Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

ягоди гниють-але не так масово. поодинокі випадки. проте слимаків досить багато. хто як з ними бореться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ягоди гниють-але не так масово. поодинокі випадки. проте слимаків досить багато. хто як з ними бореться?

В нас нема.Мине вологість-самі втічуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу відгукнутися як у кого полуниця.Чи не гниє після дощів?

як який сорт..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли були дощі на 10 кущиках були достигшими біля 8 шт. суниць. з них 2 зігнили (. По смаку доречі схожі на клубніку і по розміру- це у всіх так))??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли були дощі на 10 кущиках були достигшими біля 8 шт. суниць. з них 2 зігнили (. По смаку доречі схожі на клубніку і по розміру- це у всіх так))??

у мене ніби стигла а на смак чомусь дуже кисла о_О цукор не рятує.. дивно одним словом..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли були дощі на 10 кущиках були достигшими біля 8 шт. суниць. з них 2 зігнили (. По смаку доречі схожі на клубніку і по розміру- це у всіх так))??

у мене ніби стигла а на смак чомусь дуже кисла о_О цукор не рятує.. дивно одним словом..

на ринку шукають солодку.всім відповідаю,що кисла зараз уся.звісно,що це від дощу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас теж кислувата, думала не достигає добре, але вже й добре червоні ягідки були, але всеодно не дуже солодкі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас теж кислувата, думала не достигає добре, але вже й добре червоні ягідки були, але всеодно не дуже солодкі.

Обіцяють синоптики високі температури-ще посмакуємо солодкої)))То ж бо 3 червня.Фактично сезон почався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як боротися з мурахами?

Отрута їм не допомагає((

Змінено користувачем Atmel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як боротися з мурахами?

Отрута їм не допомагає((

Знайома цукор з дріжджами змішує і в мурашник.Не гинуть-тікають з поля.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайома цукор з дріжджами змішує і в мурашник.Не гинуть-тікають з поля.

та вони по всьому полі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайома цукор з дріжджами змішує і в мурашник.Не гинуть-тікають з поля.

та вони по всьому полі....

Спробуйте в кількох місцях де найбільше.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і в нас мурахи, суницю менше псують, а от черешня не знаю чи виживе, листочки аж поскручувались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і в нас мурахи, суницю менше псують, а от черешня не знаю чи виживе, листочки аж поскручувались.

це хвороба може бути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і в нас мурахи, суницю менше псують, а от черешня не знаю чи виживе, листочки аж поскручувались.

це хвороба може бути

дуже часто це - тля.

мурахи тільки її супутники - вони її "доять".

а листки скручуються від того, що тля висмоктує з них сік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Преимущества рассады клубники в кассетах:

  • высокий процент приживаемости саженцев клубники (99-100%) за счёт закрытой корневой системы
  • при посадке рассады на постоянное место корни не травмируется, и растения быстро стартуют в рост. У таких саженцев не отмирают корни при высадке, и они моментально включаются в работу, снабжая клубнику питательными веществами
  • кассетные саженцы дают возможность высадить рассаду клубники на правильную глубину с помощью не сложного приспособления

Хоч після затяжних дощів,але все ж врожай тішить.Наша "Альба".))

post-9646-0-89097100-1402244793_thumb.jp

post-9646-0-07561600-1402244843_thumb.jp

post-9646-0-37608200-1402244869_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Важко говорити про стан врожаю в цьому році(спочатку приморозок "вдарив" по цвіту, потім затяжна дощова погода). Перші ягоди були деформовані(напевне через мороз). Щодо "чи солодка?", то перші місця займає,на мою думку, мармелада,пізній флоренс і ще пізніша мальвіна(вчора першу ягоду спробував).Остання має досить незвичний смак)). Флоренс солодкий і за кольором бурдовий.Потім зроблю фото і закину.Він щойно тільки почав плодоносити. Альба говорить сама за себе-збирати приємно,їсти ще приємніше)) Ремонантний Альбіон по чуть-чуть плодоносить.Ягода найтвердіша з усіх, але при достиганні солодка як і мармелада. Вважаю,що його краще тримати лише на осінь, тому на літо обриватиму цвіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якась ваша мальвіна зашвидка. Моя тільки цвіте... На молінг пандорі ягоди ще зеленючі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якась ваша мальвіна зашвидка. Моя тільки цвіте... На молінг пандорі ягоди ще зеленючі.

В цьому році все якось швидко. Мальвіна цвіте,лише кілька ягід достигло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Купував у Вас Альбу

Пустила дуже багато вусиків. Коли їх пересадити краще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...