Перейти до змісту

Правильне харчування


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Більшість з нас звикла до традиційної кухні, коли і борщ і вареники, чи картопля з відбивною, чи макарони з м'ясом, а потім ще компот з булочками. До недавнього часу я вважав це більш-меньш нормальним харчуванням, поки друг не роз'яснив ньюансів.

Поживність і корисність супів він поставив під сумнів. Від себе, якщо вже їсте суп, то розглядайте це як окремий повноцінний прийом їжі, без всяких других. Друг взагалі супів не їсть і виглядає, дай Боже кожному.

М'ясо потрібно вживати з зеленню, салатами, можна на основі творогу, можна з яйцями, тобто з білковою їжею, але ні в якому разі не з вуглеводнями. М'ясо не компонент блюда, а повноцінна окрема їжа.

Тобто бульба з м'ясом і сосом - прямий крок до ожиріння. Повне обмеження випічки і здоби, якщо не виходить, то споживати тільки в першій половині дня, до 12-1-ї години.

Банани - це такі ж вуглеводи я і картополя, тому також тільки до обіду, на вечір взагалі не можна їсти і також, вони не під'їдок, а повноцінне блюдо.

На вечір виключно білкова їжа, відварена курка, яйця (практично в довільній кількості), салати.

Виключити жарені блюда, оскільки жир присутній в білковій їжі, то додатково його вживати непотрібно.

Оті всі сала, вареники з сметаною, жирні борщі, ковбаси - це все прекрасно, якщо гарувати так як наші предки, але зараз так гарують небагато, а обжирається дофіга і трошки. Потрібно з тим закруглятись :)

Можливо я в дечому помилився, але то є приводом для більш ширшої дискусії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 135
  • Створено
  • Остання відповідь

Да....... Все це круто і правильно, але якщо складу дружині меню, з дотримання вищезазначених вимог, то буду голодний і спатиму на кухні)))) Хоча роздільне харчування доволі корисна штука. Але навіть харчуючись роздільно потрібно нормальні продукти знаходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На цю тему можна говорити дуже багато :)

Наприклад, не запивати! Воду потрібно пити десь за пів години до їжі, але аж ніяк не після.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад, не запивати

Я вже давно не запиваю. тільки добре закушую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад, не запивати! Воду потрібно пити десь за пів години до їжі, але аж ніяк не після.

Стараюсь не запивати, і реально краще себе почуваю після прийому їжі, ніж тоді коли запиваю (шлунковий сік не розбадяжуєтся))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буду голодний і спатиму на кухні

Насправді не все так страшно. Якщо підходити до цього без фанатизму та істерики.

Zheny@, ріспект)))

Скоро буде актуально - фрукти потрібно їсти за пів години до основного прийому їжі, а не "на десерт".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здоров'я така штука, що за ним краще слідкувати, а ніж потім лікуватись і харчування в цьому дуже важливий момент)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добавлю, що фрукти теж бажано вживати не раніше як через 2 години після їжі, щоб не бродило в шлунку :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок каш, також потрібно обережно - вони дуже калорійні, перша половина дня і без м'яса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laska, все таки краще до їжі - вони перетравлюються в кишечнику, а не в шлунку. А м"ясо за 2 години не перетравиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок каш, також потрібно обережно - вони дуже калорійні, перша половина дня і без м'яса.

Єдина каша, яку я їм без м'яса - то манка. Все решта якщо не з м'ясом (рибою), то з молоком.

І взагалі. Про правильне харчування можна говорти тоді, коли є уйма вільного від роботи часу. Бо коли мусиш і в обід працювати і мівінку в цей момент сьорбати... Або голодним цілий день.

Про яке правильне харчування можна говорити.

А класик сказав:

"Завтрак - съешь сам, обед - раздели с другом, а ужин - отдай врагу."

А посему - зранку потрібно добре поснідати (як, я в сбе ледь чай з бутербродом чи каву ледь втискаю)..

В обід посередньо поїсти, не неїдатися - ага, вже. Поки первое, второе и кампот із булочками не вжию - зза столу не встану!

А ввечері обмежитися чимось легким, або взагалі не їсти - Поясніть: як можна заснути на голодний шлунок? Коли від голоду аж підташнює???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я б сказала навпаки, правильне харчування забезпечить необхідну кількість енергії саме для твого графіку роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про це все вам розкаже будь-який тренер в залі.

Суп - це банальний замінник рідини; після прийому їжі не запивати все одразу літрами чаю; добре пережовувати - "зжуй половину, підійди до вікна, постій хвилину-дві. ще голодний? доїдай"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"зжуй половину, підійди до вікна, постій хвилину-дві.

а потім спізнився на роботу на хвилину-дві і пояснюючу пиши:

"Я такий-то, запізнився з обідньої перерви, бо стояв біля вікна і добре пережовував!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а потім спізнився на роботу на хвилину-дві і пояснюючу пиши:

"Я такий-то, запізнився з обідньої перерви, бо стояв біля вікна і добре пережовував!"

Встати з ліжка на 5 хв раніше - і все буде добре ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для початку відмова від здоби і вуглеводи хоча б до 6-ї години, а дальше побачите як зникає живіт і втягнетесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад, не запивати

Я вже давно не запиваю. тільки добре закушую!

Я теж, якщо запиваю, то надовго.... ;)

Для початку відмова від здоби і вуглеводи хоча б до 6-ї години, а дальше побачите як зникає живіт і втягнетесь.

не факт... стараюсь притримуватись здорового харчування десь уже з пів року... скинув десь тіко три кіля...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Встати з ліжка на 5 хв раніше - і все буде добре ^_^

Ви, неуважний. Я казав про обід. Встаю з ліжка я за 2 -2,5 години до початку робочого часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви, неуважний. Я казав про обід. Встаю з ліжка я за 2 -2,5 години до початку робочого часу.

Я за Вас радий, але години на обід вистачає з головою. Принаймні мені ^_^

В будь-якому випадку, за поглинання їжі великими шматками шлунок не подякує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорили-балакали, сіли і заплакали.

Мені вистачає і 30 хвилин. Але з роботи до дому і назад, я ще не навчився телепортуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда, тема досить дискусійна, хоча б взяти на просторах інету свіжих статейок на зразок "..а вчені дослідили що банани некорисні.. а виявляється кава корисна і т.д." (ну це для прикладу :))

На вечір виключно білкова їжа, відварена курка, яйця (практично в довільній кількості), салати.

Прочитайте про корисний і поганий холестерин, і гляньте скільки і якого холестерину в жовтку...

І про жири насичені і ненасичені і його вплив на організм людини по теперішнім поглядам медиків/науковців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого дискусійного в ній немає, є речі корисні, є ні. Багато ж практикують здорове харчування і можуть дещо порадити.

Не варто переходити на вузько спеціалізовані медичні огляди, краще жива зрозуміла мова.

Хоча введу один термін - вісцеральний жир - його надлишок надзвичайно небезпечний. Наскільки я чув саме він (а не яйця) є джерелом холестирину низької густини, що закупорює судини. Тому головне завдання озбутись живота, як головного складувальника вісцерального жиру. Найкраще - активний спосіб життя. Якщо людина веде сидячий спосіб життя, навіть при тому, що худа, вона може мати проблеми з вісцеральним жиром і поганим холестирином.

Чим небезпечне ожиріння, крім підвищення ризику інсультів, інфарктів і т.д.. В один прекрасний момент організм, який постійно контролює рівень жиру, в разі його збільшення перестає рахувати себе об'єктом здатним до розмноження. Щось переключається і людина втрачає репродуктивну функцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого дискусійного в ній немає, є речі корисні, є ні. Багато ж практикують здорове харчування і можуть дещо порадити.

Я мав на увазі що на один і той же продукт отримаєте діаметрально протилежні відповіді щодо його корисності. Та й і корисне чи ні це відносні всетаки понятя, мені так здається. Є ж люди що їдять все підряд і виглядають норм і головне аналізи норм, а є навпаки... Скажемо так, як настроєна "внутрішня програма організму", від того і плясать, да це може бути якась із дієт, фіз нагрузки і т.д.

Ну а вісцеральний жир звідки по вашому береться? Все те ж харчування, малорухливий спосіб життя, гормони, генетична схильність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу звернутись до всіх. Пишіть будь ласка "Можна вживати їжу і далі по тексту" і зразу вказуйте будь ласка при яких умовах або від чого залежить те "МОЖНА".

один напише можна чи треба і це стосується ожиріння, а другий читатиме і подумає: "О, в мене вздуття живота, чи болить що і геть зовсім інше, що не стосується того треба чи можна і помилково починає робити бо так хтось написав, що це аж дуже добре, цілюще, але напряму не вказав від якого симптому те можна чи треба вживати".

п.с. знищив цар Соломон колись свою книгу ліків, щоб люди не увірували в чудодійну силу рецептів окрім духовного життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...