Перейти до змісту

Потрібна консультація по замовленню з Ali Express


Рекомендовані повідомлення

Заходить без проблем. Іноді така фігня вискакувала, коли заходив через іконку швидкого запуску в хромі

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Точно, після заходу з сайту epn вибиває помилку. Але якщо заходити напряму і активувати кешбек із плагіна - то все гут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Serpent сказал:

Точно, після заходу з сайту epn вибиває помилку. Але якщо заходити напряму і активувати кешбек із плагіна - то все гут.

В монета.уа, яким я користуюся немає плагіна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Поясніть чайнику як бути? 

На першому фото пише що товар відправлено.

spacer.png

А натиснувши на деталі, пише що відправлення відмінив продавець

spacer.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишеш продавцю запит на предмет "що за фігня з треком посилки?". Чекаєш реакції декілька день. При відсутності реакції і змін трекінга перепитуєш ще раз для вірності потім подаєш на повернення коштів. Як правило більшого не потрібно. А взагалі причини можуть бути різні. Від непорядочності продавана до банальної помилки. Не соромтеся перепитувати. Нормальні продавці реагують адекватно.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

народ, кто уже купував на оновленому алику?

купую в 3 раз у продавця, перед цим вартість доставка за кожний лот не сумувалась, якщо вибрати один і той самий спосіб доставки, тепер сумується.

тобто 10 дрібниці - десять сум за доставку

 

пробую у іншого продавці - аналогічно, правда автоматом дається скидка на вартість доставки.

тепер так всюди на аліку ? чи просто деякі продавці знахабніли ?

Змінено користувачем flashmax
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я завжди вибираю безкоштовну доставку, так як у випадку проблем гроші за доставку не повертаються, лише вартість лоту

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, jack74 сказано:

я завжди вибираю безкоштовну доставку, так як у випадку проблем гроші за доставку не повертаються, лише вартість лоту

 

в того продавця що я купую, немає безкоштовної доставки.

мало того, не на  всі товари, можна вибрати однаковий спосіб доставки. а на прохання добавити спосіб доставки  - включає дурачка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, flashmax сказал:

купую в 3 раз у продавця, перед цим вартість доставка за кожний лот не сумувалась, якщо вибрати один і той самий спосіб доставки, тепер сумується.

тобто 10 дрібниці - десять сум за доставку

не знаю, чи так було завжди, але вже декілька років - то точно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Saddy сказано:

не знаю, чи так було завжди, але вже декілька років - то точно

 

дивно, скільки купував - то завжди раз платив за доставку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, flashmax сказал:

дивно, скільки купував - то завжди раз платив за доставку

я це помітив уже досить давно. причому вперше - з мобільної версії, потім глянув на пк - така ж фігня(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, jack74 сказано:

я завжди вибираю безкоштовну доставку, так як у випадку проблем гроші за доставку не повертаються, лише вартість лоту

 

ми зрозуміли, не потрібно дублювати

прийдеться продавця міняти, шукати більш лояльного, з необхідним асортиментом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, flashmax сказал:

 

ми зрозуміли, не потрібно дублювати

прийдеться продавця міняти, шукати більш лояльного, з необхідним асортиментом

то не він, то баг форуму

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, flashmax сказано:

в того продавця що я купую, немає безкоштовної доставки.

тобі шашечки чи їхати? Ще не було товару, який би я не зміг знайти в іншого продавця, котрий має варіант безкоштовної доставки.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось має досвід завмовляння товару з Alibaba.com ? типу дрібний і великий гурт
Цікавить як там доставка відбувається і нюанси.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, jack74 сказано:

тобі шашечки чи їхати? Ще не було товару, який би я не зміг знайти в іншого продавця, котрий має варіант безкоштовної доставки.

 

просто звик до епакет - швидко та дешево

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

замовив на ali, а товар відправили із США (хоча писало China , але то таке) :huh: , DHL-ом, вже майже в Україні (DEPARTED FROM LOCAL DISTRIBUTION CENTER , Radefeld, DE) вартість більше 150 євро, підкажіть  до чого готуватись ? і якщо хтось знає процедуру як на практиці зробити митне оформлення. про вартість, копії паспорта, кода і м16 прочитав .

отож я чекаю дзвінка від представника DHL, вони навязують свого брокера, я відмовляюсь і кажу хай відправляють товар до Луцька (чи куди правильно сказати?) і я сам оформлю документи (на вул. Степана Бандери 2 в їхньому офісі)? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 22.05.2019 at 16:35, Соромітник сказано:

Хтось має досвід завмовляння товару з Alibaba.com ? типу дрібний і великий гурт
Цікавить як там доставка відбувається і нюанси.

Габарит, чи "не габарит"? Электроніка чи одяг? Вага.... від цього все залежить...в середньому, за дрібну електроніку (пам'ять, дисплейні модулі, ссд і т.п.) 7-10$ за кіло + нова по Україні, але то таке. Терміни вже 10-12 днів, колись - за 14-16 робочих було, на минулому тижні приїхала посилка за 10 днів у Луцьк. все залежить коли попаде від продавця на warehouse логіста в Китаї.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.06.2019 at 19:43, Carlsson сказано:

замовив на ali, а товар відправили із США (хоча писало China , але то таке) :huh: , DHL-ом, вже майже в Україні (DEPARTED FROM LOCAL DISTRIBUTION CENTER , Radefeld, DE) вартість більше 150 євро, підкажіть  до чого готуватись ? і якщо хтось знає процедуру як на практиці зробити митне оформлення. про вартість, копії паспорта, кода і м16 прочитав .

отож я чекаю дзвінка від представника DHL, вони навязують свого брокера, я відмовляюсь і кажу хай відправляють товар до Луцька (чи куди правильно сказати?) і я сам оформлю документи (на вул. Степана Бандери 2 в їхньому офісі)? 

якось все обійшлося. dhl-ом посилка йшла від США до Німеччини, далі її перепакували і відправили в Україну іншою поштою . логістика на 5+ )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Відкрив диспут, продавець просить спочатку відмінити диспут, а тоді далі щось ще пропонувати. Питання таке, якщо я відміняю диспут, потім я можу ще раз повторно його відкрити, чи вже все?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 09.06.2019 в 13:51, Carlsson сказал:

якось все обійшлося. dhl-ом посилка йшла від США до Німеччини, далі її перепакували і відправили в Україну іншою поштою . логістика на 5+ )

обмеження хіба не з 1-го липня починає діяти?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 1.07, китайці пишуть в 99% випадків вартість символічну, 2-10-20-50 баксів, неважливо хто повезе посилку кінцевому замовнику...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, jack74 сказано:

Відкрив диспут, продавець просить спочатку відмінити диспут, а тоді далі щось ще пропонувати. Питання таке, якщо я відміняю диспут, потім я можу ще раз повторно його відкрити, чи вже все?

Так, можете, але правило 15 днів не змінюється.  Та й додам, як правило,  або продавець лояльно відповідає в лс і пробує урегулювати ситуацію  ще до створення диспуту,  якщо ні, то варто добиватися саме через диспут щось, тому що добрі наміри і совість в людей просто так не пробивається, якщо її і до того не було. 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...