Перейти до змісту

Про Велодень, відношення Лучан


difoto

  

212 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Прийшов мені лист на електропошту, а оскільки прийшов він мені, як громадському діячу і навіть можна сказати, що це звернення взагалі до АВЛ, маю сміливість опублікувати його тут.

Пля знову перекриють вулиці і люди будуть десятки хвилин сидіти в маршрутках, що будуть пропускати непонятку яку акцію. Для кого ця акція ? То ви для себе, щоб заявити про себе. Більшість вона дратує.

Краще би вас всіх велосепедистів зібрати і повчити правил дорожнього руху. Де можна їхати, де не можно. Кого і як має пропускати велосепедист. Як на велосипеді не можно їхати на червоний. Як то класно не збивати людей на вулицях і особливо як водій з задоволеням пропускаю веломанів, що переходят ведучі велосипед біля себе по зебрі.

А НЕ ЯК ДИБІЛИ ПРОЛІТАЮТЬ НЕ ЗЛІЗАЮЧИ З ВЕЛІКА на зебрі і створює аварійну ситуацію. БІЛЬШІСТЬ ВЕЛОСЕПЕДИСТІВ НЕ ЗНАЄ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ. ОСЬ В ЧОМУ ПРОБЛЕМА. ПРАВДА І ВОДІЇВ ДИБІЛВ ТОЖЕ НА АВТО ВИСТАЧАЄ.

Не зважаючи на стиль написання, все ж таки хотілося б прояснити для себе, та й для усіх велосипедистів ці питання.

Питання, звісно, риторичне, але якщо опитування покаже, що Велодень дратує більшість громадян, ми будемо думати над змінами, обіцяю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 75
  • Створено
  • Остання відповідь

Автор листа якось підписався, чи попросив не розголошувати своє ім'я? Бо стиль та граматика автора як в школяра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку немає нічого страшного, якщо хтось в маршрутці буде їхати довше або сидіти-це вихідний день, а Велодень дає можливість багатьом зрозуміти, що можна переміщатися на велосипедах і нічого страшного в цьому немає, нам треба по-більше і по-масштабніше) проводити такі заходи, розвивати культуру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як би вело доріжки ... та й ще маршрутчиків аристократів .... і ям поменьше ... ні хто б не порушував .... останнім часом іду по вулицях і дивлюсь на автомобілістів ... це ще більший жах ніж велосипедисти ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

друге питання, останні 2 пункти, мені здається, тотожні по змісту

Усі три варіанти тотожні, оскільки більшість теж буває абсолютна, відносна, кваліфікована.

Подібні заходи з перекриттям дороги проводить не тільки АВЛ, головне в організації, це попередити населення.

До того ж, саме цей захід популяризує вивчення і дотримання ПДР велосипедистами.

Минулого року Діфото роздавав ілюстровані брошурки з правилами - дуже корисна річ! Я і син ознайомились.

А цього року планую залучити подругу, яка до вчора і не здогадувалась, що велосипедисти мають дотримуватись ПДР.

Так що +1 до тих хто дотримуватиметься правил завдяки велодню!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє ну це вапше уже! Меньшинства всякі непанятні нехай марширують головними уліцами, а велосипедисти хай їздять пугліивми стайками по окраїнах. Шото я про цю страну не понімаю. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

руге питання, останні 2 пункти, мені здається, тотожні по змісту

окай, перефразую:

90% не дотримується ПДР

30%

10%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автор листа егоїстичне бидло і не бачить далі свого носу. один раз на рік акція, а йому і тої забагато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

меншинства...велосипедисти... штани в обліпку...ясраві кольори одягу.. всі такі бадьорі і веселі.. может, ето одні і тє же люді?????

Пе Се.. Нє, ну Діма, ти геть з глузду з"їхав оцю маячню хоч якось всерйоз сприймати. Це велозграя на весняних вулицях міста- це так епічно- красиво:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це велозграя на весняних вулицях міста- це так епічно- красиво

А прикинь шо ми ше оті флаги ЛГБТ(чи як воно) райдужно-весняні провезем містом - яка краса буде!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я пішохід, та все ж за Велодень обома роками і ногами, так як все дитинство провів на велосипеді і знаю який то все-таки кайф кататись :)

у тимчасовій забороні руху автотранспорту центральними вулицями міста нічого страшного не бачу, але погоджусь з тим, що велосипедисти часто порушують правила ПДР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велосипедисту тепер не раді як на тротуарі, так і на дорозі. Почуваєш себе між машин як націоналіст між нквдистами...

Навіть якщо дотримуватися ПДР, ніхто тобі не гарантує, що знайдуться свідки при ДТП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нормально, чо.

Заради хорошої справи можна й перекрити на 10 хв дорогу. Звичайно, ситуації різні бувають і хтось може спішити, сидячи в маршрутці і для нього це перекриття може вартувати спізнення на поїзд, наприклад чи ще кудись. Але, та сама аварія на дорозі спричинила би той самий затор. Тому, варто змиритись і радіти, що в нашій країні проходять не гей-паради, а сімейний парад і велодень.

П.С. А про правила згоден. Сам не знав, як то правильно зебру перетинати і хто я в тому випадку: пішоход чи все таки велосипедист. А тепер буду знати, що треба злісти і перевести велосипед. Мені не проблема, головне щоб по правилах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була свідком того як минулого року на Велодень в колону велосипедистів з будинку на пр. Волі летіли яйця

А ввечері Велодня у центрі міста напали на юнака з велосипедом - не сподобалась їм ранкова акція.

Так що лист - це квіточки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулого року Діфото роздавав ілюстровані брошурки з правилами - дуже корисна річ!

Є в електронному вигляді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене дратують олені, які не вміють більш-менш грамотно писати. Я це можу пробачити максимум третьокласникам.

А Велодень не дратує, велодень пре.

А велосипедисти і справді поганенько знають правила чи то просто забивають на них.

Але якщо велосипедист ігнорує правила, то він наражає на небезпеку в основному самого себе.

А от хєр на мерседесі, який не пропустив мене сьогодні, наражає на небезпеку в основному мене.

То я веду до того, що усі учасники дорожнього руху повинні одне одного поважати і дотримуватись правил, а не у мене танк, мені все пофіг.

Так що я думаю, нема причин для паніки, продовжуємо в тому ж дусі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого нового я не почув, але фабула ясна: єслі в доме нет води, єйо випілі .. вєлосіпедісти на вєлодень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно, ситуації різні бувають і хтось може спішити, сидячи в маршрутці і для нього це перекриття може вартувати спізнення на поїзд, наприклад чи ще кудись.

Дивно, я про Велодень знаю за місяць мінімум, а люди в маршрутках, значить, узагалі не в курсі? Їх ця подія застає зненацька прямо у маршрутці і, вони, бідненькі, запізнюються?.

Ді, нідаработка. Треба донести до кожного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулого року Діфото роздавав ілюстровані брошурки з правилами - дуже корисна річ!

Є в електронному вигляді?

thumb_assa-velopdd-i.jpg

Ось тут є електронний варіант тієї брошури, скачати можна і тут.

До речі, там і важливий номер Мотохелп для допомоги в разі ДТП.

Поінформованість лучан щодо перекриття необхідна, гадаю, на сайті міської ради має теж бути повідомлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми ж ніби рвемось у Європу, хочемо підняти стандарти життя і пропаганда велосипедизму та здорового способу життя - ЦЕ ЯКРАЗ ПО ЄВРОПЕЙСЬКИ!!!!

От тільки наш народ не дуже пересідає на велосипеди ( ЦЕ Ж ПЕДАЛІ ТРЕБА КРУТИТИ, НАПРЯГАТИСЬ!!!!!)

Сам катаю до бабці в село 96 км на велосипеді, і нічого...

ЛЮДИ, КУПЛЯЙТЕ ВЕЛОСИПЕДИ - ЦЕ ЕКОНОМІЯ НА БЕНЗИНІ, ЧИСТА ЕКОЛОГІЯ, НАСОЛОДА ВІД ЇЗДИ, ЗДОРОВ"Я, ТІЛО В ТОНУСІ ТА ХОРОШИЙ НАСТРІЙ :0155: :0155: :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілком і повністю підтримую Іванку.............

"Більшість вона дратує." Де та "більшість"????? Один безграмотний мудак, спромігся написати кілька слів, і всьо.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придурків з нездоровими нервами у всі часи вистачало. А зараз взагалі таке якесь життя настало, що в силу різних обставин майже всіх все дратує. Тому, не треба на це зважати, імхо. Акцій з перекриттям руху теж в місті проводиться немало. Ветерани, совєти, бендерівці, студенти, афганці, опозиціонери, регіонали, антифашисти, православні християни з іконами і батюшками табунами ходять, і нічого, все гуд, ніхто ні в кого яйцями не кидає. Виходить, ми якісь особливі, що нам така увага.))) А як дтп майже щодня, на традиційному місці перед мостом біля школи №5 зупиняє рух автомобілів на добрі пів години, теж все нормально. От тільки велосипедисти всім очі мозолять. Що в нас за люди такі, я оhуєвайтung.

Я вважаю велодень святом людей, які вибирають чисте довкілля і здоровий спосіб життя. Людей, яким не байдуже, якою ми залишимо землю нашим дітям. Людей, яких єднає найдавніший, найпростіший, найдоступніший, але при цьому найдосконаліший і найкорисніший для здоров"я транспортний засіб - велосипед. І якщо це комусь не подобається, то нехай з"їдять собі смачну піцу, втупляться в телевізор, і розлігшись на зручному диванчику слухають, як пузо росте. Ми нікого ні в чому не переконуємо, просто хочемо елементарної поваги до нас, такої ж, з якою ми ставимось до інших людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще люди на велосипедах не курять в громадських місцях, не псуючи цим здоров'я інших людей. Не їдять Жуйні, і мабуть живуть довше, може за це інші заздрять?

Пля знову перекриють вулиці і люди будуть десятки хвилин сидіти в маршрутках, що будуть пропускати непонятку яку акцію. Для кого ця акція ? То ви для себе, щоб заявити про себе. Більшість вона дратує.

Краще би вас всіх велосепедистів зібрати і повчити правил дорожнього руху. Де можна їхати, де не можно. Кого і як має пропускати велосепедист. Як на велосипеді не можно їхати на червоний. Як то класно не збивати людей на вулицях і особливо як водій з задоволеням пропускаю веломанів, що переходят ведучі велосипед біля себе по зебрі.

А НЕ ЯК ДИБІЛИ ПРОЛІТАЮТЬ НЕ ЗЛІЗАЮЧИ З ВЕЛІКА на зебрі і створює аварійну ситуацію. БІЛЬШІСТЬ ВЕЛОСЕПЕДИСТІВ НЕ ЗНАЄ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ. ОСЬ В ЧОМУ ПРОБЛЕМА. ПРАВДА І ВОДІЇВ ДИБІЛВ ТОЖЕ НА АВТО ВИСТАЧАЄ.

Пише з помилками, значить вчився погано. Де гарантія, що в автошколі добре вчився (якщо взагалі вчився)!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...