Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Можна у вас взяти кущиків 10-15 суниць на грядці посадити?

гаразд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж хотіла б кущиків 20-25, як з вами зв'язатись?

відписав в приват. велике прохання до усіх хто брав розсаду - відпишіть будь-ласка чи задоволенні саджанцями і як поприймалися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую усім за замовлення на цьому тижні.Усе майже роздав.Все ж таки буду вдячний,якщо хто залишить відгук та відпише чи прийнялися рослинки.Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи прийнялися рослинки.

з 30 штук - 30! будемо чекати на плоди!

Добре)))Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені теж 30 кущів але клубнікі не суниці Мармелада є? , де, як, коли забрати ? телефон

Змінено користувачем nicolay
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені теж 30 кущів але клубнікі не суниці Мармелада є? , де, як, коли забрати ? телефон

відповів в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора була на дачі. З 10 кущиків (т. зв.) прийнялися 16 :)

Не знаю, правда, як вони переживуть сьогоднішню зиму - сподіваюсь на краще.

Андрію, Вам - дякую :)

А чим її краще підживити для доброго врожаю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за саджанці, планували сьогодні висадити, але погода вирішила усе за нас. Переживаю, скільки ще часу можуть вони так зберігатись? І ще підкажіть, як правильно висадити ( відстань, чим підживити, що між рядки і коли) та як доглянути так, щоб спробувати хоч кілька ягідок уже в цьому році? Буду дуже вдячна за консультацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще кілька днів полежати точно зможуть))).Знаючи "Альбу",раджу відстань між рядочками робити не менше 50 см.А між самими рослинами - близько 15 см.Щодо "кількох ягідок",то вони точно будуть при частенькому поливанні.Щодо підживки,то писав уже в приват для Woman7 , що я прихильник консервативних способів,тобто органічне підживлення.Я мав попелу багато-сипав попіл.Можна кропити карбамідом трохи згодом.

Змінено користувачем andriy1983
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їду на кілька днів у село.Тому доступу не матиму до інтернету.Можливо хтось захоче зробити замовлення-відразу телефонуйте.0953257102.І я відразу привезу))Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт))Сьогодні сфотографував свою "Альбу" посаджену в серпні минулого року.Дуже зрадів досить великій і розгалуженій кореневій системі.А також щодо самої рослинки-дуже хороша і товста коренева шийка.Отже,надіюся на хороший врожай))О,мало не забув))На багатьох рослинах вже видно завязь на цвіт.В цьому році рання весна,то й швидше і раніше цвістиме)

post-9646-0-68963900-1395426527_thumb.jp

post-9646-0-26775700-1395426552_thumb.jp

post-9646-0-32427400-1395426590_thumb.jp

post-9646-0-33174200-1395426607_thumb.jp

post-9646-0-17843000-1395426657_thumb.jp

post-9646-0-69430500-1395426694_thumb.jp

post-9646-0-42382500-1395426720_thumb.jp

post-9646-0-96108200-1395426742_thumb.jp

post-9646-0-04951500-1395426761_thumb.jp

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже гарні кущики!

Піду сьогодні на свою альбу подивлюся, може теж вже з пуп'янками. Андрій, ви пробували накривати плівкою, для раннього врожаю. Я хочу, але боюся, чи не вимерзне цвіт під час квітневих пізніх заморозків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже гарні кущики!

Андрій, ви пробували накривати плівкою, для раннього врожаю.

Ні,не практикував.А Ви?

Дуже гарні кущики!

Андрій, ви пробували накривати плівкою, для раннього врожаю.

Ні,не практикував.А Ви?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таж кажу, що боюся))))думаю накрити плівкою, а для підстраховки ще агроволокно біле тримати. Щоб , в разі чого, під плівку прямо на суниці накинути.

В свекра 10 травня день народження. От і маю ідею фікс в подарунок йому кошичок суниць подарувати. Щоб бачили, яка я господиня)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усім,хто замовляв сьогодні і не вистачило-зможу накопати в суботу.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій, маю до вас питання. Суниці світчем обробляти вже можна? Чи потрібно зачекати, поки більше листків вилізе? Ніде не можу знайти інформації. Кругом пишуть до цвітіння і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій, маю до вас питання. Суниці світчем обробляти вже можна? Чи потрібно зачекати, поки більше листків вилізе? Ніде не можу знайти інформації. Кругом пишуть до цвітіння і все.

Ми намагаємося мінімізувати застосування інсектицидів, фунгіцидів і т.д - тому ми не обробляємо. Вважаємо за краще постійно оновлювати поле, не допускати загущення посадки і не тримати більше двох років. Більше роботи, але зате знаємо що їмо самі та продаємо людям- племіннику 7 років і ми не боїмося коли він прямо на полі їсть ягоду разом з нами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...