Перейти до змісту

Cекс в подружньому житті


Юлямпочка

Скільки разів цим займатись, щоб було добре  

713 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

який сенс всім розповідати як скільки коли, цим краще займатися, а не говорити про це

а я вважаю обговорювати таке треба.

p.s. не з усіма правда.

тільки з тими що сидять на форумі у цій темі :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 96
  • Створено
  • Остання відповідь
і обговорювати на основі фотографій та іншої наочної атрибутики

дякую тобі, Боже, за бордовки!!!

:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кожному своє ;)

от тільки чогось Бог створив чоловіків такими що їм подавай чуже.... :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який сенс всім розповідати як скільки коли, цим краще займатися, а не говорити про це

дехто любить говорити під час )))

аби не замість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і обговорювати на основі фотографій та іншої наочної атрибутики

дякую тобі, Боже, за бордовки!!!

:lol:

То от від чого саме Гетто так в захваті? :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і обговорювати на основі фотографій та іншої наочної атрибутики

дякую тобі, Боже, за бордовки!!!

:lol:

То от від чого саме Гетто так в захваті? :lol:

гм..рано я пішов.. а міг би, напевно, "на солнышке погреться"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

та уже всі хто хотів давно все обговорили. так що логічно спитати: якщо, на твою думку, обговорювати нічого та й ні для чого, то якого ..я було апати темку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апати чого було, бо по перше вона вилізла в непрочитаних, хоча вона вже була мною перечитана, а подруге - цікаві відповіді на моє питання )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

секс корисний для здоров"я лише за однієї умови - кохання, все інше-марна трата часу) норма- 3 рази в тиждень) недавно дивилась передачу на цю тему..)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да-да, в пєдєрачах обичьно правду кажуть!

колеги, у мене виникло традиційне запитання: Б**ДЬ, ХТО ЕТА???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Prostostar" post="1052508504"]Prostostar
колеги, у мене виникло традиційне запитання: Б**ДЬ, ХТО ЕТА???

як хто? зірка, просто зірка)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

секс корисний для здоров"я лише за однієї умови - кохання, все інше-марна трата часу) норма- 3 рази в тиждень)

Ога, норма для кого?

На цю норму пригадався бородатий анекдот. Трішки довгий , правда. Як грузинський тост.

Тероризував одне племя в лісах (скажімо Амазонки) один звір (хай буде дракон)

І от була у нього одна умова. Щоб племя жило і він їх не чіпав кожного разу на його вимогу приносили хавчика досхочу і приводили жінку і вона його задовільняла. Але жінки були не проти так як був він у цьому мастак.

Але якось так сталося , що прийшла туди "цивілізація", побачили вони того дракона і в зоопарк заперли.

В зоопарку кормили як у нашому, таксобі і дракоша був завжди напівголодний.

На прохання похавати сторож завжди відповідав "х%й, норма".

От приперло його і захотів він ЕТО. Ну от приводять до нього жінку. Він її раз, їй сподобалось. Він її другий - вона ще не проти. От він її вже третій - захекався від недокорму. Кобіта перепочила і давай каже ще, на що отримала відповідь

"Х%й, норма".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, я всьо же б%*ть піду, понеділок, середу і пятницю обведу в календарику! Хотя нє... пятниця відпадає - обведу суботу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, я всьо же б%*ть піду, понеділок, середу і пятницю обведу в календарику! Хотя нє... пятниця відпадає - обведу суботу!

І заглянь в календар до жінки, може в неї інші дати обведені :) Синхронізация наше фсьо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, щоб не вийшло як в анекдоті:

муж: у меня есть принцип: каждую пятницу я уезжаю с друзьями в Кораблик на рыбалку, или в баню и день рождение тещи, сестры, племянника - у меня рыбалка и не волнует...

жена: ну что ж., хорошо... но у меня тоже есть один свой принцип...

Муж: и какой же?

Жена: каждый день в 9 вечера у меня по расписанию секс! А будешь ты дома или нет, меня не волнует

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Або як в іншому анекдоті:

Пішов мужик на рибалку. Піймав золоту рибку. Відпусти, каже рибка, три бажання виконаю. Відпустив мужик золоту рибку. І каже: хочу багато грошей, і щоб з дружиною оргазм одночасно був. А третє бажання завтра загадаю ...! Приходить на наступний день і говорить рибці: скасуй друге бажання. А то сидимо з мужиками, пиво п'ємо ... а у мене оргазм за оргазмом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

те шо ви пишете тут все добре, але це в кожній сім'ї по іншому то 4 то 7 , а то і 12

я рахую, що все залежить від зайнятості, не...й делать можно и "полюбиться", а як жінка прийшла з роботи типу з якого там таму і чоловік розвантажив фуру сумніваюсь що їм ще щось захочеться крім того щоб спати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки вистачає бажання ,часу і можливостей. норма може відрізнятись, одного тижня 10 раз, іншого 5, головне, щоб задоволення приносило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Выбрал последний вариант <_< Ибо тут как когда... В основном раз в день (без этого уснуть не можем :huh:) но иногда и по 2-3 раза в день бывает...бывает...

Не зрозумів...... :0162:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

секс корисний для здоров"я лише за однієї умови - кохання, все інше-марна трата часу) норма- 3 рази в тиждень) недавно дивилась передачу на цю тему..)

а мне и двух достаточно( наверно я ленивая

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...