Перейти до змісту

Про Велодень, відношення Лучан


difoto

  

212 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ага, і всі велосипедисти обов'язково грамотні?

Певно ті ж самі чиновники бабцю з трьома класами церковно-приходської школи теж посилають туди ж?

Мій батько має 7 класів і страшенно пише неграмотно, але його вважають найкращим водієм в депо.

І він страшенно був невдоволений, коли почув, що я з сином катаюсь на дорогах. Його аргумент: набачився я на своєму віку дтп з велосипедистами.

А загалом, сенс питати думку у лучан-велосипедистів, котрі переважають на цьому форумі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 75
  • Створено
  • Остання відповідь

Чекайте-чекайте, ваша бабуся сидить на форумах? А тато? У тому ж і справа, що зараз зазвичай більшість має доступ до базової освіти без проблем. Більше, навіть її підносять розжовану на блюдечці.

Моя бабуся, не вміла рахувати, завжди просила допомогти порахувати гроші. Не пригадаю вже точно, скільки там класів якої школи у неї було, якщо взагалі було. Мова ж не про те. Не треба приймати це на свій рахунок.

Зрозуміло, що катати на велосипеді поміж кількатонних швидких залізяк небезпечно. От про те, як зменшити цю небезпеку, ми і говоримо. А для цього треба не тільки дотримання правил і обережність велосипедистів, а і повага отих от водіїв, незалежно від того, схвалюють вони це чи ні. Критикувати можна вдома, а за кермом — бути уважним та дотримуватись правил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте цьому листу не будем придавати стільки значення. А закцентуємо увагу на ВЕЛОДНІ :g33: :g33: :g33: Передсвятковий настрій :0038:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />А загалом, сенс питати думку у лучан-велосипедистів, котрі переважають на цьому форумі?<br />
<br /></p>

хто там ті 4-ро, що їх дратує? Расстєлять!

п.с. можна було б ще на севастополь.інфо зробити опитування про їх ставлення до УПА ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не приймаю на свій рахунок, просто не терплю категоричності.

Свою думку висловила ще й вище. Та якщо тема буде далі розвиватись в руслі - до дупи чиясь там думка, бо вона безграмотна і ми всі такі ідеальні, бо ми активні, не палимо, бухі на велосипед не сідаємо і т.д. то уже без мене :0011:

А відкидаючи усі недоліки написання, автор дав гарну ідею на перспективу, щодо навчання ПДР для велосипедистів, як один із заходів на Велодні.

Можна щось придумати в ігровій формі для дітей чи скласти тести і пропонувати учасникам перевірити свої знання і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозуміло, що катати на велосипеді поміж кількатонних швидких залізяк небезпечно. От про те, як зменшити цю небезпеку, ми і говоримо. А для цього треба не тільки дотримання правил і обережність велосипедистів, а і повага отих от водіїв, незалежно від того, схвалюють вони це чи ні.

Повністю підтримую, водії залізяк проїзджаючи повз велосипедиста на швидкості 60-90 км не вбачають в цьому небезпеки. Відсотків 20 об"їзджають, даючи простір на непередбачуваний маневр (А ТАКИХ ВИСТАЧАЄ - ЯМИ, КОТИ, СОБАКИ), інші 80 мабуть, тебе за людину не сприймають :_14:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впізнаю борду! Діфото ніби конкретне питання задав, а реакція як на нехілий вброс. Давайте повернемось до суті питання, а не будемо виясняти хто святий, хто грамотний, і т.п. Всі люди, і не залежно від грамотності чи способу пересування по місту, мають право на свою думку, і її треба поважати, а не посилати один одного на половой орган. А то зараз знову розпочнеться нікому не потрібний срач.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, чому одразу расстрєлять? Можна просто не зважати.

От мене дратує, що ти лізеш в кожну тему і шукаєш, де б і як сернути. Я ж нікому не пропоную тебе розстріляти, просто не звертаю уваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yuraul, якби не звертав уваги, то не було б цього твого випорожнення.

п.с. у тебе, хлопче, якась нездорова увага до моєї скромної особи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, а по темі слабо шось написати?)

Цікаві результати опитування. Якщо з відношенням до Велодня все зрозуміло, кого розстріляти, ми визначили, то зі знанням правил усе дуже неоднозначно. Мабуть, є над чим працювати, шанові велосипедисти? Може, створити тему на зразок тої, про парковку автомобілів: "Я не вмію їздити на велосипеді"?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, і то хочеться вам оце, какашками кидатися один в одного? Ще й публічно. Якщо вже справді без цього ніяк, то в приваті обмінюйтесь компліментами. Модераторам роботи менше буде. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велодень? Ні, не заважає. Є набагато більше дурні в місті, через яку перекривають рух громадського транспорту.

А от із виконанням правил дорожного руху таки треба щось робити. А то навіть "моральні авторитети" велоруху не гребують інколи тут хвалитись власними порушеннями ПДР. Скільки раз доводилось ухилятись на переході біля ЦУМу від "скаженого велосипедиста" на зебрі у "бойовому розфарбуванні" (не БМХ). А проїзд на "червоне автомобільне"?

Можливо, варто почати подавати хороший приклад, а не сумнівні вихваляння "я обережно", "мені можна"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БМХ то окрема категорія. На велокиєві абревіатуру БМХ розшифровують як "бесполезная маленькая huйня" ))) І їздять на них підлітки, в яких в голові мізків ще зовсім небагато. Моє імхо, їм взагалі не місце на дорозі, і не місце для виYoбування на тих ровериках на сходах театру, чи на центральный площі, де мами з дітками гуляють. Але ж вони неадекватні наполовину, це такі собі свого роду двохколісні неформали. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось один час, була мова про вело доріжки, але в Луцьку я їх не бачу. З кожним роком велосипедистів більшає, і це радує, але міська рада нічим їм не допомагає- це моя особиста думка.

Абсолютно згідний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В першому питанні голосування обрав другий пункт. Велодень мене не дратує. Більше того, я пітримую цю акцію, хоча й не велосипедист.

Ви молодці, ви робите корисну справу. Успіхи в цьому нелегкому починанні досить відчутні. За пару років кількість велосипедистів зросла і, що є дуже приємно, зростає їх рівень.

Однак є й чимало негативних моментів. Зокрема систематичні порушення Правил дорожнього руху.

Брат колись казав, що є кілька категорій водів: їздоки, їздюки і ... *ще одна категорія*. З велосипедистами так само. Вважаю, що справжні Велосипедисти мають бути взірцем для решти, на власному прикладі показувати як їздити, як дбати за власну безпеку і не створювати перешкоди іншим. Новачків, підростаюче покоління треба привчати їздити грамотно, з головою. Велодень цьому сприяє. З кожим роком робите крок вперед. Продовжуйте, ми бажаємо вам успіху, а незначні незручності - нічого страшного, потерпим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По лісі, ще можна випендрюватись- а шосери мусять бути дисціпліновані, особливо в темний час доби, з фурами не пожартуєш, вони і так нас хрущами називають. :0162:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з фурами не пожартуєш, вони і так нас хрущами називають. :0162:

Не хрущами, а хрустиками. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось один час, була мова про вело доріжки, але в Луцьку я їх не бачу. З кожним роком велосипедистів більшає, і це радує, але міська рада нічим їм не допомагає- це моя особиста думка.

Шановний Руслан, ви розумієте, скільки часу і ресурсів потрібно для того, щоб з"явилась хоч одна велодоріжка? І міська рада нам насправді дуже допомагає. Тут вже питання не у міськраді, а у кожному окремому чиновнику. Так саме, як і у цій темі - цікава думка кожного окремого громадянина.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як дтп майже щодня, на традиційному місці перед мостом біля школи №5 зупиняє рух автомобілів на добрі пів години, теж все нормально.

Не маніпулюй. Це неправда про "щодня" і "традиційне місце ДТП".

І якщо по темі - радий, що з погодою вам, велоденьщикам, повезе. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б чудово, загалом, коли б у майбутньому Луцьк хоча б на півроку ставав велосипедним. Тепер для цього стає щодень більше можливостей. Узагалі велосипед здатен об'єднувати людей набагато краще, ніж автомобіль. Це такий собі, демократичний засіб пересування, який не продокує вихлопних газів і не давить котів та собак десятками. Не створює дратівливих шумів, не поливає з під себе маслом всі вулиці, не псує дорожнє покриття так сильно, і узагалі, в межах Луцька, часом, великом із точки в точку дістатися швидше аніж громадським транспортом.

Тому ел. лист, що прийшов difoto аж ніяк не може стати причиною відміни свята чи перегляду його змісту. Навіть не зрозуміло, хто його писав: чи то бізнесмен-маршрутчик, чи продавець автозапчастин з Формули, що на Варшавці. :)

Велодню бути, можливо і я починюся і буду присутній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це неправда про "щодня" і "традиційне місце ДТП".

Ну чому ж неправда? Я там свого часу працював у приміщенні Вісника. Він не сильно перебільшив. Якщо не подобається "майже щодня", то точно регулярно. І що це традиційне місце ДТП, теж сумнівів немає. Бувають періоди, коли там щодня ДТП, так, невеликі, але все рівно ж об’їжджати. Одного разу навіть при в’їзді на стоянку додумались лупнутись лоб-в-лоб прямо у мене на очах. І одного разу на тій же стоянці біля Вісика мене фактично збили гарячі голови на банківській службовій машині.

Я дуже не люблю переходити там дорогу, а коли велосипедом, то їду під мостом.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це неправда про "щодня" і "традиційне місце ДТП".

Ну чому ж неправда? Я там свого часу працював у приміщенні Вісника. Він не сильно перебільшив. Якщо не подобається "майже щодня", то точно регулярно. І що це традиційне місце ДТП, теж сумнівів немає. Бувають періоди, коли там щодня ДТП, так, невеликі, але все рівно ж об’їжджати. Одного разу навіть при в’їзді на стоянку додумались лупнутись лоб-в-лоб прямо у мене на очах. І одного разу на тій же стоянці біля Вісика мене фактично збили гарячі голови на банківській службовій машині.

Я дуже не люблю переходити там дорогу, а коли велосипедом, то їду під мостом.)

Читай обговорення тут, а про статистику дтп є трохи старий, але все таки лист від ДАІ.

[Кінець оффтопу]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, до чого тут та бумажка, можеш ще навести офіцйну статистику ДТП в районі елітного закладу "У Івана" чи біля Там-Тама, але я говорив, про перехрестя Перемоги з вулицею Клима Савури, найближчий будинок, до якого має номер 15.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... перехрестя Перемоги з вулицею Клима Савури, найближчий будинок, до якого має номер 15.

Спорім - там по офіційній статистиці не більше 4 дтп за рік? :)

І давай з оффтопом зав'язувать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...