Перейти до змісту
Юлямпочка

Cекс в подружньому житті

Скільки разів цим займатись, щоб було добре  

710 голосів

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

який сенс всім розповідати як скільки коли, цим краще займатися, а не говорити про це

а я вважаю обговорювати таке треба.

p.s. не з усіма правда.

тільки з тими що сидять на форумі у цій темі :smile3:

Редаговано Dima4s

Поширити це повідомлення

...
і обговорювати на основі фотографій та іншої наочної атрибутики

дякую тобі, Боже, за бордовки!!!

:lol:

Поширити це повідомлення

який сенс всім розповідати як скільки коли, цим краще займатися, а не говорити про це

дехто любить говорити під час )))

аби не замість

Поширити це повідомлення

То от від чого саме Гетто так в захваті? :lol:

Поширити це повідомлення

То от від чого саме Гетто так в захваті? :lol:

гм..рано я пішов.. а міг би, напевно, "на солнышке погреться"

Поширити це повідомлення

та уже всі хто хотів давно все обговорили. так що логічно спитати: якщо, на твою думку, обговорювати нічого та й ні для чого, то якого ..я було апати темку?

Поширити це повідомлення

Апати чого було, бо по перше вона вилізла в непрочитаних, хоча вона вже була мною перечитана, а подруге - цікаві відповіді на моє питання )

Поширити це повідомлення

секс корисний для здоров"я лише за однієї умови - кохання, все інше-марна трата часу) норма- 3 рази в тиждень) недавно дивилась передачу на цю тему..)

Поширити це повідомлення

да-да, в пєдєрачах обичьно правду кажуть!

колеги, у мене виникло традиційне запитання: Б**ДЬ, ХТО ЕТА???

Поширити це повідомлення

"Prostostar" post="1052508504"]Prostostar
колеги, у мене виникло традиційне запитання: Б**ДЬ, ХТО ЕТА???

як хто? зірка, просто зірка)))

Редаговано Liberta

Поширити це повідомлення

секс корисний для здоров"я лише за однієї умови - кохання, все інше-марна трата часу) норма- 3 рази в тиждень)

Ога, норма для кого?

На цю норму пригадався бородатий анекдот. Трішки довгий , правда. Як грузинський тост.

Тероризував одне племя в лісах (скажімо Амазонки) один звір (хай буде дракон)

І от була у нього одна умова. Щоб племя жило і він їх не чіпав кожного разу на його вимогу приносили хавчика досхочу і приводили жінку і вона його задовільняла. Але жінки були не проти так як був він у цьому мастак.

Але якось так сталося , що прийшла туди "цивілізація", побачили вони того дракона і в зоопарк заперли.

В зоопарку кормили як у нашому, таксобі і дракоша був завжди напівголодний.

На прохання похавати сторож завжди відповідав "х%й, норма".

От приперло його і захотів він ЕТО. Ну от приводять до нього жінку. Він її раз, їй сподобалось. Він її другий - вона ще не проти. От він її вже третій - захекався від недокорму. Кобіта перепочила і давай каже ще, на що отримала відповідь

"Х%й, норма".

Поширити це повідомлення

Нє, я всьо же б%*ть піду, понеділок, середу і пятницю обведу в календарику! Хотя нє... пятниця відпадає - обведу суботу!

Поширити це повідомлення

Нє, я всьо же б%*ть піду, понеділок, середу і пятницю обведу в календарику! Хотя нє... пятниця відпадає - обведу суботу!

І заглянь в календар до жінки, може в неї інші дати обведені :) Синхронізация наше фсьо!

Поширити це повідомлення

Ага, щоб не вийшло як в анекдоті:

муж: у меня есть принцип: каждую пятницу я уезжаю с друзьями в Кораблик на рыбалку, или в баню и день рождение тещи, сестры, племянника - у меня рыбалка и не волнует...

жена: ну что ж., хорошо... но у меня тоже есть один свой принцип...

Муж: и какой же?

Жена: каждый день в 9 вечера у меня по расписанию секс! А будешь ты дома или нет, меня не волнует

:)

Поширити це повідомлення

Або як в іншому анекдоті:

Пішов мужик на рибалку. Піймав золоту рибку. Відпусти, каже рибка, три бажання виконаю. Відпустив мужик золоту рибку. І каже: хочу багато грошей, і щоб з дружиною оргазм одночасно був. А третє бажання завтра загадаю ...! Приходить на наступний день і говорить рибці: скасуй друге бажання. А то сидимо з мужиками, пиво п'ємо ... а у мене оргазм за оргазмом!

Поширити це повідомлення

те шо ви пишете тут все добре, але це в кожній сім'ї по іншому то 4 то 7 , а то і 12

я рахую, що все залежить від зайнятості, не...й делать можно и "полюбиться", а як жінка прийшла з роботи типу з якого там таму і чоловік розвантажив фуру сумніваюсь що їм ще щось захочеться крім того щоб спати

Поширити це повідомлення

наскільки вистачає бажання ,часу і можливостей. норма може відрізнятись, одного тижня 10 раз, іншого 5, головне, щоб задоволення приносило.

Поширити це повідомлення

Гость anat2010

Выбрал последний вариант <_< Ибо тут как когда... В основном раз в день (без этого уснуть не можем :huh:) но иногда и по 2-3 раза в день бывает...бывает...

Не зрозумів...... :0162:

Поширити це повідомлення

секс корисний для здоров"я лише за однієї умови - кохання, все інше-марна трата часу) норма- 3 рази в тиждень) недавно дивилась передачу на цю тему..)

а мне и двух достаточно( наверно я ленивая

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз