Перейти до змісту

Максималка вашого байка?


oleroy

Рекомендовані повідомлення

Прохання вказувати тип велоконя -шоссе, -гібрид, -MTB, -кросскантрі, -найнер

Мій гібрид - 61.5 км/год (покищо, далі буду ставити нові рекорди)

Покришки schwalbe smart sam

post-19351-0-44183100-1369774382_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

Giant atx pro, 26", покрышки Michelin country dry 2

По трассе в Струмивке пристроился за ПАЗиком - 69.2 км/ч

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вы там поаккуратней с рекордами, а то очень напоминает чемпионат по игре "кто дальше высунется из окна"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Витиснути" можна багато км/год. Питання в тому, наскільки часу/км вистачить "двіжка"?

І для чистоти експерименту слід брати до уваги рельєф та рух повітряних мас (з гірки з вітерцем)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аіст 20" асфальт, single speed 44 км/год і що??? ))))

Це певно треба мати ноги як у Шварцнегера, і яйця як у термінатора, щоб на аісті так летіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аіст 20" асфальт, single speed 44 км/год і що??? ))))

Це певно треба мати ноги як у Шварцнегера, і яйця як у термінатора, щоб на аісті так летіти.

нормальні ноги та все інше. це показана швидкість по горизонталі. поруч Лекс їхав заміряв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прохання вказувати тип велоконя -шоссе, -гібрид, -MTB, -кросскантрі, -найнер

Покришки schwalbe smart sam

Міряння піпіськами :_07: :_07: .

І по-моєму, багато ще важить власне ширина коліс та вага байків, нє? :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авиаперелет Борисполь-Брюссель, средняя скорость байка - 823 км/ч. Можете закрывать тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТЕма може спровокувати когось переплюнути, що приведе до неприємних наслідків.

Коли відчуєте скорочення м"язів в п"ятій точці - хватить))

ПО темі - не купив спідометра, боюсь буду відволікатися від дороги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велосипед гібрид, чомусь при наявності велосипедистів по переду завше їде швидше за них. Яка швидкість у тих велосипедистів, я зазвичай не цікавлюсь.

Спідометром перегорів, бо теж не хочу відволікатися на дурниці, до поки не введено обмеження швидкості для руху велосипедного транспорту.

А вось хочу механічний одометр придбати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У кого андроїд, ставите навітел, розбираєтесь що і де, і все, ніяких відволікань і спідометрів, кинули телефон у карман а він і макс швидкість заміряє і пройдену відстань покаже і навіть маршрут намалює.

933e13e0ed06dd31a2972260a308d926.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У кого андроїд, ставите навітел, розбираєтесь що і де, і все, ніяких відволікань і спідометрів, кинули телефон у карман а він і макс швидкість заміряє і пройдену відстань покаже і навіть маршрут намалює.

933e13e0ed06dd31a2972260a308d926.png

Моя гадость радость за 5 годин включеного навітела пошле мене додому за зарядним пристроєм)))

Але варто спробувати, класна ідея. В мене він стоїть, як то я раніше не здогадався)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-фікс на рамі ХВЗ "Рекорд"

51 км\год (хоча максимальна зафіксована швидкість моя на ньому 61(повторити її не вдалось)).

Теж по ГПС заміряю швидкість і пройдену відстань, програмою Ulysse Spedometer

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

батарея у 1300 мА/год тягне десь близько 10-15 год з увімкненим навітелом та гпс.

ЗІ але це вам не датчик на колесі, тут точність менша але думаю не більше +/- 10%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

батарея у 1300 мА/год тягне десь близько 10-15 год з увімкненим навітелом та гпс.

ЗІ але це вам не датчик на колесі, тут точність менша але думаю не більше +/- 10%

У мене 1400, 10-15 годин в режимі розмов, забув виключити вафлю зранку - до обіду шукай розетку:)

Цей андроїд підхарює вже трохи, може тримати 2-3 дні, буває з бухти барахти під вечір пожалуватися що голодний.

Так щось тема перейшла в обговорення телефонів, сорі за офтоп)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я то собі зробив ось таке:

ffaf0b9b3e2b9111b9839f8f151deb0d.jpg

Вистачає на одну повну зарядку та другу десь до 50-60% хоча в теорії повинно вистачати як мінімум на 2 повних...

Як на мене, то даний девайс не виправдав своїх очікувань.

Так про що це ми? А, макс шв. по прямій 39.7 за умови, що за вітром, якщо з гірки - на скріншонті вище, це притому, що я взагалі педалі не крутив, аби крутив то б до 50-ти точно розігнався, страшно було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробував я навітел, але натикнувся на таку фігню що він перестає працювати якщо блоканути екран, пошарився в настройках, знайшов опцію яка гасить автоматично екран, але і ГПС виключається. Їздити з включеним екраном в кармані це якось не по феншую))

Знайшов альтернативу speed gauge міряє правда тільки максималку, загальну відстань і відстань поїздки, зате можна блокувати екран.

НЕмаю часу тестити всі, хоча їх знайшов багато. Може хто що краще знайшов, відпишіться (в плані більше показників лічильника) і щоб можна було з вимкненим дисплеєм їздити.

ЗІ Вчора по Набережній їхав 34 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще Run Keeper, але він не фіксує максималку, просто показує швидкість в даний момент, середню на дистанції, запам"ятовує маршрут, працює із вимкненим дисплеєм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...