Перейти до змісту

Правильне харчування


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

основна причина в тому, що морська риба у значно більших кількостях, ніж річкова, накопичує шкідливі речовини типу солей важких металів, ртуть, миш"як і т.д. і т.п. зважаючи, що в останні десятиліття екологічна ситуація у світі погіршується, то показники вмісту шкідливих речовин у морській рибі тільки збільшуються. по цій причині, доречі, рекомендують вагітним жінкам звести до мінімуму її споживання

омега 3 звідки брати ?

А звідки її бере риба?З морських водоростей.А ще крім того:льон,грецькі горіхи,цвітна капуста,брюсельська капуста,хумус,конопляна олія.

Крім того:

Английские ученые обнаружили, что разница в уровне омега-3 в крови между теми, кто употребляет рыбу, и теми, кто ее не употребляет, меньше, чем ожидалось.

Есть две совершенно разные формы жирных кислот омега-3. Эти два типа омега-3 встречаются в двух разных группах продуктов. Омега-3 с короткой цепью называется АЛК, она присутствует в зеленых листовых овощах, таких как шпинат, и с избытком встречается в грецких орехах, семенах льна и рапсовом масле. Две длинноцепочечные «морские» омега-3 (ЭПК и ДГК), которые необходимы нашим клеткам, встречаются исключительно в океанической и пресноводной пище: рыбах, моллюсках и водорослях, а также в яйцах кур, которых кормили рыбной мукой, богатой ДГК.

Человеческое тело нуждается в ЭПК и ДГК для жизненно важных процессов в клетках, мозге, иммунной системе и в метаболизме. Именно поэтому утверждения о пользе омега-3 для сердца касаются только продуктов и добавок с ЭПК и ДГК, либо только с ДГК, которые извлекаются из рыбы или водорослей. А ДГК организм легко превращает в ЭПК по мере потребности.

И когда FDA начал позволять производителям детских смесей добавлять туда омега-3, это разрешение касалось только омега-3 ДГК. Некоторые клинические исследования показали, что люди могут превращать только очень малый процент омега-3 АЛК из растительной пищи в омега-3 ЭПК и ДГК, необходимые для здоровья. Однако надо оговориться, что эти исследования проводились на людях, не являющихся вегетарианцами.

Соответственно, государственные органы здравоохранения соглашаются, что разумнее обеспечивать уровни важных ЭПК и ДГК в крови непосредственно из рыбы и/или рыбьего жира. Но всегда было противоречие между клиническими данными и тем, что многие очень умные и успешные люди выросли и живут, употребляя либо крайне малое количество рыбьего жира и рыбы, либо не употребляя их вовсе.

Два года назад были опубликованы результаты британских исследований, которые показали, что организмы могут приспосабливаться к отсутствию рыбьего жира, увеличивая эффективность преобразования растительных омега-3 АЛК в ЭПК и ДГК (Уэлч А. А. и др., 2008).

Теперь же команда из Великобритании опубликовала более подробное исследование, которое подтверждает предположения, что человеческое тело может производить гораздо больше ЭПК и ДГК из растительных продуктов и мяса, чем думали ранее. В самом деле, исследователи обнаружили меньшую, чем ожидалось, разницу в уровнях ЭПК и ДКГ в крови людей, несмотря на большие различия в их потреблении различных омега-3.

Однако было отмечено, что если диета сильно перегружена жирами омега-6, например, жирами из обычных, дешевых растительных масел (кукурузного, соевого, подсолнечного, хлопкового и др.), то они конкурируют с омега-3 за поглощение нашими клетками и способствуют воспалениям при избытке.

Люди, которые не едят рыбу и не принимают рыбий жир, могут извлекать разумное количество ЭПК и ДГК из омега-3 АЛК, если они потребляют достаточно зелени, грецких орехов, льняного семени и рапсового масла. Но при этом они должны значительно сократить потребление жиров омега-6.

Также исследовательской группой под руководством Айлзы Уэлч в университете Великобритании в 2010 году было проведено много тщательных исследований метаболизма, чтобы определить степень превращения пищевых АЛК в ЭПК и ДГК. Это было первое масштабное исследование среди людей, чьи предпочтения в еде сильно разнятся, в котором сравнивается влияние потребления различных омега-3 (АПК или ЭПК + ДГК) на уровень ЭПК и ДГК в крови.

В исследование было включено 14 422 мужчин и женщин в возрасте от 39 до 78 лет, участвующих в группе изучения риска рака «Когорта Эпик-Норфолк». Уровень жирных кислот в крови был измерен у 4 902 из них. Несмотря на значительно более низкое потребление ЭПК и ДГК (без рыбы и рыбьего жира), уровни ЭПК и ДГК в крови веганов и вегетарианцев были примерно такими же, как и тех, кто употребляет рыбу.

Результаты показывают, что организмы вегетарианцев и других людей, не употребляющих рыбу, могут реагировать на отсутствие омега-3 ЭПК и ДГК в пище за счет увеличения способности их создания из омега-3 АЛК.

Доктор Уэлч и ее коллеги оценили потребление омега-3 АЛК, ЭПК, ДГК среди участников, как употребляющих рыбу, так и не употребляющих ее, в том числе мясоедов, вегетарианцев и веганов, и сравнили уровень употребляемых омега-3 с фактическим уровнем АЛК, ЭПК и ДГК в крови. Их результаты показали, что те, кто не употребляли рыбу, получали на 57–80% меньше омега-3, чем те, кто ее употребляли.

Тем не менее, различия в уровнях в крови ДГК и ЭПК между теми, кто едят и не едят рыбу, оказались гораздо меньше, чем можно предположить из различного их содержания в пище.

Средний уровень ЭПК у тех, кто употреблял рыбу, составило 64,7 мкмоль/л, по сравнению с 57,1; 55,1 и 50 мкмоль/л у непитающихся рыбой мясоедов, вегетарианцев и веганов соответственно.

Между тем, средний уровень ДГК у тех, кто употреблял рыбу, был 271 мкмоль/л, по сравнению с 241,3; 223,5 и 286,4 мкмоль/л у непитающихся рыбой мясоедов, вегетарианцев и веганов соответственно.

Это исследование подтвердило предыдущие исследования о том, что женщины преобразуют АЛК в ЭПК + ДГК больше, чем мужчины, а те, кто не едят рыбу – больше чем те, кто ее едят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 135
  • Створено
  • Остання відповідь

здорове харчування і смакування це антоніми.

Да лааадно! Це ти серйозно? Це як сказати що овочі не бувають смачні і без м"яса людина вмре з голоду! Крім того, здорове харчування передбачає ретельне пережовування їжі. Що якраз таки і сприяє більш тонкому відчуттю всієї гами смаків продукту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спостерігав сьогодні на Світязі за типовою українською сім'єю. Старший чоловік - сивочолий батько колись був худеньким і струнким, але майонези, кетчупи, пивасик, в купі з лавиною вуглеводів, в вигляді хліба, картоплі, макарон, зробили своє діло і тіло, пішовши проти генетики, почало накопичувати жирок в животику і на стегнах. Жіночка - колись також була худою, але то було давненько, шкідливе харчування постаралось і тут. Жирок тут вирішив відкластись на пузі, надувши жіночку як шарік, залишивши стрункі але добряче цилюлітні ноги, як спомин про молоді тендітні літа. Донечка є наслідком життя цієї сім'ї. Кілограмчиків під сто наслідок. Через це прийшла в окулярах, видно комплексує через погану генетику і сповільнений обмін речовин. Їй не повезло і це все горе вона запиває дешевою зацукрованою газ-булькою, очікуючи, коли ж підвезуть ящичок з величезними пампухами з чорницею і згущьонкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спостерігав сьогодні на Світязі за типовою українською сім'єю. Старший чоловік - сивочолий батько колись був худеньким і струнким, але майонези, кетчупи, пивасик, в купі з лавиною вуглеводів, в вигляді хліба, картоплі, макарон, зробили своє діло і тіло, пішовши проти генетики, почало накопичувати жирок в животику і на стегнах. Жіночка - колись також була худою, але то було давненько, шкідливе харчування постаралось і тут. Жирок тут вирішив відкластись на пузі, надувши жіночку як шарік, залишивши стрункі але добряче цилюлітні ноги, як спомин про молоді тендітні літа. Донечка є наслідком життя цієї сім'ї. Кілограмчиків під сто наслідок. Через це прийшла в окулярах, видно комплексує через погану генетику і сповільнений обмін речовин. Їй не повезло і це все горе вона запиває дешевою зацукрованою газ-булькою, очікуючи, коли ж підвезуть ящичок з величезними пампухами з чорницею і згущьонкою.

О, скільки зневаги, який тон, мамадарагая! Ну яке тобі діло, як харчуються ті люди? Може, вони щасливіші за тебе, незважаючи на свої фігури. Твоя сім"я їсть лише здорову їжу? Похвально! Розкажи нам, поділись рецептами. Оце буде ПОЗИТИВ! А ти обісрав незнайомих людей, звалив в одну купу целюліт, окуляри, комплекси і пампухи. Якось забагато жовчі.

Сама лише стрункість ще нікого не зробила щасливим. Щастя - воно в голові, там, де мозок. А не на талії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олеся, дякую що не мінуснули, раджу прочитати темку з початку, там багато чого є. Про здорове харчування я взнав дуже недавно, на жаль недавно і ділюся чим можу з усіма. щоб на граблі не ставали, не звинувачували генетику, "вдалась в маму-татка" а думали передовсім як зберегти здоров'я.

Тепер, що ще загрожує отому 100-кілограмовому чаду. Косметичні недоліки - то практично нуль, головне проблеми з здоров'ям. Великий запас вісцерального жиру різко збільшує імовірність інфарктів, інсультів. Отак ходить собі людина і бац... Тепер ще одне, організм - це ідеальний механізм, який контролює безліч процесів. Він також слідкує за набором маси, жиру і в якийсь момент, коли жиру набралось більше "норми" він відключає репродуктивну функцію. Тобто з збільшенням ваги є дуже сильна імовірність мати проблеми з вагітністю. Організм починає розглядати людину як склад жиру, а навіщо складу жиру народження діток?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я, взагалі-то, не так про здорове харчування, як про ставлення до людей. Хай собі кожен їсть як хоче і що хоче. Зовнішній вигляд - то особиста справа кожного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я, взагалі-то, не так про здорове харчування, як про ставлення до людей. Хай собі кожен їсть як хоче і що хоче. Зовнішній вигляд - то особиста справа кожного.
а я тут персоналіями розкидуюсь, фамілії, паспортні дані? То у вас щось зірвалось і почали звинувачувати в чомусь, що й самі не знаєте. Ви вчитайтесь що ви пишете Олеся - це типове "моя хата з краю", "не роби нікому добре щоб тобі не було зле". Ці люди роблять не правильно і нищать виключно своє здоров'я. Я знаю наскільки важко людину переконати в чомусь, тим більше в правильному харчуванні, здоровому способі життя. Я й не намагаюсь. То ваша справа. Просто кожен може почати змінюватись в кращу сторону і це не настільки складно.

Два роки тому я прокинувся з твердим відчуттям, що мені скоро піпець. Мені здавалось, що мене задушать солі на спині:) Я через рідних вийшов на хорошого масажиста і відходив пару сеансів. Було достатньо дорого і з половини я вирішив спригнути і зайнятись самотренуванням. Я більше двадцяти років маю відношення до качалки і час від часу займався, але до фітнеса ставився з презирством. А тут я вирішив щось міняти. Купив лавочку на прес, почав робити по десять раз сім підходів. Морда спочатку червніла, спина боліла, але з часом адаптувався, потрібно рухатись далі. В пошуковику шукав потужний курс для оптимізації форми. Зупинився на Джиліан Майкл "No more trouble zone"

a0befd39cf9c.jpg

Це дівчинка тренер в американському Зважені і щасливі. Спочатку було дуже важко, робив по 10-15хв, але десь за місяць перший раз пройшов все тренування без халявства і по два-три рази в тиждень додавав їх до качалки. Солі перестали турбувати впринципі, задишка, серце якось само собою відпали. Роблю вже майже два роки. Можу зараз ганяти з калашиком по горах цілий день поряд з чуваками по 70-80кг, а в мене 110кг.:) Недавно (коли темку відкрив) від дружбана взнав про здорове харчування і стараюсь його дотримуватись. Дружина на днях зауважила, що витрачаємо на їжу ми меньше ніж раніше. Хліба практично не купуємо, хіба булочки дітям (їм потрібні вуглеводи), зменьшили кардинально споживання старої картоплі, макаронів. Їмо рис, гречку, на ранок вівсянку, курку. індичку, багато салатів, варені курячі яйця, молочку: нежирний творог, молоко, правда сметану купуємо, але вживаємо її меньше ніж раніше. Пузо реально почалось зменьшуватись, заліз навіть у військовий ремінь і є ще одна дирочка на виріст. Паралельно почав правильно качатись в спортзалі, окремо качати прес, ввів аеробні вправи. За деякий час викладу інфу, у вигляді темки, як потрібно качатись, щоб без хімії і спортхарчування нормально прогресувати, без застоїв.

Ось мій шлях і я стараюсь ділитись ним з людьми, а ви Олеся звичайно б змовчали: "у кожного своє життя...своя доленька."

Рома, а шо, ти схуд???

Толік а ти з своїм мамончиком хочеш воркаутнути зі мною на треніровці, щоб більше не підй..ти? Чи дофігіща роботи:)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с. Толік був, прочитав і дав задню, а шкода, в тебе є над чим працювати також:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу поряд з вдосконаленням тіла не забувати про душу. А то ніби й здоровіший став, а чи добріший? :)

Все, замовкаю. Шкодую, що влізла в цю так звану дискусію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11,говориш правильно, але.... Дорослі люди самі за себе відповідають і за свою дитину теж... Не можна нікого силою заставити їсти здорову їжу чи вести здоровий спосіб життя... Кожна людина має сам до цього прийти, або не прийти. Дуже часто намагання навернути людину до якихось правильних речей мають зворотні наслідки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову копіюю з фейсбука.

Для сохранения хорошей фигуры, женщине нужно всего три вещи: тренажер, массажер и ухажер. Особенно ухажер... Он же тренажер... Он же массажер...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрій Винничук:

А тепер звернімо увагу на наші сири й цукерки. З чого складаються наші сири – це страшна таємниця. Ще більша, ніж декларація про доходи пересічного нардепа. Усе, що дано нам знати – це "коров'яче пастеризоване молоко з додаванням бактеріальних заквасок, сичужного ферменту, кухонної солі". Лише на деяких сирах можна прочитати також про вміст хлористого кальцію і бета-каротину. Але хлористий кальцій – це вже хімія. Жоден поважний сировар за кордоном не використовує хлористого кальцію для прискорення дозрівання свого продукту. Такий сир не тільки гірший на смак, але й шкідливий. До того ж термін витримки сиру – це теж таємниця над таємницями. Хоча це насправді найважливіший показник, але його ніхто не вимагає. Переважна більшість українців дивляться перш за все на ціну, а не на складники, тому біля сирів дуже добре пригрілися і сири з вмістом пальмової олії.

Сир яскравого жовтого, а то й помаранчевого кольору – це теж хімія. Як і сири, виготовлені з переплавки сирного браку. Лише дехто з виробників вказує маленькими буквочками, що цей сир "плавлений", а решта обмежується таємничим "пл".

А тепер про цукерки. Шукали там бензопірен і начебто не знайшли. Ну, й слава Богу. Але не бензопіреном єдиним славляться українські цукерки. Досить зайти на сайт "Рошену" та почитати, з чого складаються їхні цукерки та торти. Ледь не в кожному виробі зустрічаємо і цукор, і патоку крохмальну. Питається, якщо є цукор, то навіщо ще й та патока? Пояснюю: насправді цукру там може бути 0,001%. Патока крохмальна або ж глюкозний сироп – чудовий замінник цукру. От тільки чудовий він для виробників, а для людей – це отрута, яка веде до ожиріння.

Більше читайте тут: http://tsn.ua/analitika/tihi-ubivci-306713.html

Від себе, цукор замінив на мід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема називається "правильне харчування", створіть "не правильне харчування", в якій описуйте радісний стан щасливих людей, що щасливіють від чіпсів, сухариків, майонезів, кетчупів, піц, хот-догів, шаурми, випічки, які сміливо дивляться в майбутнє, яким слова, здоров'я і спорт нічого не значать, які давно переступили через свій організм і жваво рухаються далі. За людей, які обміняли своє здоров'я, можливість старіти з незнищеним організмом на підсилювач смаку. Я б почитав таку темку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В наші дні і в нашій країні правильне харчування - це для людей тяжко, це просто звіздець як тяжко, це забирає купу часу, це дає результат через довгі роки - тому ніхто не хоче цим заморочуватись поки як кажуть "не припече".

Багато серед моїх знайомих стараються притримуватись здорового харчування але я помітив цікаву закономірність - їм це як катування, вони сприймають здорове харчування як дієту, мучаться люди одним словом, влаштовують собі "свято" мета якого якнайбільше впихнути в себе "чогось вредненького, але ну капуць якого смачного". Ніхто не підстроює харчування під себе а підстроюється до того що написав якийсь вумний як вудка дядько і ні на крок від того що він сказав - бо не буде ефекту...Люди мучаться без піцци і хотдогів і дивлячись на них розумієш що їм краще і легше жерти все що хочеться і скільки хочеться а потім лікуватись чим постійно в чомусь собі відмовляти і бути здоровим, навіть знаючи що йому буде погано від шашлику з кетчупом і майонезом - їсть бо ХОЧЕТЬСЯ...

Люди в основному в"язні своїх бажань

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді, дієта - це одне з найстрашніших слів, в голові асоціації з катуваннями, тортурами. А насправді, всього лише переходите на збільшення білкової їжі. Для прикладу, ось одна знайома на роботі робить собі обід: картопля, свинна відбивна з підливочкою, булочка з чаєм. Картопля, булочка - шкідливі вуглеводи, свинина дуже жирна, ще й з жирною підливкою. Все мега смачно, але по факту маємо затарку жирами і вуглеводами, з мінімумом білків. Набагато краще б виглядало: зварене куряче філе з гречкою чи рисом і якийсь овочевий салат - білки, корисні вуглеводи, клітковина. Де там тортури. Захотіли чогось солодкого: нежирний сир, трошки молока і мід - все корисне і натуральне. На перекус зварили собі три курячі домашні яйця, трошки посолили і в перед. Курка, індичка, телятина, риба хоч декілька раз на день, але невеличкі порції, щоб засвоєння нормально відбувалось. І без запивань. Чай, вода пізніше. Супи - це зло. В більшості випадків суп - це вода з жиром (чи то у вигляді сепараторної сметани, чи курячого жиру) в якій плавають важкі вуглеводи: картопля, макарони і ця вся радість прикрашається незначною кількістю моркви, бурячка, капусточки і т.д. Краще зробіть овочевий салат. В світі немає жодних сухом'яток, першого не їдять мільярди людей і прекрасно виглядають, довго живуть. Якщо все ж не можете без першого, то принаймі не валіть після нього бульбу з відбивною і компот з булочкою - це ж інвалідність за пару років. Чого у практично у кожного язва, гастріт, печія, тиск, гіпертонія, холестирини всякі в крові. Це все з нашої культури харчування, яка жахлива навіть без сухариків, чіпсів, майонезів і гарантовано веде до проблем з травною системою, печінкою і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але правильне харчування - це половина роботи над собою. Так, зменьшиться вага, зменьшиться животик, бедра, відчуєте себе краще, легше, але м'язи ж не розвинені, маленькі і ховаються десь глибоко під шаром підшкірного жиру. Навіть худаючи, ви будете виглядати округло, повнувато і тут пора до спортзалу. Причому, як для дівчат так і для хлопців - це качалка з аеробними тренажерами. Фітнеси, спа, масажі проблеми не вирішать. Жир в певних місцях не буде топитись, тільки силові навантаження в поєднанні з біговою доріжкою, орбітреком. І не потрібно дівчатам боятись: "я не хочу бути накачаною, здоровою". - не будете. У вас немає з чого рости м'язам. Ріст м'язів викликає чоловічий статевий гормон - тестостерон, який у вас присутній в незначних кількостях. В декого в більших, то часом буває вуса ростуть, чи ноги сильно волохатіють, але то радше вийнятки. А без нього про м'язи забудьте. Ви просто приведете свої м'язи в тонус паралельно з скиданням жиру.

Найкраще, найгармонійніше розвиває тіло КросФіт - це мегаштука, яка поєднює в собі легку атлетику з важкою, розвиває витривалість, силу, гнучкість. Можливо десь в Луцьку він і є присутній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкраще, найгармонійніше розвиває тіло КросФіт - це мегаштука, яка поєднює в собі легку атлетику з важкою, розвиває витривалість, силу, гнучкість. Можливо десь в Луцьку він і є присутній.

Він є присутній там де є спорт-майданчик =) а далі все залежить від бажання)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тут є правильне розум іння що таке Кросфіт (це не зовсім турніки):

Здається, що просто частину програми америкоського спецназу вивели для масового застосування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається, що просто частину програми америкоського спецназу вивели для масового застосування.

То просвітіть мене)

55 кг, ріст 168. Займаюсь в спортзалі три місяці, хочу підвищити вагу до 70.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 кг, ріст 168. Займаюсь в спортзалі три місяці, хочу підвищити вагу до 70.

метан по 30мг + дека по 400мг в тиждень, через 4-6 тижнів + 15 кг без проблем!!! :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:_07: ну це не зовсім та вага яка потрібна, просто вода почне затримуватись в організмі, почнеш пухнути, але коли курс закінчиться, все вернеться назад. Довго на таких курсах сидіти - печінці капєц - інвалідність замолоду. Фен, а чим тебе твоя вага не влаштовує, так її важко збільшити, але інфаркти, інсульти, діабет обходять таких десятими дорогами:) Ти ектоморф і без хімії тобі реально не підкачатись, хоча на 10 кг з часом вагу збільшиш. Тут буду викладати загальні принципи тренувань, може стане в нагоді і почнеш рости.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...