Перейти до змісту

Потрібна консультація по замовленню з Ali Express


Рекомендовані повідомлення

Де на нет карточці взяти ім"я тримача карти? В алі питає ім"я і фамілію власника карти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Де на нет карточці взяти ім"я тримача карти? В алі питає ім"я і фамілію власника карти

напиши в онлайн чат, вкажеш там номер пластикової картки і тобі все розкажуть. скажеш який платіж не проходить вони знайдуть помилку. в мене те ж були проблеми з платежем на алі, то ліміти неправильні, то Exp Date не той вказував...

а в нет картці буде ті самі прізвище й ім'я, що і на пластиковій картці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пластикова безіменна, бо це звичайна кредитка. Є голд, але вона нікуди не підключена

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пластикова безіменна, бо це звичайна кредитка

в мене на кредитці теж ім'я не вигравіруване, але це нічого не значить, в банку всі твої дані є

зайди в privat24 і запитай в онлайн чаті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є звичайна гривнева картка ПБ, у відділенні банку сказали, що для оплати в інтернеті треба відкрити віртуальну карту Віза-Інтернет (відкрив в доларах, щоб зменшити кількість обмінів валюти). Це у відділенні зробили за 10 хв. + 10-20 хвилин, щоб підключити цю карту до Приват24, підняття ліміту на місяць та на одноразову покупку (в процесі експлуатації виявилося, що ліміт має бути не мешне ніж в 3-4 рази більший, ніж покупка, бо платіж не проходив). Більше часу пішло, щоб дізнатися код та термін дії карти в чаті в Приват24.

Потім переводиш гроші на інтернет-карту і оплачуєш. Одна транзакція ніби була 25 коп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що ліміт має бути не мешне ніж в 3-4 рази більший, ніж покупка, бо платіж не проходив

в привата глюк на сайті, хоча в тебе рахунок доларовий і ліміт ти ставиш в доларах, але по їхній базі стоять не долари а гривні

тому і треба всі ліміти множити на 8

Змінено користувачем guest
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mastercard Gold - тут ключове, а є "звичайна кредитна карта"

Приватовская "кредитка" VISA (Картка "Універсальна") без выбитого имени нормально воспринимается различными платёжными системами :)

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Підскажіть будь-ласка які є нюанси при купівлі одягу на алі? Зокрема цікавить чи поширюється на одяг норма безмитного ввезення товару на суму до 300 євро? Одяг важчий і об"ємніший за телефон...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поширюється, + таможня може коситись на комерційні партії.

дуже раджу не купувати одяг з так званих "чорних манекенів", якими кишать усілякі аукро, соціалки і всіляких 100500 он-дайн магазинів .

безрозмірне, пардон, лайно, з пластмасового текстилю вкрай низької якості.

15620612_w640_h640_8465.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на відеонагляд щось мене ціни не вразили - практично однакові по яким купую на Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

доброго времени суток! подскажите, какой у Вас был максимальный строк доставки посылки с АлиЭкспресс? Кто открывал диспут, каким образом и когда деньги возвращаются на карту (виртуальная Виза, ПриватБанк)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

какой у Вас был максимальный строк доставки посылки с АлиЭкспресс?

вчора забрав, 38 днів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 днів

это от момента заказа до даты получения? у меня по трэк-номеру 04.10 посылка вылетела из Пекина, но до сих пор не трэкается в Украине. Паниковать еще рано? :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось в мене виглядала доставка


2013-09-17**Оплачено
2013-09-22**Відправлено
2013-09-24*china*Collection, 收寄局收寄, 广州国际函件运营中心, UA
2013-09-25*china*Opening, 出口总包互封开拆, 广州国际, UA
2013-09-25*china*Departure from outward office of exchange, 出口总包直封封发, 广州国际, UA
2013-10-27*ukr*Відправлення надійшло до місця міжнародного поштового обміну України Київ ДОПП Цех №2 РІ-1 вхідна письм кор з індексом 03921.
2013-10-29*ukr*Відправлення в процесі оброблення. Востаннє воно зареєстроване в об’єкті поштового зв’язку Київ ДОПП Цех №3 обмін (вихідна) преса загальна ф. 16 роб з індексом 03990.
2013-10-30*ukr*Відправлення надійшло до відділення зв'язку ЛУЦЬК 25 з індексом 43025, на даний час не вручене.
2013-10-31*ukr*Відправлення не було вручене під час доставки об’єктом поштового зв’язку ЛУЦЬК 25 з індексом 43025. Причину можна з'ясувати в указаному об'єкті поштового зв'язку.
2013-10-31**Отримано

Паниковать еще рано?

який термін доставки вказаний в тебе?

Змінено користувачем guest
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня указано 15-60 дней. заказ сделал 23.09, т.е. 40 дней уже прошло, еще 20 осталось. На каком сайте производите трэк посылок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня указано 15-60 дней

це не те

коли заходиш на сторінку замовлення, там є зворотний відлік, скільки днів залишилось до закриття замовлення

що там пише?

а ти що замовляв? там є щось з акумулятором?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в этом счетчике еще 20 дней. аккум присутствует.

guest подскажите, на каком сайте производите трекинг посылок?

понравился интерфейс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аккум присутствует.

в чайнапост халепа з акумуляторами, можливо посилка взагалі не дійде. зв'яжись з продавцем

на каком сайте производите трекинг посылок?

це не сайт, це програма для трекінгу

якщо треба сайт, то 17track.net

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот данные из 17трэк.нет

Страна назначения - Украина: Отслеживание Потребление: 1201 Миллисекунда

Страна происхождения - Китай: Отслеживание Потребление: 0 миллисекунды , кэш Время: 2013/11/01 16:48:43

2013-10-04, экспорт полный пакет прямо уплотнения, герметизации Пекинская международная, Украина

2013-09-29, экспорт общее уплотнение совместимость пакета, герметизации Xiamen International, Украина

2013-09-29, экспорт общее уплотнение взаимодействия Чтобы открыть пакет, Xiamen International, Украина

2013-09-28, принятие офиса принятии, Бюро Цюаньчжоу письма почтовые, Украина

есть шансы получить ее? она же уже в пути, я правильно понимаю? или все же зависла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть шансы получить ее? она же уже в пути, я правильно понимаю? или все же зависла?

не треба було включати переклад на російську, нічого не зрозуміло. краще по-англійськи

скоріш за все з посилкою все нормально, бо якби вона повернулася назад до продавця, то були б інші події

чекай ще тиждень, час є.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Date/Time Activity

Fri 10/4/2013 8:48 am Departure from outward office of exchange

Sun 9/29/2013 8:49 am Dispatching

Sun 9/29/2013 8:21 am Opening

Sat 9/28/2013 11:22 am Collection

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fri 10/4/2013 8:48 am Departure from outward office of exchange

полетіла в Україну, наступний раз посилка трекнеться вже на сайті укрпошти. По ідеї вже от-от.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить таке:

Якщо під товаром пише 10 чи 20-50-100 це означає якщоя купую той товар наприклад за 50 $ мені прийде та кількість яка зазначена, тобто опт ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 днів

это от момента заказа до даты получения? у меня по трэк-номеру 04.10 посылка вылетела из Пекина, но до сих пор не трэкается в Украине. Паниковать еще рано? :_08:

в мене також одна посилка з пекіна 4.10 вилетіла і теж не трекається. напевно разом на собачих упряжках везуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо під товаром пише 10 чи 20-50-100 це означає якщоя купую той товар наприклад за 50 $ мені прийде та кількість яка зазначена, тобто опт ???

Дивіться зі скількох частин (к-сть одиниць товару) складається лот

дивіться ціну за одиницю товару та загальну ціну за лот

post-13465-0-00731600-1383505483_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...