Перейти до змісту

Про Велодень, відношення Лучан


difoto

  

212 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Мені ще до "Борди" були цікаві ті пробіги на велосипедах в центрі. Нікого вони не напрягали.

Єдине що добивало мене (запамяталось до сьогодні), це коли школоло їхало без рук і лузгало насіння.

Вважаю тему велодня актуальною і думаю, що варто було б таки провести роботу про вивчення ПДР з велосипедистами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 75
  • Створено
  • Остання відповідь

Єдине що добивало мене (запамяталось до сьогодні), це коли школоло їхало без рук і лузгало насіння.

у меня в прошлом году была идея возить с собой несколько старых амбарных замков, ржавых и без ключей. ловить таких оболтусов и защёлкивать замок им на раму, "на память"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен день їжду на своїй автівці, на неділю обов'язково на своєму велу виїжджаю десь поїздити. Тому бачу цю ситуацію з обох сторін. Не бачу у цьому ніяких проблем, велодень потрібний однозначно. Про те, що велосипедисти гасають по зебрах, так аналогічно можна і до пішоходів мати претензії, які переходять дорогу не на зебрі, а там, де їм захочеться. Якщо захотіти, то знайти проблеми можна у всьому. Але я за здоровий спосіб життя, тому велодень підтримую однозначно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдине що добивало мене (запамяталось до сьогодні), це коли школоло їхало без рук і лузгало насіння.

у меня в прошлом году была идея возить с собой несколько старых амбарных замков, ржавых и без ключей. ловить таких оболтусов и защёлкивать замок им на раму, "на память"

Краще вже на передню зірку....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я з гіпсом припруся їм як наочний приклад расп#@дяйства на дорозі :0161:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я з гіпсом припруся їм як наочний приклад расп#@дяйства на дорозі :0161:

І коли ти вже вспів ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро настане завтра, і буде масса цікавих людей ,яких мені приємно буде побачити, тому що вони не байдужі до того що і я. :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я з гіпсом припруся їм як наочний приклад расп#@дяйства на дорозі :0161:

І коли ти вже вспів ?

И как это ты, Андрюха, пропустил? В двух темах обсерауждалось, :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приїзди на велодень, пофіг на той інтерес. Звикнеш з часом. І верблюда не забудь. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи вважаєте ви, що більшість велосипедистів не знають, або не виконують ПДР?

Так. Що є, то є. І ніхто так цього не бачить, як водії авто. Звичайно, я не хочу всіх одним гребінцем, але ПДР дотримуються тільки одиниці велосипедистів. Я кажу не тільки про "професійних" веломаньяків (ці, якраз, певно, і намагаються дотримуватись), а про всіх, хто сів на велосипед. І про дядька, котрий їде на дачу, і про хлопця, котрий катається по своїй вулиці, і ...

Ще вдень, коли ти їх бачиш, це ще терпимо... Ти його бачиш, більш-менш передбачаєш можливі його маневри, а отже готовий зреагувати....

А от ввечері, коли вони шугають перед машиною як привиди, без будь-яких світловідбивачів чи хоч якихось лямпочок, то починаєш задумуватись, а чи не самовбивці вони... Бо коли людина шкодує якісь пару гривень на катафота, для своєї ж безпеки, то інакше його не назовеш...

Чи дратує вас щорічний Велодень?

Краще вже марш велосипедистів, ніж педа...стів :)

А якщо серйозно, то я тільки "за".

Сам я не відношу себе до прихильників веломаньяків, на велосипеді їжджу тільки при потребі, але якщо люди мають бажання, натхнення, ентузіазм пропагувати далеко не найгірший спосіб проводити дозвілля, то це тільки схвально. І якщо, наприклад, підліток після побаченого "велопараду" прийде додому і попросить в батьків на день народження не айфон, а велосипед, то це вже користь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні я був у 22-ці якраз у мемент початку Великодня, перший раз затримались біля ЦУМу, пасажири думали що якась аварія, бо нам було видно лише швидку допомогу і скупчення танспорту. Другий раз постояли біля історичного факультету, як не дивно абсолютно ніхто з пасажирів не виказував негативного відношення до затримки транспорту, двоє лиш по телефонам сповістили що трошки затримаються, а основна маса говорили типу - диви-диви, а он диви, а он ще диви !

Тобто - терпіти вас можна )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато велосипедистів не дотримуються правил просто через те, що вони їх не знають. В цьому напрямку треба проводити роз'яснювальну роботу. В школі короткий курс ПДР колись проходили. Не знаю як зараз, але колись це носило чисто формальний характер. "Переходячи дорогу подивіться спочатку наліво, потім направо...". За інструктаж перед канікулами розписалися і гуд бай.

Мало хто знає, наприклад, що якщо дорога має дві і більше смуги для руху в одному напрямку, то велосипедист не має права виконувати лівий поворот, що велосипед треба в руках переводити по пішоходному переході і т.п.

Розповсюдженя флаєрів з запрошенням на свято і короткими витягами з ПДР цілком доречне з нагоди такого приводу. Не завадило б ще свято організувати в честь закриття сезону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мало хто знає, наприклад, що якщо дорога має дві і більше смуги для руху в одному напрямку, то велосипедист не має права виконувати лівий поворот...

Ну не надо снова начинать эту тему :)

Розповсюдженя флаєрів з запрошенням на свято і короткими витягами з ПДР цілком доречне з нагоди такого приводу.

Это да, отличная идея.

Не завадило б ще свято організувати в честь закриття сезону.

Хм. А сезон - он ведь не заканчивается. У меня, например, уже лет так 12, наверное :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та яке може бути відношення.

Все показав сьогоднішній день.

Я думаю, це наймасштабніший Велодень за всі роки. І це не межа.

Організатори молодці. Постарались, все пройшло гладко.

Знаєте, що найдивніше. Чому при такій кількості людей на велосипедах, у нас ще досі немає велодоріжок? Чому в нас немає підтримки (пропагування) їзди на велосипеді (Велодень не рахується) на міському як мінімум рівні? Чому немає велопарковок біля кожного закладу? Чому люди не їздять на роботу на велосипедах?

Але якщо будемо над цим працювати, то питання самі по собі відпадуть. :)

Головне, не зупинятись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відношення, говоришь? А вот пример...

житель вулиці 8 Березня Сьогодні, 16:18

Хто давав дозвіл організаторам велокросу на перекриття нашої вулиці та проїзд учасників через наші подвір'я? Де розум в того Моклиці? Їду собі з базару, на своїй Таврії)), в свій двір, а це чучело мені під колеса кидається, та й ще щось погрожує. Я що, повинен поставити свою машину на проспекті Перемоги, а продукти в руках дві години носити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім не догодиш. А як діти на велах в нього по двору їздять він теж так каже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А пам'ятаєте, колись (за Радянського Союзу) в парку (десь за теперішнім "Пташиними раєм" чи "гаєм") був зроблений і гарно функціонував дитячий розважально-навчальний майданчик - асфальтовані доріжки, з нанесеною дорожньою розміткою, з дорожніми знаками, світлофори (чи муляжі, вже не пам'ятаю). Там можна було взяти за якісь копійки веломашинки (типу, як зараз в "Адреналіні") і покататись, як по справжніх вулицях. Ми з пацанами туди не раз їздили на вєліках поганяти :)

Так от там теж проводили і типу навчання "Правил дорожнього руху"... Як на мою думку, гарний був варіант пропагування ПДР... Шкода, що пропав....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відношення, говоришь? А вот пример...

житель вулиці 8 Березня Сьогодні, 16:18

Хто давав дозвіл організаторам велокросу на перекриття нашої вулиці та проїзд учасників через наші подвір'я? Де розум в того Моклиці? Їду собі з базару, на своїй Таврії)), в свій двір, а це чучело мені під колеса кидається, та й ще щось погрожує. Я що, повинен поставити свою машину на проспекті Перемоги, а продукти в руках дві години носити?

Я гонку не проводив і не був головним орагнізатором велодня, накому під колеса не кидався, нікому не погрожував, а какашка полетіла у мене. Неприємно, коли люди просто так публічно обзиваються, прикриваючись ніками і мотивуючись виключно кількістю жовчі в крові. Не хочеться думати про толерастію, хочеться дати по харі.

Тепер ви зрозумієте, що дану тему сприйняв негативно. Бо "відношення" має означати якийсь осмислений процес, а не отаке. Діфото "-" за вброс, я йому вже це казав :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це його жаба задавила, що його таврія дешевше вартує, ніж велосипед того, хто "кинувся" під авто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це його жаба задавила, що його таврія дешевше вартує, ніж велосипед того, хто "кинувся" під авто...

Боявся що доведеться продати таврію щоб відкупити погнуте колесо)))

А взагалі народ, який спостерігав за велопробігом, стояв з посмішками, дехто прихвалював. Особливо запам"ятався дідок на Волі - говорив постійно, що всі молодці.

Народ сприймає позитивно, а люди є різні, а про тих кому велодень не подобається можна сказати, можливо їм і парад 9 травня теж не подобається і взагалі їм в житті нічого не подобається це такі собі "хмурі люди".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВолиньПост (коменти)

Мдя. Типові волинські коментатори ))). У нас цю тему не сруть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВолиньПост (коменти)

блін, хто для ВолиньПосту фотографує - навчить цю людину правильно вибирати точку зйомки і особливо висоту - більшість фото знизу зняті, в той час як для портретної зйомки потрібно знімати хоча б на рівні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...