Перейти до змісту

Потрібна консультація по замовленню з Ali Express


Рекомендовані повідомлення

потрібно замовити телефон. шукаю посередника, відповідальний, адекватний.

ціни на послуги, гарантії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

шукаю посередника

для чого він тобі? картки приватівської нема чи шо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене також одна посилка з пекіна 4.10 вилетіла і теж не трекається. напевно разом на собачих упряжках везуть.

пишите в эту тему, когда начнет трекаться в Украине. Будем вместе ждать наши посылки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для чого він тобі? картки приватівської нема чи шо?

о, в мене питання на цю тему. Яку карту крім приватівської порадите відкрити? десь бачив тему але не можу знайти... А-банк має непогану картку Універсальна, але вона діє тільки в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть що це за ткакі ціни на цій сторінці http://www.aliexpress.com/premium/laptop.html?g=y&needQuery=n&SearchText=laptop&CatId=702&pvId=200000558-5918&SortType=price_asc

Чи можливо це бути розвод? чи це реальні ціни ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть що це за ткакі ціни на цій сторінці http://www.aliexpress.com/premium/laptop.html?g=y&needQuery=n&SearchText=laptop&CatId=702&pvId=200000558-5918&SortType=price_asc

Чи можливо це бути розвод? чи це реальні ціни ?

Якщо продавці з нульовим рейтингом продають товар набагато дешевше вартості комплектуючих - то це розвод, чи ні?

Ціни реальні, бо платяться реальними грошима, а от товару там не буде.

І взагалі - на відміну від китайських телефонів, ноутбуки в Китаї не рекомендується купувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

апну тему - n_a_p, как там Ваша посылка, уже трекается в Украине? у меня пока глухо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

апну тему - n_a_p, как там Ваша посылка, уже трекается в Украине? у меня пока глухо...

китаєць написав айм соу сорі таможня не пропустила. посилка вернулася йому, а мені поверне гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

апну тему - n_a_p, как там Ваша посылка, уже трекается в Украине? у меня пока глухо...

китаєць написав айм соу сорі таможня не пропустила. посилка вернулася йому, а мені поверне гроші.

А що ти таке замовляв ? думаю всім буде цікаво з чим можуть виникнути такі трабли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

китаєць написав айм соу сорі таможня не пропустила. посилка вернулася йому, а мені поверне гроші.

можешь скинуть данные по трек номеру? как трекается например на 17трек.нет. У меня посылка так и не появилась, но китаец говорит, что все ок и она в пути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене 5 день і не трекається. Там здається до 10 днів чекати.

Тільки написав що не трекається, а вона вже трекнулась і летить :)

Змінено користувачем Andreyxxx
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене сама швидка доставка була така - замовив 26.10 лед-лампочку, 06.11 вже принесли додому. Безкоштовна доставка China Post. Був трохи в шоці, все б так доставляли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в чайнапост халепа з акумуляторами, можливо посилка взагалі не дійде. зв'яжись з продавцем

а если доставка идёт через SwissPostSingapore, то пройдёт посылка с литий-ионом?

Змінено користувачем Hitmanoid
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ЛиОн международный запрет вообще-то...

а заборона давно почала діяти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ЛиОн международный запрет вообще-то

вот же фуцк :_07:

Thu 24.10.2013 15:04 Mailed

Thu 24.10.2013 15:04 Arrival at border point of origin country

Thu 24.10.2013 15:04 Departure from border point of origin country

уже три недели в пути, а на обратном таймере ещё 15 суток осталось, ждать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

китаєць написав айм соу сорі таможня не пропустила. посилка вернулася йому, а мені поверне гроші.

можешь скинуть данные по трек номеру? как трекается например на 17трек.нет. У меня посылка так и не появилась, но китаец говорит, что все ок и она в пути.

RB740553001CN

Tue Nov 12 19:26:17 PST 2013

Dear Andrey, I just check with shipping company, this parcel returned because it didn't pass custom securty checking.

Oh... my god... I refund you the payment, ok? Very very sorry for this trouble..

гроші відразу повернув.

На ЛиОн международный запрет вообще-то

вот же фуцк :_07:

Thu 24.10.2013 15:04 Mailed

Thu 24.10.2013 15:04 Arrival at border point of origin country

Thu 24.10.2013 15:04 Departure from border point of origin country

уже три недели в пути, а на обратном таймере ещё 15 суток осталось, ждать?

11.10.2013 Вылетело из Китая в страну назначения (Пекин) і пропала Змінено користувачем n_a_p
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

усім привіт!

вставлю і свої 5 копійок: останні закупки, протягом десь півроку, дуже дивно їхали - я їх отримував на пошті, і лише потім, або ніколи, через системи відстеження вони відслідковувались.

зробив висновок - запомив, два тижні пройшло від моменту видачі трекномеру і тоді щодня вручну трекаю на сайті укрпошти, хоча іноді і таке не давало результату, а замовлення вже чекало на пошті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а заборона давно почала діяти?

Ещё год назад. Примерно в это же время начались проблемы. Но китайцы через какое-то время нашли лазейку или просто забили на запрет.

А вот сейчас все почтовые службы начали дружно заворачивать литий. Вероятно, наехали на них конкретно и международно... той волне уже месяца два и она пока не успокаивается... Сейчас даже телефон с двумя аккумами не пропускают на таможне... Батарея должна быть упакована минимум в аппарат, а то и вообще в какой-то специальный кейс для транспортировки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробив я покупку в Китаї 19.10 , в посилці є нікелеві батареї та годинник з батарейкою вдповідно . Відправили мені її поштою Китаю , проте через два тижні (так ніде і не трекнулась ) повернулась продавцю (батарейки завадили відправитись напевне). Тиждень тому її повторно відправляють поштою Сингапуру . Виходить пошта Сингапура відправляє і батареї? Хоча до експорту діло ще не дійшло . Чекаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...