Перейти до змісту

Максималка вашого байка?


oleroy

Рекомендовані повідомлення

Спробував я навітел, але натикнувся на таку фігню що він перестає працювати якщо блоканути екран, пошарився в настройках, знайшов опцію яка гасить автоматично екран, але і ГПС виключається. Їздити з включеним екраном в кармані це якось не по феншую))

Знайшов альтернативу speed gauge міряє правда тільки максималку, загальну відстань і відстань поїздки, зате можна блокувати екран.

НЕмаю часу тестити всі, хоча їх знайшов багато. Може хто що краще знайшов, відпишіться (в плані більше показників лічильника) і щоб можна було з вимкненим дисплеєм їздити.

ЗІ Вчора по Набережній їхав 34 :)

У мене постійно заблокований і підсвітка не горить але все працює, налаштування у розділі система:

У фоні гпс вкл.

Не вимикати тел поки прога працює вкл.

Не вимикати підсвітку теж вкл, просто часом зручно коли на карту дивишся, екран не блокується, можна заблокувати але навітел буде працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

Перепробував багато таких прог. Вибір за Sports Tracker. Ось приклад записаного маршруту

http://www.sports-tracker.com/#/workout/Roman90/6810t4gnj1g0rjic

Дистанція, макс. швидкість (доречі 43 :g33: ),середня, багато графіків "рельєф-швидкість), скільки витрачено енергії ккал.

Також можна зробити фото, їдучи по маршруту, яке потім викладається на карту маршруту саме в тому місці, де було зроблено.

Інтернет зєднання потрібно лише для синхронізації і передачі записаного треку на сайт. Є можливість зберегти свій маршрут і перекинути на інший пристрій.

Можна продивлятися треки інших користувачів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вирішив протестувати speed gauge але щось в мене підозра що я проїхав на 2км більше, або я помиляюсь :)

4P-IR90rZS8.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підняв свою середню швидкість з 24 до 30 км/год тепер можна ганятись з маршрутками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене 59.5км,середня,дивлячись скільки катати,коли всю ніч і по грунтовках то може бути яка завгодно!!!Годину їду 28-30,зїжаю на гравійку з камінням там 18-23,велокомпютер починає ділити і виходить така ...па....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора спеціально заміряв трек GPS-ом. Трохи гнав, трохи матрасив. 5 км гравія.

http://www.sports-tracker.com/#/workout/Roman90/d1a6hnmiikmdf47q

Дистанція 45 км. Час 2 год 3 хв. Середня - 21,9. Макс - 54,5 (з гірки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сьогодні експериментував з динамікою і пробував розігнати вел до максимальної швидкості. Дня цього на ділянці до мостика на Потебні-Мамсурова, робив 4 заїзди з гірки.

1. Сидячи у "всій красі" в сідлі намагаючись, якомога сильніше розкрутити педалі. 38,6 км/год

2. аналогічно першому - 39,4

3. Зігнувши руки в ліктях, опустив шию - 41,6

4. Виложився на кермо, що один раз навіть виносом отримав в бороду на вибоїні, результат - 45,5км/год!

(після кожного заїзду збивалися покази спідометра)

Висновок: треба худати :D

Далі поїхав в сторону Боратина робити середню швидкість

Середня по асфальту 21,3км/год, на дистанції 18,7 км. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось слабувато, з гірки і я 45 можу дати.

Нещодавно їздив у Чаруків, ото набрався вражень, то вверх то вниз...туди і назад 56 км.

Спробуй там рекорди ставити, є де, запевняю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось слабувато, з гірки і я 45 можу дати.

Нещодавно їздив у Чаруків, ото набрався вражень, то вверх то вниз...туди і назад 56 км.

Спробуй там рекорди ставити, є де, запевняю.

Нажаль все що зміг витиснути з 29" х 58мм ненакатистих коліс :(

"Плата за комфорт"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У тебе "пром-підшипник" ? Якщо ні то поперемазуй все, і відрегулюй аби менше були втрати, правда для цього треба конусний ключ, у мене ще треба заднє колесо трохи ослабити, точніше конус підшипника, тоді буде взагалі айс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У тебе "пром-підшипник" ? Якщо ні то поперемазуй все, і відрегулюй аби менше були втрати, правда для цього треба конусний ключ, у мене ще треба заднє колесо трохи ослабити, точніше конус підшипника, тоді буде взагалі айс.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Середня по асфальту 21,3км/год, на дистанції 18,7 км

Я таку шидкість робив 15 років назад на стоковому старенькому Орльонку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не забувайте під час пікових навантажень розминатись і закатуватись..

2 Українець.. купи пульсометра. Бачу вже тобі пора.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

45 Рівненська.

Тип: стальний двопідвіс по пиво їздити.

3 місяці тому це була максимальна, сьогодні вже з такою швидкістю падав, пройшло 8 годин, а голова ще болить і рукою не можу відкрити холодильник.

А винне яблуко на дорозі біля "СІТІ-БАЙКА"

ЯК примусити себе їздити в шоломі!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

63 км,з гірки зпускався як на Антонівку що неподалік Забороля,їздили ми в червні з Міро,Лєксом та Тео.Класно було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 Рівненська.

Тип: стальний двопідвіс по пиво їздити.

3 місяці тому це була максимальна, сьогодні вже з такою швидкістю падав, пройшло 8 годин, а голова ще болить і рукою не можу відкрити холодильник.

А винне яблуко на дорозі біля "СІТІ-БАЙКА"

ЯК примусити себе їздити в шоломі!?

нащо тобі той шлем) ще пару раз так проїдешся і він тобі взагалі не знадобиться :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А винне яблуко на дорозі біля "СІТІ-БАЙКА"

А вот на мой взгляд безмозглый фрукт тут совсем не при чём ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Часом буває увійдеш в азарт, перемкнешся на високошвидкісну передачу і ще докручуєш пару трійку км/год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 Рівненська.

Тип: стальний двопідвіс по пиво їздити.

3 місяці тому це була максимальна, сьогодні вже з такою швидкістю падав, пройшло 8 годин, а голова ще болить і рукою не можу відкрити холодильник.

А винне яблуко на дорозі біля "СІТІ-БАЙКА"

ЯК примусити себе їздити в шоломі!?

Тобі ще дуже повезло, так можна і кості не зібрати.

Я просто поставив собі завдання їздити в шоломі, для цього навіть став стригтись коротко, щоб жарко не було. Тепер, вже перебір - в магазин їзжу в шоломі. :)

Аналогічно, береш і їздиш, і все... Головне думай: ти йог носиш не для когось чи чогось, а для власної безпеки. А через деякий час взагалі не зможеш зрозуміти, як це без нього їздити?! Буде відчуття навпаки: треба буде себе заставити, щоб його не взяти. І в тих рідких випадках коли його не візьмеш тебе стрематиме думка: - "Як це ж я без шоломаҐ?!" Так що... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось слабувато, з гірки і я 45 можу дати.

Нещодавно їздив у Чаруків, ото набрався вражень, то вверх то вниз...туди і назад 56 км.

Спробуй там рекорди ставити, є де, запевняю.

45 це на рівнині розганяється без сильно великих напрягів.

нещодавно катали по ковельській трасі, то Спайк там за пазіком видав 69.8, я на 50 відстав, зірочок маловато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спайк там за пазіком видав 69.8,

Усе так, але уяви собі, пазік різко гальмує, і.. Не хочеться думати, що могло б статись. Чи воно того вартує?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MTB

з гірки по грунту - 68 км\год

пряма за маршруткою 57-59 км\год стабільно протягом 4км.

гума:

перед-rocket ron evo 2.25 pacestar

зад-Nobby Nic EVO 2.25 Pacestar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...