Перейти до змісту

Потрібна консультація по замовленню з Ali Express


Рекомендовані повідомлення

а скільки приблизно йтиме посилка через China Post...? на цю пошту часто грішать, у вас все доходило? і як правильно поводитись коли нема товару наприклад 40 днів (питаю бо на Алі всетаки можна повернути кошти за 45 днів)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

а скільки приблизно йтиме посилка через China Post...? на цю пошту часто грішать, у вас все доходило?

доходило. від 20 до 45 днів.

і як правильно поводитись коли нема товару наприклад 40 днів (питаю бо на Алі всетаки можна повернути кошти за 45 днів)...

залежить від умов сайту, на якому купуєте товар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна з моїх покупок не дійшла за 59 днів(було зазначено,що допускається 60днів), я написав що відкрию спор, вони погодились, і сказали що повернуть гроші, а товар як прийде , то буде в якості компенсації за очікування!

P.S. Вони чомусь відправили товар через Великобританію, так показав трек. А там десь затримується...

Найшвидшу посилку отримав з Китаю за 6 днів! Але купував через E-bay.

Змінено користувачем Sergijko
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна з моїх покупок не дійшла за 59 днів(було зазначено,що допускається 60днів), я написав що відкрию спор, вони погодились, і сказали що повернуть гроші

Зазвичай диспут (спір) потрібно відкривати раніше, оскільки 60 днів - швидше за все, термін по якому за відсутності претензій, купівля є такою що відбулася. Не добросовісні продавці, зазвичай, обіцяють золоті гори, аби протянути без офіційної претензії до 60 днів, а потім - повний ігнор. Гроші повернули?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доброго дня. порадьте нормальний та зручний сайт по відслідковуванню посилок по трек-номеру.

http://www.17track.net/index_en.shtml

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Хто може підказати у вирішенні наступної ситуації.

Є в мене звичайна кредитка привата. Бабло на ній в плюсі. Включена опція оплати по нету. Але ввожу на алі всі дані (тільки от на рахунок ім"я, фамілії не впевнений, бо на карточці таких даних немає), а воно мені постійно видає помилку.

Вчому можуть бути граблі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчому можуть бути граблі?

граблі можуть бути різноманітні

щоб не гадати, на сайті привата24 є онлайн чат

запитай, вони перевірять і скажуть в чому твоя помилка

вони не завжди оперативно відповідають, можливо доведеться трохи почекати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може підказати у вирішенні наступної ситуації.

Є в мене звичайна кредитка привата. Бабло на ній в плюсі. Включена опція оплати по нету. Але ввожу на алі всі дані (тільки от на рахунок ім"я, фамілії не впевнений, бо на карточці таких даних немає), а воно мені постійно видає помилку.

Вчому можуть бути граблі?

В валюті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І в мене теж таке враження, що через те що карточка гривнева, а платиться доларами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає різниці валюта, ще є один пункт як ліміт оплати в інтернеті, його треба збільшити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ліміт мінімальний 2000. грн в імсяць для нета. Сума до 200 грн. НЕ оплачує і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібно карточку в доларах. В Привата тількина папері написано, що можна розраховуватись в будь-якій валюті. По факту на Алі не проходили платежі з гривневої картки, довелось відкрити у валюті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Платив з приватіської гривневої кредитки і в євро, і в доларах, і в фунтах в інтернет-магазинах. Ніяких проблем не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може підказати у вирішенні наступної ситуації. Є в мене звичайна кредитка привата. Бабло на ній в плюсі. Включена опція оплати по нету. Але ввожу на алі всі дані (тільки от на рахунок ім"я, фамілії не впевнений, бо на карточці таких даних немає), а воно мені постійно видає помилку. Вчому можуть бути граблі?

Заведіть картку для оплати через інет. Я довго з ними матюкався, щоб підключити звичайну карту до paypal, але толку 0.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібно карточку в доларах. В Привата тількина папері написано, що можна розраховуватись в будь-якій валюті. По факту на Алі не проходили платежі з гривневої картки, довелось відкрити у валюті.

Брехня

Mastercard Gold гривнева чудово працює з Aliexpress

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брехня

Mastercard Gold гривнева чудово працює з Aliexpress

Mastercard Gold - тут ключове, а є "звичайна кредитна карта"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я раніше звичайною кредиткою користувався для цього без проблем і через Пейпел і напряму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

здається Віза електрон сприймається ,а Мастеркард ні, або навпаки. але точно нюанс з приватом був

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так ясно, що ширпотреб типу безіменної карти UNIVERSAL не вдасться прикрутити до он-лайн оплат, тут або Visa intenet, або карти середнього рівня

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Картка повинна бути іменна! А у вас неембосована, тому й не проплачується. Там же потрібно вводити дані картки, а ви що пишете? На власний розсуд транскрипцію свого прізвища і імені?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ввечері буду пробувати з голд карти

краще відкрий собі віртуальну Visa Інтернет і з неї плати, щоб не палити свою справжню карту китайцям

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...