Перейти до змісту

Потрібна консультація по замовленню з Ali Express


Рекомендовані повідомлення

Только что, Dima4s сказал:

є сенс просити продавця вказати меншу вартість посилки чи в китайців таке не проходить?

Як правило ніхто вартість не вказує, можеш попросити, вказати менше, але в розумних межах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

14 хвилин тому, Dima4s сказано:

є сенс просити продавця вказати меншу вартість посилки чи в китайців таке не проходить?

китайці у 99% випадків пишуть формальну і низьку ціну на  упаковці - $15-40, а для дрібноти взагалі - бакс-два-п"ять.

типові посилки з тих країв теж в 99% митниця не скеровує на додатковий огляд.

вцілому можеш на ачкувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Deemon сказано:

китайці у 99% випадків пишуть формальну і низьку ціну на  упаковці - $15-40, а для дрібноти взагалі - бакс-два-п"ять.

типові посилки з тих країв теж в 99% митниця не скеровує на додатковий огляд.

вцілому можеш на ачкувати :)

а по часу шо виходить? тобто на скілкьи затримується посилка якщо йде на додатковий контроль з оплатою мита?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
5 минут назад, Holy сказал:

Цікавить чи треба платити мито якщо відправка зі складу в Україні?

Якщо відправка зі складу в Україні, то вона через митницю не йде.

Якщо не секрет, що за товар, бо ще ні разу не зустрічав складу в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, nickel сказал:

Якщо відправка зі складу в Україні, то вона через митницю не йде.

Якщо не секрет, що за товар, бо ще ні разу не зустрічав складу в Україні.

деталі чпу,  та ні, трохи є товарів, для України, можливо то наші перекупи)

 
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, nickel said:

Якщо не секрет, що за товар, бо ще ні разу не зустрічав складу в Україні.

Замовляв брендову блутуз-колонку зі складу, приїхала Укрпоштою за 2 дні.

Ще один рюкзак був мав з Китаю їхати, але прислали з Одеси кур'єр НП. На Алі продавець навіть не встиг статус змінити, що відправив.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ant.ares сказано:

Замовляв брендову блутуз-колонку зі складу, приїхала Укрпоштою за 2 дні.

посилань на магазин немає?

чи хоча б назву того "брендового" магазину на алі?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, rrid said:

посилань на магазин немає?

чи хоча б назву того "брендового" магазину на алі?

MiFa наче як. Якщо потрібно - знайду конкретну модель.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад,

US $20.99  45%OFF | YIKODA 12V Electric Screwdriver Lithium Battery Rechargeable Parafusadeira Furadeira Multi-function Cordless Drill Power Tools
https://s.click.aliexpress.com/e/9ImC66S3Z

Є доставка зі складу в Україні. Доставка 1-7 днів.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

офф топ.

302,39 грн. | Смола сборки Наборы 1/35 российский мертвых солдат Неокрашенный комплект модель из смолы
https://s.click.aliexpress.com/e/VhxqgFMxv

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

На AliExpress з’явилася доставка з України: що це і як користуватися

– Можу припустити, що це поки не склад в Україні, а місцевий продавець або дилер китайського продавця, що поставляє цей товар, – сказав засновник Hotline Сергій Арабаджі.

На його думку, поширення китайських товарів на український ринок триватиме і це погано відіб’ється на місцевих підприємцях.

 

яким макаром?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, SunSeth сказал:

яким макаром?

Мабуть таким - імпорт вбиває місцевого виробника. Але це якщо ми щось виробляємо. :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, SunSeth сказано:

– Можу припустити, що це поки не склад в Україні, а місцевий продавець або дилер китайського продавця, що поставляє цей товар, – сказав засновник Hotline Сергій Арабаджі.

На його думку, поширення китайських товарів на український ринок триватиме і це погано відіб’ється на місцевих підприємцях.

 

яким макаром?

перекупи, які розміщувались на хотлайні, змушені будуть зважати на пряму конкуренцію зі сторони китайських продаванів - часто ціна нижча була враховуючи вартість доставки з Китаю, але треба було чекати 2-3 тижні (в середньому). тепер же з'являється можливість купити напряму в китайців з доставкою пару днів. тому втрачають і перекупи, і хотлайн, на якому якась частина перекупів платила за розміщення.

крім того, аліекспрес/алібаба може запрошувати локальних продавців на свою площадку:

Цитувати

Французские малые и средние компании имеют отличные продукты и услуги: приходите и продавайте на китайском рынке, вместо того, чтобы ждать, пока Китай продаст вас и продаст вам свое собственное, а через Интернет вы сможете продавать на любом рынке.

Мы создали около 40 миллионов рабочих мест в Китае. Это позволяет преуспеть малым предприятиям, облегчает их бизнес. На крупнейшем рынке Alibaba Taobao находится более 10 миллионов продавцов малого бизнеса. <a href="http://www.liga.net/">Ист(с)Ліга.нет href="http://www.liga.net/">Источник<

і тут знову місцевий підприємець хотлайн буде втрачати, якщо частина його клієнтів буде розміщатись на алі.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это был вопрос времени, выставиться на али местным продаванам, в Одессе огромное количество оптовиков, которые заказывают товар контейнерами с того же али, почему бы им не делать розничные отправки...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, nickel сказано:

журналізди - такі журналізди... єдиний скріншот, і той заголовку не стосується, в тексті - брехня присутня :(

 

але за наводкою @Ant.ares  і @Saddy вже розібрався.

0d62fcda25135d0a2bc7ac0969b38da8c22c2d35

d1b2d93f26036d914613ba8aa81ceeaec22c2d35

доступний асортимент поки що не вражає, є згадані в статті лоти, де декларована відправка зі складу в Україні недоступна, але початок не може не подобатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
04 Дек 2019 18:20
 
Відправка міжнародного відправлення з установи обміну країни подачі Китай, SHENZHEN EMS

20 днів,
ePacket мовчить. пора вже хвилюватись чи ще рано?)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене з 7 листопада зависла, але думаю то тому що було 11.11, ще почекаю місяць і буду робити рефанд, в мене було такє шо зависла одна на майже 3 місяці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Dima4s сказано:
04 Дек 2019 18:20
 
Відправка міжнародного відправлення з установи обміну країни подачі Китай, SHENZHEN EMS

20 днів,
ePacket мовчить. пора вже хвилюватись чи ще рано?)

поки з твоїм треком хтось інший не отримав - ще можна не хвилюватись :)

але все ж неприємно - в самого дві посилки з 11.11 досі не можуть приземлитись в Україні, після вильоту з Піднебесної

а посилка з 29/11 (ЧП) сьогодні трекнулась в Луцьку - пізніше замовлена, раніше добралась :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Dima4s сказал:

20 днів, ePacket мовчить. пора вже хвилюватись чи ще рано?)

Ще довше чекаю, такі самі терміни замовлення... Такого ще не було, ну у мене це точно :) Продавець мовчить, раз лише написав, що чекайте, отримаєте як у заявці на протязі 30-60 днів! :) Чекаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

3 хвилин тому, ForZa сказано:

Ще довше чекаю, такі самі терміни замовлення... Такого ще не було, ну у мене це точно :) Продавець мовчить, раз лише написав, що чекайте, отримаєте як у заявці на протязі 30-60 днів! :) Чекаю...

в мене через 6 днів закривається доставка) не знаю щ овтаких випадках роблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Dima4s сказал:

в мене через 6 днів закривається доставка) не знаю щ овтаких випадках роблять.

Напиши листа продавцю, побачиш яку відповідь дадуть. У листі натякни, що відкриєш "спор", бо довго немає товару і не відстежується. Я так робив кли мовчали і коли слово "спор" вставляв, то відразу відповідали. Якщо терміни доставки у цей час, що ти очікуєш, вони не змінили, то побачивши свій косяк можуть ще днів на 20 продовжити :( Ну спочатку листом бомбани - яка відповідь буде.

Змінено користувачем ForZa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Dima4s сказал:

 

в мене через 6 днів закривається доставка) не знаю щ овтаких випадках роблять.

Як закриється, відкриєш диспут. Гроші повернуть.

В мене зараз на відділенні лежить посилка з 18 грудня. Я по ній 16 грудня відкрив диспут, тому що закрилась доставка, а на пошті сказали, що посилки немає. Аліекспрес вирішив повернути мені гроші, хоча продавець виклав скрін, що посилка лежить на відділенні. Якось неудобно вийшло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, rrid said:

а посилка з 29/11 (ЧП) сьогодні трекнулась в Луцьку - пізніше замовлена, раніше добралась :)

аналогічна історія, з покупок 11.11 аж 4 з різними статусами десь "гуляють", а 19.11 і пізніше - приїхали в один день

 

7 minutes ago, nickel said:

Як закриється, відкриєш диспут. Гроші повернуть.

В мене зараз на відділенні лежить посилка з 18 грудня. Я по ній 16 грудня відкрив диспут, тому що закрилась доставка, а на пошті сказали, що посилки немає. Аліекспрес вирішив повернути мені гроші, хоча продавець виклав скрін, що посилка лежить на відділенні. Якось неудобно вийшло.

випадково не 43025? усі сайти пишуть, що посилка на відділенні - а там кажуть, що немає (сайт укрпошти відмовляється трекати)

 

І останнє:

якщо статус усюди "відправлення скасовано" (вже овер 14 днів), але до кінцевої дати ще далеко - відкривати диспут зараз чи після обіцяної крайньої дати? спілкувався з продавцем, він написав ОК щодо погроз диспутом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...