відсутня кнопка відкриття спору, вказую, що не отримав товар і все, далі на формі більш нічого недоступне, крім того що на скріншоті.

Адблок виключений? Термін доставки вже сплив чи тільки закінчується?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, nickel сказано:

Адблок виключений? Термін доставки вже сплив чи тільки закінчується?

Без адблоку в іншому браузері те саме. Термін доставки сьогодні закінчується, пробував продовжувати - нічого не відповіли. По треку заїхало в Україну і на тому все, на пошті шукали - кажуть немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, alexvvv сказал:

Без адблоку в іншому браузері те саме. Термін доставки сьогодні закінчується, пробував продовжувати - нічого не відповіли. По треку заїхало в Україну і на тому все, на пошті шукали - кажуть немає.

Чекай поки закінчиться термін. Бо по логіці, термін доставки ще не сплив, а ти вже гроші хочеш повернути. Я ніколи диспут не відкриваю, поки термін доставки не пройде.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Чекай поки закінчиться термін. Бо по логіці, термін доставки ще не сплив, а ти вже гроші хочеш повернути. Я ніколи диспут не відкриваю, поки термін доставки не пройде.

Раніше відкривав до закінчення терміну, зараз схоже це заблоковано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, alexvvv сказал:

Раніше відкривав до закінчення терміну, зараз схоже це заблоковано.

Можливість відкрити диспут не заблоковано. Наприклад, термін доставки ще не сплив, а ти вже отримав товар, але він пошкоджений, в такому випадку диспут відкриється. Але якщо термін не сплив, то чому ти хочеш гроші назад? Тому кніпка відкриття диспуту неактивна. 

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 minutes ago, nickel said:

Можливість відкрити диспут не заблоковано. Наприклад, термін доставки ще не сплив, а ти вже отримав товар, але він пошкоджений, в такому випадку диспут відкриється. Але якщо термін не сплив, то чому ти хочеш гроші назад? Тому кніпка відкриття диспуту неактивна. 

 

Відкривав 2 диспути в цьому місяці в останній чи передостанній день з 60-денного періоду захисту, без проблем працювало, кнопка була активна, повідомлення, як у @alexvvv, не було (хоча одна з посилок по трекові вже була в Україні).

 

Щойно спробував для експерименту відкрити ще по одній (ще днів 10 до завершення), кнопка є:

Clipboard01.thumb.jpg.d98feed807b49b436541bf5da99d9688.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, yu2007 сказал:

 

Відкривав 2 диспути в цьому місяці в останній чи передостанній день з 60-денного періоду захисту, без проблем працювало, кнопка була активна, повідомлення, як у @alexvvv, не було (хоча одна з посилок по трекові вже була в Україні).

 

Щойно спробував для експерименту відкрити ще по одній (ще днів 10 до завершення), кнопка є:

Тоді не знаю. Раніше в Центрі привілеїв, одним з привілеїв, було пришвидшений розгляд диспутів. Зараз такого не знайшов, але можливо він ще не досягнув твого рівня або ж навпаки зловживав поверненням коштів через диспути і попав на обмеження. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нема в мене якогось путнього рівня, роблю +/- 10 замовлень на рік,  не більше.

 

В мене теж є питання (раніше з таким не зіштовхувався). Зазвичай в разі завершення терміну захисту і недоставки товару продавці продовжували термін на 2 тижні (в ході диспуту чи після повідомлення від мене). Але тут нещодавно отримую в додатку сповіщення, що продаван збільшив термін доставки (на той момент пройшло десь 40 днів від дати замовлення). Дивлюся свої замовлення, а там захист доставки цієї штукенції ще 50 днів. Тобто в купі 90 днів, отже він продовжив зарання ще на цілий місяць. Пишу йому "Лет мі спік фром май харт: шо за нах?". Він відповідає, що це не він, а певно якийсь там контрагент. Але, мовляв, не переживай, сиди на попі рівно і очікуй посилку. 

Все ніби нічого, але є кілька але. Штукенція недешева. Плюс виходить, що я потрапив дропшипера, раз переводить стрілки на контрагента? В цього продавана була ціна найнижча + кілька баксів купонів, ну я й не втримався)) (хоча було лише 2 відгуки, а в "офіційному" магазі вартість відсотків на 25 була вища). 

 

Так от перше питання: чи часто вам продовжують термін захисту/доставки аж на 30 днів? 

 

П.С. Ну і трекається лише "Отправлено из страны отправления", далі нема нічого. 

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, nickel сказано:

Тоді не знаю. Раніше в Центрі привілеїв, одним з привілеїв, було пришвидшений розгляд диспутів. Зараз такого не знайшов, але можливо він ще не досягнув твого рівня або ж навпаки зловживав поверненням коштів через диспути і попав на обмеження. 

Я не зловживав, відкривав диспут всього три рази за весь період користування, цей третій, причому попередні два закрив сам, без претензій до продавця (так як все вирішилось)

image.thumb.png.4cbe64ba66c7200ccffe72bd1e95c432.png

Змінено користувачем alexvvv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, yu2007 сказал:

Так от перше питання: чи часто вам продовжують термін захисту/доставки аж на 30 днів? 

Буває, але не часто

13 минут назад, yu2007 сказал:

П.С. Ну і трекається лише "Отправлено из страны отправления", далі нема нічого. 

Спробуй тректи тут

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...