Перейти до змісту

Водіям присвячується. (Культури водіння та поваги на дорозі пост)


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

першим, і другим, інколи, часто, не вистачає терпіння/розуміння зрозуміти/уступити/уважити один одному(го)..

Ніфіга.

В мене Лексус 2013 року випуску (припустимо), і ти хочеш сказати, що я не буду королем дороги? Я всіх буду на дорозі і на тротуарі зневажати, бо в мене є купа бабла, а ви всі лузери і ніщєброди на лайносах, і все це тому, що я - БИДЛО! І мені на всіх наср@ти!

нажаль це правда (я не про себе і лексус), я про власників дорогих авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніфіга.

В мене Лексус 2013 року випуску (припустимо), і ти хочеш сказати, що я не буду королем дороги? Я всіх буду на дорозі і на тротуарі зневажати, бо в мене є купа бабла, а ви всі лузери і ніщєброди на лайносах, і все це тому, що я - БИДЛО! І мені на всіх наср@ти!

нажаль це правда (я не про себе і лексус), я про власників дорогих авто.

у Києві я частіше бачу як пропускають пішоходів водії крутих авто, ніж у Луцьку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Києві я частіше бачу як пропускають пішоходів водії крутих авто

В Києві це вважається круто - пропустити пішохода. І чимкрутіше авто, тим кручє ти виглядаєш!

та й в Києві люди багатші. Для них круте авто це не розхкіш. І вони ним не так кічаться.

Це в нас треба купити Х5 і бикувати на дорогах. При цьому жити на зйомній квартирі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, поки Європа (вже на той час і так цивілізована) далі розвивалася в культурному плані, в нас в 17-му до влади прийшли Шарікови, винищили все, що можна було ототожнювати з культурою, а потім 70 років вели зомбування народу... А тепер так швидко в нас в крові, в головах, культура не з'явиться, як би нам цього не хтілося і скільки б ми тут не постили... нажаль...

Може, дай Бог, діти наших дітей будуть розуміти, що культурним потрібно бути завжди, а не тільки тоді, коли тебе хтось бачить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Їздили з дружиною в село. Це ужос!

Із 10 авто, що нас на трасі обганяли ОДИН, бл*ть, ОДИН включає повороти при обгоні!!! Я щось пропустив в ПДР??

Подвійний обгін БЕЗ ПОВОРОТІВ ЧЕРЕЗ ПОДВІЙНУ СУЦІЛЬНУ!! я в шоці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздили з дружиною в село. Це ужос! Із 10 авто, що нас на трасі обганяли ОДИН, бл*ть, ОДИН включає повороти при обгоні!!! Я щось пропустив в ПДР?? Подвійний обгін БЕЗ ПОВОРОТІВ ЧЕРЕЗ ПОДВІЙНУ СУЦІЛЬНУ!! я в шоці...

Що тут можна сказати?!? ДДД!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особо дістають АА і ВС (котрі кияни і львовяки), у них походу у всіх з електронікою плохо, поворотники не працюють, а фари постійно блимають, і педаль газу заклинена.... :0129:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особо дістають АА і ВС (котрі кияни і львовяки)

Були і номери білоруськи (швидше за все наші, купляють їхні авто, як польські). Доречі, білорусів та росіян видно одразу. Вони УСІ їдуть за містом із увімкненими фарами (габаритами).

Наші ж ні.

Кажу ж, були такі, що обганяли (хай там собі) але вмикали повороти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При недавній поїздці в Брест, привернув мою увагу відсоток водіїв пристібнутих ременем безпеки, навіть по місту, так на вскидку мінімум 95%. От цікаво, яка мотивація, штрафи чи культура водіння?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От цікаво, яка мотивація, штрафи чи культура водіння?

Не знаю як з приводу культури, але штрафують там нещадно, штрафи високі, вийнятків нікому не роблять, корупції на дорогах на порядок менше. Звідти може і культура починається, коли ніхто не торгує власною совістю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, це ти ще в Криму не їздив- там місцеві + москалі взагалі гонять бєса, потрійні обгони, підрізання, повна неадекватність та агресія до інших - на жаль, норма на дорогах. (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але штрафують там нещадно, штрафи високі, вийнятків нікому не роблять, корупції на дорогах на порядок менше

Підтверджу дану думку. Правда не особисто. Друг з Мінська розказував, неодноразово про такі дива).

Жартома казав йому "дайте нам на півроку, хоча б, Бацьку свого, а то немає в нас кому порядок наводити ". Імхо, все починається звідти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дайте нам на півроку, хоча б, Бацьку свого, а то немає в нас кому порядок наводити "

Анекдот в тему:

- Олександре Григоровичу, а за скільки часу ви б навели порядок в Україні?

- 3 дня

- Яким чином?

- Очень просто! В первый день расстрелял бы всю Верховную раду!

- А далі?

- На второй день, расстрелял бы всех тех, кто пришёл к ним на похороны!

- Ну а натретій день?

- А на третий день был бы порядок!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При недавній поїздці в Брест, привернув мою увагу відсоток водіїв пристібнутих ременем безпеки, навіть по місту,

Необязательно так далеко, я всегда пристегнутый ремнем, даже когда "пару метров" ехать, голова дороже чем руль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно ледь не втрапила під авто на пішохідному переході, а все тому, що пропустила весь транспорт лише з однієї сторони, в другу ж сторону не подивилась, сподіваючись, що за цей час мене вже помітили... Ще й почула у свій бік гнівне: "Куди сунешся!?" Натомість відчула велику різницю у культурі взаємовідносин на дорозі, перебуваючи вперше у Європі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно ледь не втрапила під авто на пішохідному переході, а все тому, що пропустила весь транспорт лише з однієї сторони, в другу ж сторону не подивилась, сподіваючись, що за цей час мене вже помітили... Ще й почула у свій бік гнівне: "Куди сунешся!?" Натомість відчула велику різницю у культурі взаємовідносин на дорозі, перебуваючи вперше у Європі.

я навіть коли переходжу дорогу з одностороннім рухом, завжди дивлюся чи немає автомобілів з двох сторін. Краще я буду неправим, чим правим, але в гіпсі і виграю якихось 2 секунди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анекдот

А це вже реалії:

Лукашенко подписал закон о конфискации машин у нетрезвых водителей. Максимальное наказание за «пьяное» ДТП — 10 лет лишения свободы.

Законом Республики Беларусь от 12 июля 2013 года внесены изменения и дополнения в Уголовный кодекс Республики Беларусь и Кодекс Республики Беларусь об административных правонарушениях по вопросам усиления мер ответственности за управление транспортным средством в состоянии опьянения. Об этом сообщил Национальный правовой портал сегодня во второй половине дня. Закон вступит в силу через три месяца.

Статья 317 УК, в частности, дополнена нормами, вводящими дифференциацию уголовной ответственности за нарушение ПДД или эксплуатацию транспортных средств лицом, управляющим транспортным средством в состоянии алкогольного опьянения, или в состоянии, вызванном употреблением наркотических средств, психотропных веществ, их аналогов, токсических или других одурманивающих веществ, в зависимости от тяжести наступивших последствий. Так, при совершении этого преступления в состоянии алкогольного опьянения, повлекшего по неосторожности смерть человека либо причинение тяжкого телесного повреждения, законом предусмотрено наказание в виде лишения свободы на срок до семи лет; смерть двух и более лиц — лишение свободы на срок от пяти до десяти лет. В качестве безальтернативного предусмотрено дополнительное наказание в виде лишения права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью. Такой подход позволит исключить факты применения наказаний, не связанных с изоляцией от общества.

Законом ужесточена ответственность за управление ТС лицом, находящимся в состоянии опьянения, передачу управления транспортным средством такому лицу либо отказ от прохождения проверки (освидетельствования) (статья 3171). За данное преступление из УК исключен такой вид наказания, как лишение права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью со штрафом. При этом санкция дополняется наказаниями в виде ограничения и лишения свободы на срок до двух лет с применением дополнительных наказаний в виде штрафа и лишения права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью. Что касается КоАП, то в этом кодексе будут существенно увеличены суммы штрафов: с 15-35 базовых величин до 50-100.

Установлено также, что за преступление, предусмотренное статьей 3171 УК, применяется специальная конфискация ТС, использовавшегося при их совершении, независимо от того, в чьей собственности оно находится. Исключение составляют случаи, когда ТС выбыло из владения собственника в результате противоправных действий иных лиц или помимо его воли (например, при угоне, самоуправстве).

http://auto.onliner.by/2013/07/22/zakon-38/

ПС. Хто вкурсі, які тарифи на таксі у них?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПС. Хто вкурсі, які тарифи на таксі у них?))

Таки таксі стане полюбе дешевше. Хабаря дати нереально, автоматом стаття за хабар, штрафи космічні (за перевищення швидкості на 20 км/год - штраф еквівалентний сумі від 1000 грн). В цьому плані Білорусь більше нагадує вже Грузію а не Росію. З приводу змін до статті 317 - цілком підтримую, більше, доповнив би ще санкцією кастрування, щоб такі не розмножувались. Можна ще кінцівки відрубати. Заодно ніхто чужу відповідальність не братиме на себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

а тепер от мені скажіть, всі кричать як паршиво в україні, що всі хамлять, ніхто не дотримується ПДР і тому подібне. наче ж багато людей розуміє в чому річ, чому у нас справи на краще не йдуть? що заважає вам нам виправлятися на краще?

у нас просто в першу чергу думають про свою ср@ку, а не про благополучний безпечний рух на дорогах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як апнули цю темку, то напишу сюди. Я завжди стараюсь пропустити чи випустити когось з виiзду, якщо е можливiсть i це не створюе перешкод iншим учасникам ДР. Але пicля таких випадкiв як на вiдео нижче, задумююсь, а варто?

думав, волга проситься в мою смугу, а тут вiн почав витворяти через суцiльну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думав, волга проситься в мою смугу, а тут

Підар*сам правила не писані. Дебіл, він і в Африці дебіл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...