Перейти до змісту

Стоматолог


Рекомендовані повідомлення

Хтось щось може сказати про Стоматолога, який знаходиться на Відродження в госпрозрахунковій поліклініці.

Там хтось лікував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 435
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

чувак рекламує сам себе від чужого імені... ну що ж тут зробиш...

Я просто разработчик сайта этого стоматолога. Этот логин я создал для владельца. Просто под его именем оставил коментарий, так как сам лечился у него. Полностью зуб реставрировали. Если не верите позвоните мне я подтвержу: +380979798278 Валерий это я. Кроме самого специалиста могу отметить кабинет: картины на потолке - так лежишь себе смотришь на них, пока тебе там ковыряются. Зайдите убедитесь сами: kostura.com.ua

У этого стоматолога нет понятия "Вырвать зуб". У него лечится все и востанавливается все до идеального состояния

Підтримую даний пост. Лікувала парочку зубчиків у Ярослава(причому він зголосився прийти у святковий день коли мені було потрібно). Якість+приємна атмосфера+зуб лікується до "побєдного конца". Ціни троха кусаюцця. Але це відносно. Можна зробити дешево - а потім ще парочку разів переробляти. Вибирати Вам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо видалити зуб - то краще за Левчука в Протезисті цього ніхто не зробить. В мене три зуба вирвано різними докторами. Левчук мені робив операцію на одному зубові, і мав вирвати інший. Коли він закінчив операцію - я йому пальцем тикаю, що ще треба зуб вирвати. А він каже: "Вже вирваний". От так от.

згідна на 100% в мене теж була проблема з зубом, казали - тільки в хірургію і на операцію... а Левчук за кілька хв, так що дійсно не відчула нічого і заживала десна потім без болю, як звичайно при видаленні зуба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У этого стоматолога нет понятия "Вырвать зуб". У него лечится все и востанавливается все до идеального состояния

Лечится не всё.

Идеал недостижим.

Восстановление часто подразумевает вырывание зуба или стачивание его практически до корня с последующей имплантацией или коронко-мостовой работой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kostura а цінив ньго які не кусаюця?

Я лікувався - за реставрацію взяв 560 грн і дав 3 роки гарантії, повністю реставрував 5-тірку. 4 години роботи. Спогади лише приємні.

Що цікаво - вся стеля вкрита картинами, лежиш - дивишся, розслабляє.

Хороший стоматолог, рекомендую. Доречі знаходиться в районі обласної друкарні. Там адреса точно на сайті його є, здається kostura.ua чи kostura.com.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Трішки реанімую тему.Моїй дружині реставрували зуб в стомат кабінеті,в районі формули в напівкруглому будинку,і десь через місяця три він жахливо посірів.Запитання мое таке-хто робив ЯКІСНУ реставрацію,в кого і чи не змінив зуб колір(тому як лікар ,в якого робили цю реставрацію,побачивши сірий зуб просто сказав-так,таке може бути,типу-нічього тут такого і нема.Спочатку я чотів його заставити перероблювати,але потім подумав що він просто вбье зуб).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Виникла необхідність полікувати зуби 5-річній дитині. Де це краще і якісніше зробити за адекватну ціну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоматолог в Теремно. Десь вище були контакти. Ми свому малому там лікували і самі лікувались. Якісно, адекватні ціни і ставлення до клієнта просто супер. Єдиний мінус - раніше треба було за пару тижнів записуватись, зара хз як там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теремно-стоматолог Лідія Іванівна

номер тел. 251304

Ціни адекватні! ( я теж проних дізнався з борди.)

І справді ставлення до клієнта хороше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я завів дитину до Януль Тетяни Анатоліївни. Подзвонив, в той же день призначила, Запломбувала зуба за 30хв, все швидко під казочку з байками, мала практично не плакала, молода приємна жіночка, рекомендую. :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не перечитував тему, може вже і радили)

Лікую зуби в Систалюк, приймає в стомат поліклініці за ЦУМом. Хороший стоматолог, якісно лікує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось лікував зуби в Сахненка Олександра Артемовича ("Стоматологія 777" на Винниченка 51)? Які враження, результати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виникла необхідність полікувати зуби 5-річній дитині. Де це краще і якісніше зробити за адекватну ціну?

З2 перлини на Б.Хмельницького 15 до лікаря Плескот В. М.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да? А от від нього тільки вчора чула, що він не береться за пломбування молочних зубів :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... а к кому не стоит ходить. Думаю, будет полезно

взять на заметку всем.

Найгірше лікування,на Молоді,що навпроти зупинки "гуртожитки волтекс"

Гіршого лікування та ставлення я ніде не зустрічав.

Є там одна "лікарка",вона приходить на роботи завжди після обіду,не памятаю її прізвище.

І дружина лікувала в неї - потім ще довго після того лікування мучилася.

І я не послухав дружину,лікував в неї ж . Два рази,обидва невдало.Другий раз так взагалі,тиждень лікувала,та й так,що треба переліковувати,крім того її помічниця так вгріла мене по зубах що через тиждень мав проблему з тими зубами.

Обидва зуби,що в неї лікував ,як оказалося зі знімку,не доліковані.

А про відношення - під час лікування ходила на вулицю курити.Запізнювалася на прийом (в той час коли я її чекав під кабінетом вона ходила по базарі,внукові вибирала взуття) Ще один день я попросив перенести час прийому,потім передзвоним і вони підтвердили що мій час перенесено... але "лікар" прийшла за старим часом,мені прийшлось чекати її годину.

Змінено користувачем VitaliyS
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найгірше лікування,на Молоді,що навпроти зупинки "гуртожитки волтекс"

Гіршого лікування та ставлення я ніде не зустрічав.

І я не послухав дружину,лікував в неї ж . Два рази,обидва невдало.

Та ви мазохіст, батєнька :0001:

Да? А от від нього тільки вчора чула, що він не береться за пломбування молочних зубів :blink:

Не дочекався від вас інформації і завів дитину до іншого стоматолога, але буду мати на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

На Львівській в р-ні Нашого Краю бачила стомат.кабінет,хтось щось чув про нього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороша поліклініка "Протезист", біля готелю профспілок на Відродження 26Б, тел. 712842. Рекомендую Лесю Несторівну. Лікар хоч і не з дешевих (десь гривень 200-300 одна пломба, приблизно), но зато лікує прекрасно. Більше там нічого не робив, тому остальних лікарів не знаю. Мої знайомі там робили собі метало-кераміку, теж дуже задоволені.

Лікували з чоловіком в Лесі Несторівни.Дуже якісна робота.Ціна правда відповідна,але воно того варте.

Реставрує зуби з "нічого".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

підкажіть, можливо хтось зауважив, якими матеріалами для реставрації працюють в Протезисті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В последнее время несколько переосмыслил свое отношение к украинским ценам на стоматологические услуги.

Тут, в Израиле, обратился в клинику, принадлежащую моей больничной кассе. Понадобилось запломбировать канал в зубе. Цена в пересчете на гривны - 1300 грн. Это с учетом скидки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Підкажіть, будь ласка, де шукати того стоматолога в Теремно. Я записала малого до неї, але вона не мала часу пояснювати де вони знаходяться, бо мала в той час пацієнта. А для мене той район зовсім чужий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім раджу Шубіну Олену Іванівну, ТзОВ "Стоматологія" на Київській площі. Дуже уважна, кваліфікована, мудра жіночка. Багато родичів та знайомих лікується саме в неї. За десятки років тільки позитивні відгуки.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Інформація для тих, хто користується послугами стоматполіклініки на Волі: з 15 червня лікування зубів дорожчає на 30%...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...