Перейти до змісту

Стоматолог


Рекомендовані повідомлення

  • 2 місяця потому...
  • Відповідей 435
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

On 26.01.2015 at 20:37, TYCbKA сказано:

Порадьте пародонтолога чи кабінет/клініку куди звернутися. Зіткнулася з тим, що в Луцьку таких спеців мало і відгуків нема в мережі. Дуже треба.

Знайшли пародонтолога? Теж шукаю...хорошого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.05.2015 at 23:26, Standartenfuhrer сказано:

Паньків... Йому вже років під 60? Якщо це той же дядько, то приблизно 17 років тому він мені по-блату, хоч і хірург, в поліклініці ДПЗ-28 запломбував зуба та канали. Розвалив його геть, мало що залишилось. Десну порвав бором, кров валила. М"ясник. Безрукий. Років 5 після "лікування" зуб болів, десна напухала. Звернувся до Єльоміної Світлани Володимирівни (вона вже на пенсії). Ось, до останнього часу про зуб не згадував.

Матюшенко ...ніколи не розчаровував!3 видалення ...і все 8-ки. Навіть майже без обезболюючого після видаленнь обійшлась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
1 час назад, vaz75 сказал:

Хто в курсі де зараз скільки коштує запломбувати зуба?

 

Серьога, робив зуби в Ремпобуттехніці, що на Рівненській, 3-й поверх, дві дівчини молоді, одна дантист (дочка ортодонта, який працює на першому поверсі в дитячій поліклініці, що біля ЦУМу), інша помагає. Обладнання сучасне. Роблять так, заснути в кріслі можна....ніжно і взагалі не боляче. Практично дихають над тобою, слюну, яка виділяється, помічниця прибирає вчасно, навіть може тобі лице чи лоба витерти, якщо потрібно)). Ціни більш ніж демократичні. Не знаю, які зараз в них ціни, рік-півтора назад запломбувати зуба вартувало 180 грн. Якщо зацікавило, маю до неї номер телефону.

 

П.С. Дівчата дуже навіть симпатичні)).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Юріч сказал:

П.С. Дівчата дуже навіть симпатичні)).

Дякую, алето не мені робити, дітям, так що симпатичність - другорядний фактор. Головне ціна\якість, скинь телефончик. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, vaz75 сказал:

Дякую, алето не мені робити, дітям, так що симпатичність - другорядний фактор. Головне ціна\якість, скинь телефончик. 

 

Так головне, що я меньшу доцю привів в дитячу до ортодонта, заодно виявили дирочку в зубі дитини. На прийомі в ортодонта якраз його дочка була, вона певно з батьком теж працює (працювала), ось вона і запропонувала свої послуги по пломбуванні зуба дитини. Вже пізніше ми поїхали до неї в кабінет, що на Рівненській, лікувати дитині зуба. Так Дашка навіть не пікнула. Натхненний таким поворотом, я сам вирішив присісти в крісло (так як боюсь з дитинства тих коновалів). Виявилось, що мені потрібно було робити п'ять пломб + спереду в мене якраз зуб відламався, був нарощений (колись в буремні 90-ті потєряв в боях). Так мені за три заходи наростили зуб, зробили 5 пломб і провели повну чистку всіх зубів з абразивами, травами, з зняттям каменю і т.д. Кожна процедура вартувала по 180 грн. Питав, чого ціна така невисока. Відповідала, що багато пенсіонерів і людей з села до неї ходить, а дівчина така собі вихована, трохи переймається за клієнта... 

 

 

Телефони 0994342423; 0636833520, Таня.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп. у четырехлетней племянницы период игры во врачей (лечит кукол и родню). Начала методично жаловаться на зубную боль, Отвели к вачу, она осмотрела, поковыряла-постукала - ни  какой реакции, ребенок симулировал, чтоб посмотреть в живую работу  стоматолога. нашли небольшой очаг, поставили профилактическую пломбу.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
В 11.01.2017 at 11:50, Arden сказал:

Майя Романівна в декреті.

Зламався кусок зуба... куди йти, не зрозуміло :-(

 

В 31.01.2017 at 15:49, vaz75 сказал:

Хто в курсі де зараз скільки коштує запломбувати зуба?

 

угу :( мені теж в Дентіці казали, що Майя тільки в травні з дикрету виходить :( зараз дружині потрібно ставити кераміку і думаємо чи чекати до травня чи йти до її  колеги Наталії Вадимівни по відгуках чув що лікує нормально а чи хтось в неї протезувався???  

 

по цінах я взагалі вшоці в приватників зуби полікувати досить часто ДЕШЕВШЕ ніж в державній клііці :))) ось наприклад лікування пулпіту 3хкореневого зуба у державників понад 500 грн :)))) а я теж саме в листопаді робив в приватників  за 400 .... http://dentika.com.ua/praisdent.html

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 16.02.2017 at 18:58, ya.lutsk сказано:

по цінах я взагалі вшоці в приватників зуби полікувати досить часто ДЕШЕВШЕ ніж в державній клііці :))) ось наприклад лікування пулпіту 3хкореневого зуба у державників понад 500 грн :)))) а я теж саме в листопаді робив в приватників  за 400 .... http://dentika.com.ua/praisdent.html

 

в кожного свій конкретний випадок, знаю за ЦУМом за видалення зуба мудрості взяли 600грн. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.02.2017 at 18:58, ya.lutsk сказано:

ttp://dentika.com.ua/praisdent.html

2.

Психо-емоційна  підготовка (1 сеанс)

50,00

 

:huh:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.02.2017 at 21:11, Oli сказал:

2.

Психо-емоційна  підготовка (1 сеанс)

50,00

 

:huh:

 

:) Тут варіанта два: або купуєш дитині кілограм цукерок і робиш сам для неї "Психо-емоційну  підготовку " :))) ,  або даєш тих 50 гривень стоматологу, щоб він її впрошував відкрити рота :) Не знаю як кому, а мені останній спосіб видається :) нервозбережливішим :)  :):) 

 

P.S. У мене у знайомих дитину в 5 років лікарі при запаленні налякали уколами так, що у 8 років у кабінет стоматолога не могли запхати, мусили у Львові робити загальний наркоз... :( оце для батьків була  "Психо-емоційна  підготовка".... за майже 2000 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто був на прийому в хірурга Маціборко Адріана Юрійовича в стоматполіклініці на Волі? Поділіться відгуками, будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Щоб не створювати нову тему...

Є десь стоматологія, бажано з дитячим лікарем, що працює сьогодні, тобто в неділю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю, що ургентний стоматолог (вінже зуборвач) в державній, що на С. Бандери. в неділю чергує.

Змінено користувачем Harddriver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

доброго вечора, борда

 

підкажіть будь-ласка телефон чи адресу ортодонта

 

хлопцю 8 клас треба поставити брекети, щоб до 11 класу мав голівудську посмішку :)

Змінено користувачем amadey777
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, amadey777 сказано:

доброго вечора, борда

 

підкажіть будь-ласка телефон чи адресу ортодонта

 

хлопцю 8 клас треба поставити брекети, щоб до 11 класу мав голівудську посмішку :)

ми сину ставили на лесі украінкі як спускатись до старого ринку навпроти суду клініка

все класно вирівняли

але одне але

ту сумму шо вам озвучать брехня

встановлення було 8 тисяч гривень

потім кожен місяць доіли 200-400гр  а через два чи то більше року за зняття ще 4000гр

правда результатом ми задоволенні - ціни двух річноі давності

 

Змінено користувачем westboiuu
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В приміщенні суду,як спускатися до старого ринку теж є стоматологічнна клініка,якщо її можна так назвати. Ортодонт Макаричева Марія Юхимівна,можливо, можливо це два її кабінети, судячи по тому як доїли гроші. Багато є хороших стоматологічних кабінетів, не спішіть іти в перший ліпший думаючи що скрізь одне і те саме.Не буду робити комусь реклами, та хочу застерегти ТРИМАЙТЕСЬ ПОДАЛІ ВІД МАКАРИЧЕВОЇ. Ми в свій час зробили величезну помилку,що звернулися до неї. Дитині треба було ставити пластину, запитали в знайомого, де вони ставили своїй дитині і як результат попали впершу ліпшу ( як потім вияснилося гіршу) клініку. Відразу трохи насторожило те що коли чекали прийому то перед нами була жінка з хлопчиком І як зазвичай кожен хоче комусь побідкатися. Хлопчику поставили брекети І кожен тижтень вони приходять їх ремонтувати, бо ламаються. Зайшли ми до кабінету ( заплативши за прийом) Макаричева спитала яку пластину будем ставити дорожчу,чи дешевшу. Ну звичайно дорожчу, на дітях же не економлять.Не озвучую суму пройшло вже трохи часу,але сума забивала подих.Зробили заміри,заплатили гроші,через місяць приїхали зи пластиною.Заплатили за прийом,поставили пластину і через два дні вона поламалась.Знову приїхали,заплатили за прийом,заплатили за ремонт(хоча поломка була не з нашої вини)І так продовжувалося пів року.Звичайно результат був ( ми чітко виконували всі вказівки),але замість прйому раз на місяць в нас виходило 2-3 кожен раз платячи за прийом і за ремонт. Через 5 місяців Макаричева сказала,що ще 2 -3 місяці і пластину можна буде зняти, зуби вже майже вирівнялися.Коли ми в черговий раз прийшли на ремонт пластини (перед цим заплативши за прийом) нам взагалі сказали, що ремонтувати вже немає сенсу, платіть гроші будемо робити нову.Я сказав який сенс робити нову якщо лікування залишилось на 2 місяці на що Макаричева сказала, що як мінімум пів року, але сказала це навіть не заглянувши дитині до рота. Я не скандалив просто розвернувся і вийшов.Зрозумівши шо КЛІЄНТ УХОДІТ вона навіть кинула мені в слід,що все вернеться як було якщо не долічммо. Я звернувся до іншого ортодонта перед цим передивившись купу відгуків в інтернеті ( де знайшов багато негативних про Макаричеву,до речі і на Борді їх трохи є) показав йому пластину і спитав,чи можна поремонтувати,він сказав,що так, але треба буде зеплатити тому,що пластина не їхня. Сума що він мені незвав врезила мене, ще більше, вона була в 3 рази менша ніж У Макаричевої. Я спитав скільки у них коштує така пластина.Сума була в половину менша за ту,що заплатив я, тому що ця пластина з ДЕШЕВШИХ. А скільки за ремонт вашої пластини, поцікавився я, виявляється БЕЗКОШТОВНО. Долікувалися ми ще 3 місяці в цього ортодонта без лишніх нервів і переплат.Спеціально не хочу роби ти нікому реклами,є багато хороших ортодонтів це ваша справа до кого звертатися, просто хочу щоб не повторювали моєї помилки і не попали на банальне РОЗВОДІЛОВО. Можливо комусь і сподобалось у Макаречової  не всім же так пощастило як мені.Я пишу так як є,це  моя історія і моя думка про неї. Не треба квапитись з вибором клініки ПОЧИТАЙТЕ, ПОПИТАЙТЕ,ПРОЦИНІТЬСЯ . Про клініку Макаричевої скажу одне ЦІНИ НАЙВИЩІ, ЯКІСТЬ НАЙНИЖЧА, ВІДНОШЕННЯ ХАМСЬКЕ, 30%лікування70%витягування грошей.Так що робіть свій вибір.Бажаю всім голівудських посмішок.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особисто лікуюсь я Протезисті хоча чую про цю клініку теж різні відгуки але якось довіряю їм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Вже більше 5 років ходимо всією сімєю до Антоню Володимир, ніби задоволені і всім друзям вже раджу давно...

http://dentist-2983.business.site/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Апну тему) 

Лікував зуби в міській стомат поліклініці у Ярошик Ольги Іванівни та Матюшенка Віталія (хірург). Задоволений, чув інші люди також хвалили.

А зараз трохи не по темі... Хоча...)

Можливо хтось із бордівчан знає приємну дівчину стоматолога Лілю (може і Ліна чи Ліда, не розслухав добре), яка працює в стоматології на Відродження (якій конкретно не знаю, познайомився випадково не в стоматології). Зараз в принципі проблем із зубами не маю, але знаю, що це така штука точно прийдеться звертатись =) То в разі потреби хотілось би страх відвідування стоматолога компенсувати спілкуванням (якщо зможу :) із симпатичним та приємним стоматологом)) 

Дякую! Звертайтесь до стоматологів як умога рідше! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто звертався в стоматологічний кабінет Модент, що знаходиться на Соборності, 38? Цікавлять відгуки та ціни, або куди і до кого можна звернутись в районі пр. Соборності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

On 17.07.2018 at 12:09, romarker сказано:

куди і до кого можна звернутись в районі пр. Соборності.


стоматологія Дентіка вул. Дмитра Іващенка, 1-а (навпроти ресторану Срібні лелеки)
лікувала і реставрувала зуби тут цієї весни - задоволена результатом.
прайс послуг тут

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Маємо проблеми та втрачений зуб після відвідин стоматології СВ. Аполонія на Відродження туди ТОЧНО НЕ РАДЖУ ЙТИ!!!! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...