Перейти до змісту

Правильне харчування


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Тема називається "правильне харчування", створіть "не правильне харчування", в якій описуйте радісний стан щасливих людей, що щасливіють від чіпсів, сухариків, майонезів, кетчупів, піц, хот-догів, шаурми, випічки, які сміливо дивляться в майбутнє, яким слова, здоров'я і спорт нічого не значать, які давно переступили через свій організм і жваво рухаються далі. За людей, які обміняли своє здоров'я, можливість старіти з незнищеним організмом на підсилювач смаку. Я б почитав таку темку :)

Рома, думаю, ця тема багато в чому відповідає вищевикладеним вимогам:)

http://board.lutsk.ua/topic/61197-hto-sho-sogodn-gotuvatime-na-vecherju/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 135
  • Створено
  • Остання відповідь

:_07: ну це не зовсім та вага яка потрібна, просто вода почне затримуватись в організмі, почнеш пухнути, але коли курс закінчиться, все вернеться назад.

яка вода? ось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ємельяненко тренується набагато важче за всіх цих "педиків", просто не має бажання худнути, щоб баланс сили не порушувати. Хоча от:

kl-84234.jpg

Просто Федору зручно в своїх кілограмах, а Володці в своїх.

яка вода? ось

А що буде з тими шаріками коли курс припинити хоча б на півроку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основа довголіття - постійний розвиток та активність мозку, нормалізація психіки в цілому, здатність ефективно спрявлятись з стресом(особливо в сучасному ритмі життя), навіщо кому те здоров"я якщо з глуздом біда. Хоча звичайно баланс потрібно підтримувати, але при цьому не впадати в крайності, сироїдіння, білкові дієти, жуть в загальному, жертви дієтичної білетристики детектед.

Декілька років тому змінив ритм життя на більш сидячій (значно більше сидячій), одразу посипались мілкі проблеми з здоров"ям, набрав трохи ваги, суть в тому що ніколи не займався спортом, взагалі ніколи, не було потреби, вага завжди була в нормі, особливого дискомфорту не відчував, тут прийшлось взятись за себе, елементарні гімнастичні вправи, велосипед. Наразі почуваю себе більш здоровим ніж до того, при цьому ніяких дієт, ніякого самообмеження, а чревоугоднік я просто жахливий, життя без жирної, шкідливої їжі не уявляю, краще напевно відразу вмерти ніж так жити..., ще блін порадьте жінок не любити бо то шкідливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка вода? ось

А що буде з тими шаріками коли курс припинити хоча б на півроку?

Те саме, якщо ти і без курсу припинеш ходити в зал на пів року, от ти не курсиш, не походи в зал пів року і побачеш що з тебе стане:)!!!

П.С. якщо після курсу не кидати заняття то будеш такий як і на курсі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні-ні-ні! Якщо в мене робочий в жимі - 115кг/12 раз, то якщо я навіть рік не походжу 110кг/10раз пожму без проблем - провірено, а от метанщик свої 130/140кг на купу раз фіг вже пожме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні-ні-ні! Якщо в мене робочий в жимі - 115кг/12 раз, то якщо я навіть рік не походжу 110кг/10раз пожму без проблем - провірено, а от метанщик свої 130/140кг на купу раз фіг вже пожме.

Такі казки можеш в себе в колхозі розказувати і розводити там трактористів такими байками :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наєзд детектед нє?

Доречі, то нічо, що в темі про здорове харчування обговорюють гормональні препарати?

Гормони, хто невкурсі, це природні регулятори дофігіща чого, і природою задумано так, що така на вигляд проста за хім. будовою речовина викликає цілий каскад перетворень в організмі (погугліть гормональні розлади). Ну і як приклад, є в народі така думка, що у качків пісюн того... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та да харе мірятись пупками... тема гарна і пости що пішли мимо краще б видалити.... а кидати лише поради по суті..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перше з чого варто розпочати - це їсти зранку Вівсянку))) може хто й посміється, може хто й сприйме з невірою і то ваше право.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку побачив огрядного мужчину, який вирішив змінити життя на краще і запровадив ранішні пробіжки. Тут слід бути обережним. Біг - річ травматична, він дає сильне навантаження на суглоби і зв'язки. Ви це не помічаєте, бо більшість бігала ще в школі і все було нормуль. Коли у вас надмірна вага, навантаження посилюється в рази. Оптимально: скинути вагу, підготувати тіло, а вже тоді займатись пробіжками. Найкраще почати з тренажерів, штанги, а після - півгодини аеробної швидкої ходи на біговій доріжці. Хода - річ природня, малотравматична і користі для суглобів-зв'язок, а також серця, достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я почав багато пити звичайної води, став відчувати себе набагато бадьоріше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тому що організм насичений водою краще виводить шлаки і взагалі кишечник омиває. А в кишечнику то не манна, а те що ми їмо, а якщо їмо забагато то там просто воно гниє, бродить і це все тре організму вивести або прямо або через кров, піт, нирки, дихання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їжа, яку ми споживаємо є джерелом енергії та різних поживних речовин для організму. Споживання їжі повинно приносити задоволення, а не бути чимось на зразок тортур. Кожна людина повинна прислухатися до свого організму і споживати ту їжу, яку потребує її організм (він підкаже), ну і звичайно не переїдати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніби правильні речі пишете, та от біда, все що справді дуже смачне для організму, в більшості випадків є шкідливим. Побільше прислухайтесь. Ось прислухається.

a(1022).jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може б ви показали своє фото з правильними ракурсами і з результатами правильного харчування?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одна поправка по задоволенню, їжа для життя, а задоволення то вже на другому плані.

Все залежить від вашого характеру і які задоволення ваш характер задовільняють. Швидкому, неврівноваженому і активному явно вівсянка в кайф не буде, йому подавай щось більш задоволеніше)))

хоча фрукти і овочі можуть всі характери задовільнити) тільки тре вміти приготувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та да, мій чоловік теж каже, що для нього сало, як для мене шоколад)))

До речі: колись чула, що різним знакам зодіаку притаманні певні вподобання в їжі і краще їм не протистояти, оскільки це швидше спричинить шкоду організму(ті ж самі психорозлади), аніж користь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто що знає про цукрозамінники (сахарозаменители)? Їх є дуже багато...і багато інфи в мережі про їх користь з одного боку і про шкоду з іншого...

Сам дуже полюбляю солодке і часто просто не можу втриматись :_07: Але лишні калорії ще й з простих вуглеводів...нічого хорошого скажем так..

То чи можна користуватись цукрозамінниками? наскільки це доцільно, корисно, вигідно/не вигідно?

Поділіться хто практикував)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я практикую цукрозамінник - мід, не до всього, але більшість проблем вирішує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я практикую цукрозамінник - мід, не до всього, але більшість проблем вирішує.

Миф о пользе меда

http://fitseven.ru/pravda-o-ede/mif-o-polze-meda

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...