Перейти до змісту

Потрібна консультація по замовленню з Ali Express


Рекомендовані повідомлення

Цікава логістика Укрпошти:

Spoiler
06.04.2018 10:47:00 03928   Україна Надходження міжнародного відправлення в установу обміну країни призначення
06.04.2018 11:15:00 03928   Україна Передано для митного контролю
08.04.2018 12:58:00 03928   Україна Знаходиться в митниці: чекає пред'явлення інспектору митниці
08.04.2018 13:00:00 03928   Україна Повернено з митного контролю
08.04.2018 17:10:00 03928   Україна Відправка міжнародного відправлення з установи обміну країни призначення
08.04.2018 18:39:57 03909 ДОПП КИЇВ Україна Надходження
08.04.2018 21:31:14 03909 ДОПП КИЇВ Україна Відправлення
09.04.2018 07:21:26 49999 ЦОП ДНІПРО Україна Надходження
09.04.2018 17:17:40 49999 ЦОП ДНІПРО Україна Відправлення
09.04.2018 17:21:41 49099 ДНІПРО ПОШТАМТ Україна Надходження
09.04.2018 20:57:36 49099 ДНІПРО ПОШТАМТ Україна Відправлення
10.04.2018 07:47:16 87999 ЦЕХОП МАРІУПОЛЬ Україна Надходження
10.04.2018 08:01:20 87999 ЦЕХОП МАРІУПОЛЬ Україна Відправлення

 

В Луцьк через Маріуполь? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

7 минут назад, yu2007 сказал:

Цікава логістика Укрпошти

В Луцьк через Маріуполь? ))

Посилку отримав? Мені колись китаєць лівого трека скинув, я також дивувався маршруту, поки не побачив, що відправлення отримано (не мною).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще ні. А ти китайцю що писав, після того як посилка була кимось отримана?

 

п.с. В мене взагалі якась "чорна смуга" з тим Алі в цьому році :( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, yu2007 сказал:

Ще ні. А ти китайцю що писав, після того як посилка була кимось отримана?

Ні. Відкрив диспут і отримав гроші назад.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, nickel said:

Ні. Відкрив диспут і отримав гроші назад.

 

А через пару днів отримав і свою посилку? ))

Чи той продавець взагалі тобі нічого не відправив (навмисне дав тобі лівий трек)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, yu2007 сказал:

 

А через пару днів отримав і свою посилку? ))

Чи той продавець взагалі тобі нічого не відправив (навмисне дав тобі лівий трек)?

Скоріше за все другий варіант. Принаймні першого варіанту точно не було.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, yu2007 сказал:

А де це дивитись?

Та то я вже мабуть туплю. Це ж не Нова Пошта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 minutes ago, Barugan said:

А ти на різних сайтах подивився так само? часом бувають глюки

 

А які ще сайти показують переміщення по Україні?  На Cainiao трек закінчується виходом з митного контролю. 

 

П.С. Підкажіть, чи варто відкривати зараз диспут для повернення коштів, якщо до крайнього терміну доставки ще майже місяць, але продавець сам написав, що посилка швидше за все загубилась? Чи все рівно диспут буде тягнутися до того часу (08/05/2018 - крайній термін)?

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yu2007 я відслідковую посилки по https://track24.ru/ чисто з того що є мобільна версія на андроід. Трекається деколи навіть те, що ніде не трекається.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По цьому номеру, що я постив скрін, всі трекери вже показують, що відправлення прибуло в місце вручення. І це місце - Маріуполь :) . Запитав продавця, чи він дав мені правильний трек. Якщо не відпише за день-два, відкрию диспут.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, yu2007 said:

По цьому номеру, що я постив скрін, всі трекери вже показують, що відправлення прибуло в місце вручення. І це місце - Маріуполь :) . Запитав продавця, чи він дав мені правильний трек. Якщо не відпише за день-два, відкрию диспут.

В мене особисто таких приколів ще ніколи не було, але ж Укрпошта така укрпошта. Рекомендую не кіпішувати до моменту, поки посилка не осяде на якомусь поштовому відділенні. Може вона випадково в Маріуполь пішла і вже прямує в Луцьк. А якщо попаде на відділення пошти в Марік - тоді передзвонити на те відділення і по трекномеру перенаправити в Луцьк на своє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, yu2007 сказано:

По цьому номеру, що я постив скрін, всі трекери вже показують, що відправлення прибуло в місце вручення. І це місце - Маріуполь :) . Запитав продавця, чи він дав мені правильний трек. Якщо не відпише за день-два, відкрию диспут.

було таке. правда той трек, що мені дали, прийшов по Укрпошті на Мелітополь. Телефонував туди, розбиратись там нікому нема діла. Потім продавець дав іншого трека 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 hours ago, rl72 said:

Потім продавець дав іншого трека 

 

Китаєць поки мовчить, пакунок (по трекові) лежить на маріупольському відділенні.

 

Але в мене інше питання (стосовно інших відправлень).

Є два китайця, які дуже довго відправляли посилки, треки не трекались, і зрештою вони на днях відписались, що відправлення швидше всього загубились. Запропонували в переписці відправити повторно, я хотів би погодитися, але маю сумніви. Питання: після повторного відправлення час доставки в замовленні піде по новому (знову буде 60 днів)? Комусь відправляли повторно? Є якісь нюанси? Може краще робити повернення грошей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ліпше повертай бабло. 

повторно купляй в тих, хто має найбільше продаж\відгуків по конкретному товару (ціна може бути не найнижчою), так шанси на успішне отримання - сильно зростуть.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Deemon, дякую.

 

Замовив в іншому місці. По одному з двох відкрив диспут. Термін по іншому і так закінчується першого травня. Раптом трапиться диво :) , а ні - то відкрию диспут в останніх числах місяця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Підкажіть новачку, будь ласка

Приїхав товар не в повній комплектації. Відкрив суперечку, китаєць приватним повідомленням написав, що вислав окремо, дав трек (на 17track їде в Україну).

Просить закривати суперечку. Погоджуватися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Fahrenheit сказано:

Просить закривати суперечку. Погоджуватися?

Якщо вартість товару не висока, погоджуйтесь. 

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені китаєць взагалі дав фейковий трек, Укрпошта показала, що товар прийшов у Київ і сьогодні був виданий у київському відділенні. Відкрив диспут, подивимося, що скаже продаван. Швидше за все, він гад не вислав товар взагалі, бо я купував товар із купоном, який дав непогану знижку, і це напевно йому здалося невигідним. Мораль: не намагайтеся зекономити і купувати товар у продавця без фідбеків. Я так зробив вперше, і востаннє.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 minutes ago, Serpent said:

Мені китаєць взагалі дав фейковий трек, Укрпошта показала, що товар прийшов у Київ і сьогодні був виданий у київському відділенні. Відкрив диспут, подивимося, що скаже продаван.

Я вище писав про посилку, яку по наданому продаваном номеру хтось давно вже отримав в Маріуполі. 

Написав йому "дай нормальний трек". Він дає набір цифр (без двох літер на початку і в кінці). Питаю "що це, де його чЕкати?". Мовчок. Відкриваю спір "прод відправив товар на неправильну адресу". Він підписує: "датизаспокійся, до закінчення захисту ще тьма часу, закривай спір". Знову кажу "дай трек", мовчить. Підключається арбітр, типу так, ви (я) маєте рацію, але зачекайте пару днів. І тут продаван постить копіпейст переміщення посилки, на якому вказана назва перевізника (СФ експрес). Перевіряю той номер без букв - дійсно їде (вже в Польщі). Ну я Китайця пошкодував і закрив спір. 

Ще не приїхало, але й до закінчення захисту ще є час. Ну і сам товар - дитяча забавка менше ніж за долар)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СФ Експрес везе в Україну Нова Пошта.... тоді мала би бути смс типу "Вам прямує міжнародне відправлення, для уточнення даних доставки перейдіть на my.novaposhta.ua"

Якщо цього не було значить посилку везе Укрпошта. Вони переліплюють посилки міжнародними трек-номерами або в Таліні, або в Гамбурзі. Трек номер, отой що дає продаван з цифрами без букв не буде світитись і його слід пропадає як тільки посилка покидає Китай. На Укрпошту прийде вже по іншому трек-номеру, але буде написаний і попередній мєлкім шрифтом.

СФ Експресс Нова пошта везе 14-20 днів. Укрпошта - 30-45днів. Якщо більше 60 днів посилки нема - то вже й не буде. Відкриваємо спір - повертаємо гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Boomboxic сказано:

СФ Експрес везе в Україну Нова Пошта....

Також возить і МістЕкспрес.

по СФекспрес у мене найбільша кількість втрачених відправлень: до Києва трекається і все. Зараз стараюсь обирати при замовлені іншого перевізника

Змінено користувачем Natik
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В що зараз із максимальною сумою покупок на місяць? Бо потрібно купити два дешевих планшета. Знаю, що були зміни - як воно на практиці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...