Перейти до змісту

Скільки треба людині для щастя..


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Щастя, це коли тебе нічого не турбує... абсолютно нічого...

От в мене часто буває такий стан. Але люди не розуміють... І треба робити вигляд, що щось турбує)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

хочу підвищення на роботі, багато подарунків, наприклад сумочку від українського виробника styleline-opt.com, багато ювелірних прикрас та ще багато чтого...))))

не там щастя шукаєте, не там...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Представляем вашему вниманию документальный фильм «Три вопроса» - ??? (3 вопроса).

В фильме поднимаются вопросы, волнующие каждого человека в отдельности и всего человечества в целом.

Зачем живет человек? Что ожидает человечество в будущем? Что такое счастье?

Собственно говоря, создание фильма началось с этих трех вопросов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись, коли був молодим і красівим :), поїхав заробляти гроші в одну з сусідніх країн. Подорож була Вельми цікавою та "повчальною", описувати не буду, в сухому залишку заплатив за те щоб отримати роботу, потім впроголодь працював по 14 годин кожен день (за виключенням 2-3 вихідних на релігійні свята) 3 місяці, потім відмовився працювати коли розтанули останні надії, що мені хтось заплатить, потім по мене приїхали стимулювати "земляки" 4 чоловік у адідасах, тікав по даху багатоповерхівки :)

За 2 дні перед втечею ще з одним бідолахою заробив десь 40 чи 60 доларів і зразу як зліз з даху :) поїхав на автовокзал. Під час зупинки автобуса по дорозі до України мав бесіду з одним з "бідолах" який повторив аналогічний моєму шлях, тільки йому не вдалося втекти, зламані ребра відбиті почки (ще багато неприємних речей) але в силу певних обставин він таки отримав зароблені гроші.

Моїх грошей вистачило на квиток до дому, 3 порції пельменів і пляшку пива в Ужгороді і коли я їв ті пельмені я був худий, відносно здоровий і Щасливий :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Вчора бачив, як двоє дітей тащилися від того, що двері в магазині Салют автоматично відкриваються. Подумав собі, як це добре бути дитиною, коли все пізнаєш вперше :) .
 

В 03.05.2013 в 20:56, HWman сказал:

Щастя, це коли тебе нічого не турбує... абсолютно нічого... і як стверджує східна філософія цей стан можна досягнути ще при житті, тільки для треба дотримуватись основних принципів, яких - почитайте в інтернеті.

на щастя ледацюги схоже 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, HWman сказано:

Для щастя достатньо бути тут і зараз ;) 

 

Ох, не скажіть, у психушках теж щасливі люди лежать...Там і зараз. :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...