Перейти до змісту

Весняний карась


neznakomec

Рекомендовані повідомлення

а тепер перечитай п.5

Я, як колишній землевпорядник, і так розумію, що земельний кодекс до вилову риби немає жодного відношення. В тому пункті йде мова про земельні ділянки, а не про рибу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 292
  • Створено
  • Остання відповідь

Шановний nickel, а не пішли б Ви по цьому адресу http://board.lutsk.ua/forum/74-jurisdikcja/ просвіщати своїм знанням законів інших користувачів, а то розвели тут....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний nickel, а не пішли б Ви по цьому адресу http://board.lutsk.u...74-jurisdikcja/ просвіщати своїм знанням законів інших користувачів, а то розвели тут....

Ще один браконьєр детектед. Не вказуй куди мені йти, бо я це також вмію. Ок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажіть краще на що бере весняний карась, як, як робити прикормку, а то мелять шонібудь. Тут рибаки а не те що вище написано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Традиційно мотиль,можна ще опариш підсадити.Думаю сам виберуся після Паски.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фраза "з метою рибальства" ні про що не говорить?

Правильно "з метою рибальства", а не "браконьєрства". Вилов риби у нерест - браконьєрство.

п. №5 регламентує виділення землі для рибальства, а не вилов риби, як пише нижче, невже так складно для розуміння?

Согласно ч.5 ст.59 Земельного Кодекса Украины рыбалка на водоемах проводится ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО с согласия собственника или по согласованию с пользователем водоема...

В пруду туводных рыб может и не быть, т.е. там ВСЯ рыба запущена арендатором и является его собственностью, что подтверждается Актом зарыбления и платежными документами.

Тут рибаки а не те що вище написано.

Та ні, тут якраз рибаками і не пахне. Нормальний рибак не ловить рибу у нерест. От в мене тесть правильний рибак - ходить в рейди з рибнадзором на таких "рибаків" як ви, лодка зареєстрована, навіть права на водіння лодкою отримав. Бачив би він цю тему, він би вам розказав які ви рибаки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel

Харе тролити тему.Я вже задовбався твої "-" правити. Ти,як Вася Рогов з "Убойная сила" - тесть,тесть... А сам рибак? Чи так просто,а би?

ЗЮ. Я вже й так з останніх сил тримався. Не хочеться на бан нарватися перед св"ятом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ай молодець!!! А я все чекаю,коли ж мені "-" вліпиш :D . Ну тепер і спати можна спокійно лягати,ЧСВ "удовлетворено".Правда?

ЗЮ. тобі мінусувати не буду.

post-11231-0-03893700-1367610700_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ловили вчора на приватному ставку.На мотиль не дуже...Найкраще на пружину мастирку,на гачки пінопласт.Десь по штук 30 карасів за ранок.Карпів повипускали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де ловили,kolialutsk? Взагалі то,трохи зарано на мастирку.Хоча тепло прийшло зненацька,все може бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ловили в село Мирне, як на Горохів їхати справа.Але там ніхто не ловить, ставок в оренді в нашого знайомого, і він дозволив посидіти за умови що карпа повипускаєм, бо він його тільки запустив.

Тиждень тому клювало на донку на мотиля та опариша.На пінопласт теж не погано.А в цей раз на донку не дуже, а на пружину в самий раз!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставище це я так розумію за Острожцем??? І скільки там хочуть капусти (грн.) за рибалку якщо не секрет? Ліміт удрочок є? Дякую!

А в Ставище вроді тільки один ставок по праву сторону?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив 2 травня в Прилуцьк, просидів 2 години, риба ніразу не клюнула. Мужикі теж сиділи казали що теж не клює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставище це я так розумію за Острожцем??? І скільки там хочуть капусти (грн.) за рибалку якщо не секрет? Ліміт удрочок є? Дякую!

А в Ставище вроді тільки один ставок по праву сторону?

50 грн. Кількість удочок необмежена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карась нереститься зара, браконьєри!

Потім плачетесь, що риби нема...

Доречі я взагалі то браконьєрством не займаюсь. що зловив то зловив, був кльв і все, а на рахунок нересту було карасів штук 5 з ікрою було, а інший вже віднерестував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось,десь був?Як Вільхівка,є якась інформація?

2 ставки, обидва по 40 грн день (різні власники), палок не рахують карась від долоні і більший.

Я ловив на більшому, з 7 до 12 год десь 3.5-4 кг. Карась смачний, без запаху. Доїзд під самий ставок без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую.А на що клювало? Як став,порозший,яке дно?Планую на фідер.

Теж був з фідером і донкою. На обидвох палках бутерброди мотиль\опариш. У сусідів і на хробака клював. Думається, зараз і пружини, пінопласт піде. Чув, що і на кук вже ловиться. Ставки чисті, дно не замулене, для дальніх закидів самоє то. Був там 30 квітня, нересту тоді ще не було, як зараз - не знаю.

Але, що цікаво, ближче до берега клювавли більші екземпляри :). Сторож хвалився, що і коропа там достатньо. Мені не попадався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був перед Пасхою в Марянівці.Ставок безкоштовний.На дві вудочки ловив.На червяка і на мотиля.Карась весь за долоню.Зловив близько 3 кг.Друг зловив біля 4 кг.Риба дуже смачна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось був останім часом в Шельвові? Як там обстановка на рахунок кльову????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні в Прилуцьку за 4 години(з11.00 до 15.00) два малих карасика(клюнули на донку).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спробую на вихідних сюди:

Був я там того року

весь ставок заріс кропивкою, (в мене фідера), по одну сторону "камиши" ростуть, по іншу дерева

короч ловили всі на поплавок карасик на лодонь

я не ловив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...