Перейти до змісту

Смартфони Nokia


Рекомендовані повідомлення

Покурив я тут обзор Nokia N95 8Gb і задумався... а чи дійсно це те, що я так давно чекаю?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 119
  • Створено
  • Остання відповідь
А я ось задумався над Nokia N82 або IPhone :blink:
порівняв... Це приблизно як "думаю що взяти -- Ламборджіні або Камаз" ^_^

Це апарати, абсолютно різні. Різні за духом, за філософією, за змістом, за призначенням... Якщо продовжувати аналогію з автомобілями, то iPhone -- це викрашений металіком Запорожець з великим телевізором і непоганою музикою. Ніби і теж машина, але краще в ньому подивитись кіно, ніж кудись поїхати. А N82 -- це щось на зразок BMW X5 -- і їде добре, і телевізор є (правда трошки менший), і на вигляд гарний, а при потребі можна скласти сидіння і вантаж якийсь перевезти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ты уж совсем йаМобилко загнобил. Конечно не Е61i :angry:, но как ТЕЛЕФОН ДЛЯ ПОНТОВ вполне прокатит, да и музыку можно послушать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо людина думає що взяти -- N82 або iPhone, то N82 ії явно не потрібен, тому що його функції будуть використовуватись на 0,5%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо людина думає що взяти -- N82 або iPhone, то N82 ії явно не потрібен, тому що його функції будуть використовуватись на 0,5%

Согласен :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вот думаю и никак не пойму: ну с чего б то так хвалить нокии и что за функционал в них, который никак нельзя использовать в обычном телефоне? Давайте перечислим достоинства смартов Нокия и подискутируем?

Я взял себе W810i и не нашел в нем того, чего категорично не было в Е65 или других смартах, кроме того, что он на ПОРЯДОК шустрее и музыкальные функции организованы достаточно круто.

Я высказался: простой телефон НА ПОРЯДОК быстрее любого смарта(из того, что я видел) - основной минус смартам на симбе.

Ваши ответы , господа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По скорости - согласен, но мой 6120 очень шустр. Ничем не уступает тем-же сонэрикам. А функционал.... хз, мне простого телефона мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарахунок "НА ПОРЯДОК быстрее" -- я тобі показував Nokia 6120 Classic. Він по швидкості приблизно на рівні монохромних телефонів, тобто все відкривається/запускається МИТТЄВО. Швидше просто не буває :)

Хто ж тобі винуватий, що ти купив Е65 (морально застаріла платформа, на зразок SonyEricsson K700i), не порадившись зі мною? :)

Нарахунок функцій може краще спорити не будемо? :D

Ти можеш на своєму W810i відкрити PDF, або хоча б DOC чи XLS? Я не кажу про те щоб їх редагувати або відразу з телефона друкувати, а хоча б відкрити подивитись. А як в тебе в W810i з багатозадачністю? Відкрити одночасно калькулятор, галерею, Opera Mini, аську і набирати СМС/ММС повідомлення можеш? А фоткати камерою поки відправляється повідомлення (наприклад MMS, або email на кілька мегабайт) можеш? Можливо редагувати фотографії прямо на телефоні ти і можеш (зменшити, обрізати, накласти фігурну рамку, зробити чорно-білою або сепією), а як нарахунок редагувати відео? Склеїти один відео-ролік з кількох, повитирати лишнє, накласти поверх музику і відправити по MMS або email. А поставити російсько-англійський, -німецький, -польський, -французський словник і мати його постійно під рукою? А автоматично через певні проміжки часу обновляти прогноз погоди і виводити його в вигляді скрінсейвера? Навіть банальний copy/paste зробити на своєму телефоні напевно не зможеш. Ще мені дуже зручно, що на дисплеї постійно висять нагадування з календаря і список завдань.

Це я назвав тільки невеличку частину того, що я роблю на своєму смартфоні. Фактично я завжди маю з собою КОМП'ЮТЕР з доступом до інтернету.

Я не спорю -- ще кілька років, і звичайні телефони багато в чому будуть на рівні смартфонів, та і вже багато в чому почали доганяти. Але я більшість з цих функцій використовую вже кілька років, коли телефони були ще такі як Sony-Ericsson T630. А в свій час DOOM на телефоні, або ігри з використанням камери (на зразок Mosquitos) -- це взагалі був фурор :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і взагалі... ти порівнюєш по швидкості абсолютно різні пристрої. Телефон і "по конституції" повинен бути швидшим, ніж смартфон. Тому що він заточений під конкретну роботу. Ти ж не кажеш "ігрова приставка Dandy (або PS2) це круто, бо загружається вона швидше, ніж вінда на комп'ютері"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поехали!

Ти можеш на своєму W810i відкрити PDF, або хоча б DOC чи XLS?

ты не поверишь, но кроме PDF (да и то, порыть инет и это отпадет!!!) - МОГУ!

Я не кажу про те щоб їх редагувати або відразу з телефона друкувати
ты будещь в шоке, но МОГУ!!! и может любой телефон с MIDP 2.0 , которые стоят от 150 у.е.!!!!!!!!
А як в тебе в W810i з багатозадачністю?
Приемлемо! Лажзу по борде через оперу, принимаю звонок, пишу заметку о встрече, потом возвращаюсь на борду. Похоже на многозадачность?
Відкрити одночасно калькулятор, галерею, Opera Mini, аську і набирати СМС/ММС повідомлення можеш?

Вадим, нафига такой изврат??? Я никогда не беру трубу, когда еду за рулем. Я трезво оцениваю, что я НЕ ЮЛИЙ ЦЕЗАРЬ и мне оно не надо!!! Это все равно, что сказать: "А моя болонка умеет ездить на велосипеде, жонглируя бананами и крутит при этом на шее обруч! Она круче твоего пуделя!" Это - абсолютно не показатель. В 99% случаев такая многозадачность не оправдана, она просто НЕ НУЖНА. Кроме как сказать, что "телефон может" пользы не вижу. Опровергнете?

А поставити російсько-англійський, -німецький, -польський, -французський словник і мати його постійно під рукою

вагоны словарей на java. Каких угодно. Не, ну конечно, если хочется почитать на 2,5" Шекспира в переводе, то да, смарт рулит, но я предпочитаю до сих пор книги на бумаге.... ну или хотя бы на экране дюймов так 15.

а як нарахунок редагувати відео?
Это вообще верх извращений.
Склеїти один відео-ролік з кількох, повитирати лишнє, накласти поверх музику і відправити по MMS або email
Я готов поспорить, что скорее, чем ты это сделаешь на смарте, я найду комп, перегоню все на него, изменю формат, сведу клип, отправлю на мейл и перекурю. :angry: Причем конечный продукт будет опять таки НА ПОРЯДОК выше! ;)
А автоматично через певні проміжки часу обновляти прогноз погоди і виводити його в вигляді скрінсейвера?
Прогноз узнавать не проблема, а вот выводить его как скринсейвер... так я лучше Vertu купил бы, чем так изголяться :)
Навіть банальний copy/paste зробити на своєму телефоні напевно не зможеш.
Копипаст в режиме телефона ,как и весь процесс ввода организован намного круче, чем в симбе(я например был неприятно шокирован, когда приходилось ручками посредством манипуляций менять язык ввода в тех случаях, когда сонерики и НЕсмарты это понимают автоматом!!! Коню понятно, что точка доступа или интернет адрес вводятся латинницей!!! Зачем мне "умный" телефон, который так тупит??? а уж извлечь из сообщения номер, скопировать в телефонную книгу и изменить в симбе можно только , если ты программер или одмин)
Це я назвав тільки невеличку частину того, що я роблю на своєму смартфоні. Фактично я завжди маю з собою КОМП'ЮТЕР з доступом до інтернету.

Первую часть проехали. Я понял, что смарт - средство оправдать затраты на производство мощных процессора, памяти и ОС для производителя, но так и не увидел явных преимуществ перед просто телефоном с java.

Едем дальше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Функцій сучасного телефона цілком достатньо більшості користувачів. Багато власників смартфонів не використовують навіть половини їхній можливостей, при цьому розплачують повільнішою роботою та вищою ціною пристрою.

Якби зараз був студентом - купив би смарта. Багато вільного часу, який потрібно чимось запавнити. :-) Зараз не бачу для себе потреби в смартфоні.

Хоча якщо порівняти той же 6680 і 6120с, то прирість в швидкодії більш ніж відчутний. По-моєму, 6120с навіть трішки "шустріший", ніж N95. Так що, скоро про "заторможеність" смартфонів будемо лише згадувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поехали!

Ти можеш на своєму W810i відкрити PDF, або хоча б DOC чи XLS?

ты не поверишь, но кроме PDF (да и то, порыть инет и это отпадет!!!) - МОГУ!

На підтвердження слів difoto. Samsung SGH-E900 відкриває на перегляд файли таких форматів: *.doc, *.xls, *.ppt, *.pdf, *.wmf, *.txt та інші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти можеш на своєму W810i відкрити PDF, або хоча б DOC чи XLS?

ты не поверишь, но кроме PDF (да и то, порыть инет и это отпадет!!!) - МОГУ!

ну от і найди pdf в'ювер для свого телефона... А я часом тягну телефоном pdf'и з інета і продивлююсь їх.
Відкрити одночасно калькулятор, галерею, Opera Mini, аську і набирати СМС/ММС повідомлення можеш?

Вадим, нафига такой изврат??? Я никогда не беру трубу, когда еду за рулем. Я трезво оцениваю, что я НЕ ЮЛИЙ ЦЕЗАРЬ и мне оно не надо!!! Это все равно, что сказать: "А моя болонка умеет ездить на велосипеде, жонглируя бананами и крутит при этом на шее обруч! Она круче твоего пуделя!" Это - абсолютно не показатель. В 99% случаев такая многозадачность не оправдана, она просто НЕ НУЖНА. Кроме как сказать, что "телефон может" пользы не вижу. Опровергнете?

потрібна. Я беру трубку за рульом, а часом і СМСки пишу всліпу, поки їду по місту :)

Аська і опера (або інший браузер) в мене часто висять в фоні. Калькулятором я іноді рахую, коли пишу СМСки (щоб знати що написати), камеру я часто не закриваю, щоб не чекати 3 секунди поки вона загрузиться. Разом з ними часто висить аудіо-плеєр. Ну і інколи галерея і інший софт, наприклад файл-менеджер і диктофон для запису розмов. Доречі про диктофон. Ти можеш автоматично записувати всі розмови? Получається що мені смартфон потрібен більше ніж тобі?

вагоны словарей на java. Каких угодно. Не, ну конечно, если хочется почитать на 2,5" Шекспира в переводе, то да, смарт рулит, но я предпочитаю до сих пор книги на бумаге.... ну или хотя бы на экране дюймов так 15.
в мене дисплей 2.8"
а як нарахунок редагувати відео?
Это вообще верх извращений.
Склеїти один відео-ролік з кількох, повитирати лишнє, накласти поверх музику і відправити по MMS або email
Я готов поспорить, что скорее, чем ты это сделаешь на смарте, я найду комп, перегоню все на него, изменю формат, сведу клип, отправлю на мейл и перекурю. ;) Причем конечный продукт будет опять таки НА ПОРЯДОК выше! ;)
ну от до того ми і приходимо -- тобі потрібен комп для багатьох функцій, які я зроблю на телефоні. Наскільки швидко я це зроблю -- це інше питання, хоча повір, що в межах нескладних маніпуляцій досить швидко. Хотів би я побачити, де ти будеш шукати комп для редагування і надсилання відео, знятого телефоном, якщо поїдеш десь у відрядження, чи на відпочинок в гори. А я часом надсилаю змонтовані кліпи жінці, якщо я десь далеко від дому... їй приємно, а мені не складно -- не треба бігати комп шукати :)

До того ж з компа не так просто відправити на ММС.

А автоматично через певні проміжки часу обновляти прогноз погоди і виводити його в вигляді скрінсейвера?
Прогноз узнавать не проблема, а вот выводить его как скринсейвер... так я лучше Vertu купил бы, чем так изголяться :)
знов те ж саме -- то ти комп знайдеш, то верту купиш... а в мене все це було в маленькому Nokia 6120 за 300 баксів.
извлечь из сообщения номер, скопировать в телефонную книгу и изменить в симбе можно только , если ты программер или одмин)
згідний, блондинці смарт не потрібен ;)
но так и не увидел явных преимуществ перед просто телефоном с java.
ну що тобі сказати... значить тобі смарт не потрібен :)

А я не зустрічав "мобільного" інтерфейса більш зручного, ніж S60, хоча перелопатив телефонів десятки, самих різних поколінь, виробників і цінових категорій. Навіть через зручність інтерфейсу я готовий купувати смарт і не використовувати ніяких його функцій. А якщо враховувати, що функції я все ж використовую, до того ж багато і різних, то смарт для мене штука незамінна. Для мене смарт -- це "телефон + комп'ютер + зручний інтерфейс". Я не переконую тебе, що твій телефон -- какашка, але я впевнений на 100%, що його можливостей мені не вистачить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, але погодься, таких як ти - одиниці.

Ніхто ж не каже, що смарти не потрібні. Навпаки навіть, дуже добре, що є такі телефони. Вони обов'язково знайдуть свого покупця. А от на скільки ефективно він розпорядиться всіма можливостями свого телефону - то вже його особиста справа.

Поступово телефони стають все більш досконалими, потужними. Інколи простий телефони за окремими можливостями може мати переваги перед навороченим смартом. Добре те, що одні й інші стають кращими. Але всерівно ціна покупки не завжди оправдовує характеристики товару.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я беру трубку за рульом, а часом і СМСки пишу всліпу, поки їду по місту

ага, нарушаем, гражданин, нарушаем

а потом оказывается прав тот, у кого фонарик. ;)

а вообще - в который раз спор про Нокию/не Нокию поднят... еще не надоело?

ужу ж вроде и ветка "Смартфони Nokia, Все про них" и все равно все сползает к тому, насколько эти Смартфони Nokia круче остальных какашек ;)

сорри за оофтоп ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой не одиниці, я наприклад ніколи собі не куплю звичайний телефон ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На підтвердження слів difoto. Samsung SGH-E900 відкриває на перегляд файли таких форматів: *.doc, *.xls, *.ppt, *.pdf, *.wmf, *.txt та інші.

Відкривати то він відкриває, але як він збільшує шрифт? А він взагалі не збільшує шрифт, він просто збільшує розміри зображення як звичайну картинку.

З.І. Може в Samsung SGH-E900 нетак, але в Samsung SGH-D600 саме так ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я себе никогда не куплю смартфон на симбиане ;)

и у меня опера висит в фоне... камера в смарте фоткает все равно медленнее НЕсмарта, этот вопрос опустим.

Я подведу некоторые итоги:

Есть коммуникаторы на винде. Это миникомпьютеры с возможностью звонить. Полнофункциональная многозадачность, винда со всеми вытекающими, сотни тысяч приложений для любого использования. Общение через аську и почту не вызывает нареканий - виртуальная либо полноценная клавиатура способствует. Общению голосом второстепенное внимание.

Есть смартфоны на симбиане. Телефоны с возможностями компьютера. Общение голосом. Все выдумки насчет удобства мессенджеров/имейла - ПиаР и не более. Работа с файлами ограничена. Количество приложений мизерное(в основном вариации диктофонов и тех же файл-менеджеров).

Телефоны. Все понятно. Умеют практически то же, что и смартфоны на симбиане, за исключением полноценной многозадачности.

итог: я не сильно вникал в рынок телефонов, но готов поспорить, что Нокия через год плавно устранит само понятие смартфон. и дело даже не в том, что не выдержала конкуренции с винмобайл. просто нокия скажет, что наш телефон умеет это. и еще, нокия выпустит копию Яфона. А наши дискуссии подобны спорам юнихоидов и виндузятникам, но немного наоборот: "продвинутые" доказывают, что симба - это круто, в смартах памяти немеряно, и еще больше будет... и процессора, ага .... а простые юзеры пользуются телефонами практически с теми же функционалами, но с гораздо менее востребованными аппаратными и интеллектуальными ресурсами. ГГГ... а юзабилити - это ваще... давайте дадим симбиан и обычный телефон двум блондинкам.... ЛОЛ. Но слово юзер-френдли явно придумала не Нокия.

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

итог: я не сильно вникал в рынок телефонов, но готов поспорить, что Нокия через год плавно устранит само понятие смартфон.

тут головний прикол - нокія ніколи і не говорила що робить смартфони ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить так, товариші прихильники вінмобайла і соніеріксонів. Створюйте інші топіки і обговорюйте їх там скільки влізе. А тут такі пости як я читаю вище будуть вважатись флеймом і я буду за них нещадно наказувати. Якщо в когось недостатньо прямі руки або мало бажання навичтись чимось користуватись, то це не значить що воно погане. Особисто я бачу майже повний паритет між вінмобайлом і симбіаном. Місцями краща одна ОС, місцями інша. Symbian для моїх потреб зручніша. Але обидві однозначно набагато більш продвинуті, ніж звичайні телефони. Хто цього не помічає -- той просто не хоче це помітити. Нарахунок набору тексту -- я на симбіані з Т9 наберу текст ВСЛІПУ швидше, ніж більшість з тут присутніх зробить це на віртуальних клавіатурах на вінмобайловських пристроях з тачскріном. Кілька чоловік з нашого форуму вже мали змогу в цьому переконатись (наприклад Zevs Isver). Саме тому я і не купував ніколи Nokia E61 і їй подібних -- там немає Т9 і всліпу набирати текст практично неможливо. Так що це справа звички.

Всі подальші повідомлення на цю тему будуть прибиватись, а автори будуть отримувати попередження і/або read only

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут головний прикол - нокія ніколи і не говорила що робить смартфони

та да!

из нокий, что у меня были: 3210, 3310, 5110, 6110, 7110(бомба!!!- матрицо!), 8210, 3230, 6230і ... еще моделей номера не помню.

Было паро самсунгов - юзабилити на высшем уровне! Был сонерик 610й - лажа с экраном не перечеркнула всю прелесть, но...

в итоге , даже имея К790 сонерик я смеялся над ярыми сторонниками сонерика и мечтал о нокии. теперь прошел это и после нокии вернулся к сонерику. доволен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Границі між звичайними телефонами і смартфонами стають все менш помітні. Взяти ту ж Nokia 6120 Classic. Вона ж не позиціонується як смартфон, як телефона для "продвинутих" і т.п. За позиціонуванням вона більш схожа на 6300, наприклад. Хоча б та ж назва. Чому 6120 Classic? Ладно, ще саме слово Classic - класичний форм-фактор завжди мав своїх шанувальників. Я надаю перевагу саме таким телефонам.

Чому Nokia не випустила черговий телефон N-серії, а дала йому позначення цихверками. І взагалі, я досі не розумію чим вони керуються при виборі позначень для конкретної моделі телефона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

N-Series -- смарти з мультимедійним спрямуванням

E-Series -- бізнес-орієнтовані смарти

6120 не належить ні до одних ні до других. В нього немає модної камери, немає спеціальних кнопок для управління аудіо-плейєром, немає великого дисплея для перегляду відео -- саме тому він не в N-серії. Для Е-серії в нього немає продвинутого поштового клієнта, мало оперативки, немає спеціальних кнопок для виклику телефонної книги або поштового клієнта, та і дизайн в нього зовсім не бізнес-класу.

Відповідно до серії незначно відрізняються деякі програми, такі як галерея, плеєри, офісні програми і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...