Перейти до змісту

Потрібна консультація по замовленню з Ali Express


Рекомендовані повідомлення

On 09.06.2019 at 13:51, Carlsson сказано:

якось все обійшлося. dhl-ом посилка йшла від США до Німеччини, далі її перепакували і відправили в Україну іншою поштою . логістика на 5+ )

Мене дшл вразив, він звісно дорогий, користувався лиш раз, декілька днів назад, але був в шоці,  три дні доставка з Сингапуру мені в руки під підпис на їхньому планшеті. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

21 годин тому, zaHARE сказано:

обмеження хіба не з 1-го липня починає діяти?

ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до Податкового кодексу України ....

З 1 січня 2019 року по 30 червня 2019 року не є об’єктом оподаткування ... до 150 євро, а з 1 липня 2019 року - до 100 євро для фізичної особи в одній депеші від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 22.06.2019 в 10:42, Carlsson сказал:

ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до Податкового кодексу України ....

З 1 січня 2019 року по 30 червня 2019 року не є об’єктом оподаткування ... до 150 євро, а з 1 липня 2019 року - до 100 євро для фізичної особи в одній депеші від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях 

  Я так розумію,що поки нема механізму як ця кухня має працювати. Тому посилки більше норми проходять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чого мають НЕ проходити? Сплатити митні збори - це твій обов'язок :) і твої проблеми... А вони потім рахуночок пришлють :) Чи вже відразу штраф за порушення митного законодавства і ухиляння від сплати митних зборів :) В нас це було б не дивно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, jack74 сказано:

А вони потім рахуночок пришлють :) Чи вже відразу штраф за порушення митного законодавства і ухиляння від сплати митних зборів

шонібудь.

якщо на посилку нараховується мито - отримувач це побачить у супровідних документах (чи повідомленні від брокера), і сплата платежів - буде підставою видачі коробочки перевізником, нікому вдогонку\потім ніяких рахунків не виставляють.

4 годин тому, zaHARE сказано:

Я так розумію,що поки нема механізму як ця кухня має працювати. Тому посилки більше норми проходять.

не освоїли механізму котролю кількості відправлень на 1 отримувача за 1 календарний місяць (коли була мова про 3 посилки / 30 днів), тому пішли найпростішим шляхом - урізати безмитний поріг...

Змінено користувачем Deemon
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Deemon сказано:

шонібудь.

можливо, я ж не стверджую :) я в механізм не вникав. Я лише маю на увазі, що в нашій країні можна чекати будь-якого "сюрпризу" від державоньки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

28.06.2019, 09:18

Посылки до 100 евро. Как изменятся правила ввоза в Украину с июля

Спойлер

Что происходит?

С 1 июля 2019 года вступают в действие изменения Налогового кодекса, которые касаются налогообложения посылок из-за рубежа. Теперь, если стоимость товаров в посылке суммарно превышает 100 евро, получатель-физлицо обязан уплатить налог на добавленную стоимость. Раньше этот порог составлял 150 евро.

 

Как и что нужно будет оплачивать?

Официально звучит так: изменения касаются товаров в международных и экспресс-отправлениях, заходящих в Украину, суммарная стоимость которых превышает эквивалент 100 евро для одного получателя в одной депеше от одного отправителя. 

Дополнительных платежей будет два: НДС 20% и пошлина 10%. Все это получатель должен будет уплатить только с суммы, которая вышла за пределы 100 евро. То есть за посылку, внутри которой товаров на 140 евро - с учетом стоимости доставки - сверху нужно добавить 8 евро НДС и 4 евро пошлины.

Для расчета суммы будет применяться курс НБУ, установленный на 00:00 дня подачи таможенной декларации или определения налоговых обязательств.

 

Кого это коснется? И кого нет?

Правило “100 евро” действует для физических лиц. Для юридических лиц и физических лиц-предпринимателей беспошлинный лимит остается на уровне 150 евро.

Власти уверены, что изменение прежде всего повлияет на тех, кто обходит правила ввоза международных посылок. Нина Южанина, председатель Комитета ВР по вопросам налоговой и таможенной политики, заверяла, что люди, которые заказывают товары из-за рубежа для себя, не пострадают. По ее утверждению, количество посылок суммой выше 150 евро составляет лишь 1,4% от общего числа. 

Но 150 евро - это почти 4500 грн, цена среднебюджетного смартфона. Лимит в 100 евро отсекает этот сегмент для частных заказчиков. Хотя, как недавно сообщала Новая Почта, средний чек посылки из-за рубежа составляет $66, а средний вес - 1,6 кг. Самые популярные иностранные онлайн-магазины, в которых осуществляют покупки украинцы, - eBay (28% всех посылок), Amazon (22%) и 6pm (более 13%). 

На всякий случай: изменения не коснутся правил личного ввоза: суммарная стоимость ввезенных товаров - до 500 евро (до 1000 евро в аэропортах) налогом не облагается. Это если пересекать границу не чаще раза в трое суток. Если чаще, придется ограничиться суммой в 50 евро. Или уплачивать налог.

 

Когда это было принято? 

Изменения приняты 23 ноября 2018 года вместе с пакетом других поправок в Налоговый кодекс. За соответствующий законопроект №9260 проголосовали 236 народных депутатов. Также был предусмотрен переходный период действия старого беспошлинного лимита в 150 евро с 1 января по 30 июня 2019 года. 

Среди первых предложенных изменений также было ограничение количества посылок - не больше трех в месяц на одного получателя. Однако оно не было принято. Не оправдались также опасения по введению безналогового лимита в 22 евро. Хотя сам порог все же снизили на треть.

 

Можно ли обойти ограничения?

В целом - да. Способы могут быть разные. 

Например, если у вас несколько товаров общей суммой больше 100 евро, есть смысл разделить их по разным посылкам. Ведь ограничения по количеству отправлений все-таки нет. Правда, вырастет стоимость доставки.

Как говорилось выше, лимит для ФЛП и юрлиц не изменился. Поэтому посылки эквивалентом до 150 евро все еще можно отправлять на них. Если, конечно, такая возможность есть. 

Есть и старый способ - попросить отправителя занизить задекларированную стоимость. Ведь таможенники в первую очередь ориентируются на эту цифру. Однако здесь тонкая грань. Во-первых, это все-таки обман. Во-вторых, явное несоответствие суммы указанным товарам может повлечь за собой проверку посылки, ее реальной стоимости и принуждение налог все же заплатить. Но если “коррекция” суммы будет помещаться в несколько евро, может и сработать.

 

Как это повлияет на работу почтовых операторов?

Они остаются звеном, которое ответственно за уплату налога в бюджет за ввезенные и оформленные товары. За несвоевременный расчет по этим налогам почтовиков могут строго наказать: таможенные органы будут отказывать в приеме их посылки и возвращать последние отправителю.

 

 

 

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ну що, хто вже пробував робити замовлення після зміни митних правил? 

Мається на увазі замовлення, що перевищують ліміт - електроніка, одяг тощо. 

Митники дивляться на вартість, яку вказав китаєць в CN22, чи оцінюють самі по каталогу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Saddy в тебе хоч одна китайська посилка була на митному огляді? (коробка\конверт приходить в запломбованому митницею пакеті).

якщо ні - забий, шмонають європейські\американські, азіатські дрібні відправлення практично ніколи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не було, але завжди є статус "на митниці, чекає пред'явлення інспектору митниці".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теоретично зараз можуть більше перевіряти,  якщо в описі слово телефон буде.  Після зниження ліміту мало який телефон можна чесно (в межах ліміту)  підібрати,  тому їх шанси щось скосити виросли помітно.  Тому мали б більше перевіряти,  але як там в них з часом на це і чи матимуть бажання фактично невідомо. 

Чекати кілька місяців реальних відгуків... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Підскажіть, хто зможе допомогти із замовденням на Алі? Недороге замовлення - в районі 300 грн...  Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Nana сказал:

Підскажіть, хто зможе допомогти із замовденням на Алі? Недороге замовлення - в районі 300 грн...  Дякую.

Можу навчити замовляти самостійно. :) (безкоштовно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і передам безпосередньому замовнику.) Але може хтось виявить бажання допомогти?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nana сказано:

Так і передам безпосередньому замовнику.) Але може хтось виявить бажання допомогти?

як саме? знайти товар, кинути у кошик, зареєструвати аккаунт?

Змінено користувачем flashmax
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 31.07.2019 at 23:41, Nana сказано:

Так і передам безпосередньому замовнику.) Але може хтось виявить бажання допомогти?

Замовити замість вас на ваш адрес? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

при відкритті диспуту коли обираєш "Товар повреждён" випадають для вибору два варіанта, "Корпус товара сломан" або "Товар доставлен повреждённым"... Хтось стикався, яка різниця? Є якісь "підводні камені", "правильний" і "неправильний" вибір?
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема. Цей факт може змінити відповіді на моє запитання?

Змінено користувачем jack74
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, jack74 сказал:

Це міняє відповіді на моє запитання?

це може суттєво поміняти рішення модераторів алі.

як на мене, краще вибирати "Товар доставлен повреждённым"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Saddy сказано:

це може суттєво поміняти рішення модераторів алі.

Ну це само-собою зрозуміло, якщо виставляють вибір варіанту. Тому й запитую в знаючих.

5 годин тому, Saddy сказано:

як на мене, краще вибирати ...

тобто точно не знаєш... ?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, jack74 сказал:

Є якісь "підводні камені", "правильний" і "неправильний" вибір?

щоб правильно обрати стратегію, потрібно знати який товар, яке пошкодження, яка була упаковка.

поки що це розмова ні про що

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче, що ж ти там таке замовив, що не можеш признатися)))))

Змінено користувачем Saddy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бл..., бабу надувну замовив! :D

яка різниця шо я замовив?! Ти ж все-одно не знаєш яка відмінність в тих варіантах! Бо знав би, то написав би вже. Я ж не питаю як вести диспут! Я задав чітке запитання.

Раз там є два варіанта, знач є якась відмінність! Підозрюю, що то просто "складнощі перекладу", тому й здається нам, "рускоязичним", що то начеб-то те ж саме, але 100% там є якась відмінність

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...