Перейти до змісту

Cекс в подружньому житті


Юлямпочка

Скільки разів цим займатись, щоб було добре  

713 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

ти просто все підряд почитав, а теми повільно народжуються :) , так що не тре перебільшувати :)

Це ти кому?

Zheny@, усё гут, насколько я понял, это просто ответ на этот пост:

Судячи з результатів голосування і обговорення... Народ, а ви, крім цього і обговорення цього в інтернеті ще чимось займаєтесь ? :)

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 96
  • Створено
  • Остання відповідь
Я непоняв! Де мій пост подівся? :) Невже убрали? Ні не женат, но до цього йшло.

Пост я видалила, як некоректний, дивись вище пояснення.

кожна думка має право на існування... ви можете її не сприймати, але видаляти... я думаю, не маєте права...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, якщо думка відверто провокаційна, груба і з матюками, то маю.

Взагалі, як модератор даної теми, право на наведення порядку я тут маю.

до Чіла - ти стопроцентно правий B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Мужчины ищут развратных отношений с красивыми женщинами...Женщины - наоборот - красивых отношений с развратными мужчинами...

Це, звичайно жарт. А, якщо серйозно то все залежить від конкретної ситуації: побут, настрій, овуляція, фаза місяця, зайнятість і т.д.

Згадую, що коли була вагітна другою дитиною то мене так перло.. що за все життя не памятаю такого бажання B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мужчины ищут развратных отношений с красивыми женщинами...Женщины - наоборот - красивых отношений с развратными мужчинами...

Це, звичайно жарт.

"В каждой шутке есть доля шутки!"...

Насправді так воно і є..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Главное не колличество, а качество! Чем частее этим заниматься, тем повседневнее становится этот процесс.

Это как с едой, чем ты голоднее, тем тебе еда вкуснее, и простой хлебушек становится деликатесом. А это должно быть как праздник любви, а не так: почистили зубки, потрахались, уснули...

Галочки ставить и рекорды частоты актов бить ненадо. А надо прислушиваться к партнеру, чтобы хотелось обоим, чтобы было время и атмосфера подходящими, настроение и состояние;))), и потом можна и от одного поцелуя достичь вершин.

У нас нечасто, иногда и раз на две недели. Тоже дети бегают и все такое. Редко, но зато как!!!!

( 10 лет совмесной жизни)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Главное не колличество, а качество! Чем частее этим заниматься, тем повседневнее становится этот процесс.

Это как с едой, чем ты голоднее, тем тебе еда вкуснее, и простой хлебушек становится деликатесом. А это должно быть как праздник любви, а не так: почистили зубки, потрахались, уснули...

Галочки ставить и рекорды частоты актов бить ненадо. А надо прислушиваться к партнеру, чтобы хотелось обоим, чтобы было время и атмосфера подходящими, настроение и состояние;))), и потом можна и от одного поцелуя достичь вершин.

У нас нечасто, иногда и раз на две недели. Тоже дети бегают и все такое. Редко, но зато как!!!!

( 10 лет совмесной жизни)

100% согласен! +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

А вообще - IMHO (я не сексолог, конечно ;)) - но главное, чтобы либидо совпадало ;)

Ежели не совпадает, надо приложить усилия к тому, чтобы начало совпадать :) На то есть врачи всякие, а иногда и психологи помочь могут. Тут все очень индивидуально...

С постом №31 тоже согласен. Если вам обоим не хочется часто, зато "редко, но метко" и вы при этом довольны и счастливы - так это же самое главное. Я тоже не согласен с мнением, что "чем чаще - тем лучше"... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Главное не колличество, а качество! Чем частее этим заниматься, тем повседневнее становится этот процесс.

Это как с едой, чем ты голоднее, тем тебе еда вкуснее, и простой хлебушек становится деликатесом. А это должно быть как праздник любви, а не так: почистили зубки, потрахались, уснули...

Галочки ставить и рекорды частоты актов бить ненадо. А надо прислушиваться к партнеру, чтобы хотелось обоим, чтобы было время и атмосфера подходящими, настроение и состояние:angry:)), и потом можна и от одного поцелуя достичь вершин.

У нас нечасто, иногда и раз на две недели. Тоже дети бегают и все такое. Редко, но зато как!!!!

( 10 лет совмесной жизни)

співчуваю.....

По моєму краще не якнайчастіше, чи якнайрідше, а коли хочеться. Якщо чоловікові хочеться по 2 рази на добу - то чому б і ні? від цього секс стає "повседневным"? цей епітет недоречний. він означає що секс щоденний - якщо займатись щодня то так і є. але не факт що він поганий при цьому. все залежить від того ЯК ви це робите, а не наскільки часто.

Chill сказав влучно. головне щоб обом Хотілось. Чесно, я не зміг би і позустрічатись з пів року з дєвушкою яка мислить як ти - раз в тиждень-два...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

співчуваю.....

По моєму краще не якнайчастіше, чи якнайрідше, а коли хочеться. Якщо чоловікові хочеться по 2 рази на добу - то чому б і ні? від цього секс стає "повседневным"? цей епітет недоречний. він означає що секс щоденний - якщо займатись щодня то так і є. але не факт що він поганий при цьому. все залежить від того ЯК ви це робите, а не наскільки часто.

Chill сказав влучно. головне щоб обом Хотілось. Чесно, я не зміг би і позустрічатись з пів року з дєвушкою яка мислить як ти - раз в тиждень-два...

))), а вот сочувствовать ненадо, я же не писала, что так было всегда, а после 10 лет. Раньше конечно же каждый день, ибо хотелось обоим:smile3:)

Имела ввиду , что ненадо брать это в привычку, тоесть старатся уже из принципа каждый день, потому что так надо, хочешь ты того или нет. Со временем у супругов секс уходит с первого плана в отношениях, а его место занимает что-то большее, дружба, взаимопонимание и уважение например. Именно потому люди не расстаются даже в случаях, когда по каким то причинах им приходится жить вообще без секса (например паралич).

На одном форуме парень спрашивал: что делать? Что придумать? Все уже с подругой перепробовали, в постели уже не интересно и скучно, хочется чего-то новенького.... Совет простой: сделать перерыв, и все наладится.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

все залежить від сексуального темпераменту партнерів - для когось достатньо одного разу, а комусь мало семи... Добре, коли бажання у подружжя збігаються, гірше, коли хтось хоче постійно, а іншому вже набридає <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
все залежить від сексуального темпераменту партнерів - для когось достатньо одного разу, а комусь мало семи... Добре, коли бажання у подружжя збігаються, гірше, коли хтось хоче постійно, а іншому вже набридає <_<

не варто піднімати теми півторарічної давності...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу, и желание заниматься сексом с возрастом меняться будет. В какую-нибудь сторону :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хе-хе,

новые люди находят новые (для себя) темы :)

як це в подружньому житті "новые люди"? ^_^ на зраду натякаєш :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:)

ну почему на "зраду"

за полтора года (что прошли с последнего сообщения до апа) могло многое чего изменится :)

и в "подружньому житті" тоже :)

Total Votes: 197

посмотрим как будет увеличиватся, я к тому веду что старые голосования полезно "поднимать" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Неправильная постановка вопроса. «щоб було добре» - важно не СКОЛЬКО, а КАКОЕ КАЧЕСТВО оного процесса :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
хе-хе,

новые люди находят новые (для себя) темы :)

це точно :). Основне, що не втрачає актуальність...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

зараз займаємось через день, щоб у мене встигали відновлюватись...

Для восстановления надо от двух до трех дней. Так что вы торопитесь.

По теме: хотется должно обоим, тогда секс будет и в радость, и в удовольствие, и на пользу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursа Отправлен 24 сентября 2009 - 20:32

Угу, и желание заниматься сексом с возрастом меняться будет. В какую-нибудь сторону

Я разом з коханою людиною вже 15 років.І бажання займатись сексом звісно ж змінилось, але тільки в кращу сторону. Ми вже настільки вивчили одне одного, що отримуємо задоволення одночасно.Просто кожен з нас знає, що кому подобається, але не забуваємо вносити якусь "ізюминку" коли-неколи.

Головне відчувати одне одного та мати для цього бажання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
  • 10 місяців потому...

який сенс всім розповідати як скільки коли, цим краще займатися, а не говорити про це

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який сенс всім розповідати як скільки коли, цим краще займатися, а не говорити про це

дехто любить говорити під час )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який сенс всім розповідати як скільки коли, цим краще займатися, а не говорити про це

а я вважаю обговорювати таке треба.

p.s. не з усіма правда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...