Перейти до змісту

Весняний карась


neznakomec

Рекомендовані повідомлення

На північному сьогодні брав крупного жирного мотиля (ФР) ( не реклама) . Завтра хомута одягнуть, а от в неділю закину палки :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 292
  • Створено
  • Остання відповідь
2 часа назад, pasha717 сказал:

це теж саме??

http://flagman.kiev.ua/index.php/component/virtuemart/category/4129-carp-pro-instrument-dlya-pelletsa-quick-pellets-bander

ато хочу собі дещо замовляти, тай заодно взяв би й це, якщо це воно

 

Можна "на хвіст впасти"?))) Забув собі замовити петлевяза, був би вдячний, якби ти докинув собі в замовлення.

http://flagman.kiev.ua/index.php/component/virtuemart/category/1279-flagman-petlevyazatel-loop-tyer-small

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні з другом в Радянському, виїхали пізно, були на місці лише об одинадцятій годині. Білетер здер 120 гривень з кожного, без варіантів дешевше, ми до обіду (ми дійсно зібрались опів на четверту), пізно приїхали й таке інше. Як не дивно, я зловив біля 20 штук *ладошечних* карасів, а друг не зловив нічого, хоча зазвичай він більше мене й більшу рибу ловить. Клювало в мене виключно на мотиля (фідер й поплавок), хоча знайомий (якого зустріли на березі) зранку ловив нормально на опариша й червяка (на пружини й убійци карася) . В мене ж ці наживки мовчали майже зовсім. Ще й мотиль на північному попався, мягко кажучи кончений. Був би гарний крупний мотиль, імхую, клювало б зачно краще. Фото не робив, нічого цікавого чи особливого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MANJAK11 сказал:

Був сьогодні з другом в Радянському,  зловив біля 20 штук *ладошечних* карасів, 

Так лодошкі в людей бувають різні. :) А так з почином. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

 Був би гарний крупний мотиль, імхую, клювало б зачно краще. 

вже кінчається мотиль,вилітає чи що,  дядько казав який продає. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

Був сьогодні з другом в Радянському

В неділю, казали радянські джерела, було 64!!! рибака)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

Был в Гараздже в субботу, караси поклевывают,погодка супер, просидел до обеда,на большую сковородку хватит. Карась разный,с лодоху в основном, но два лаптя за лодоху, почти середины озера вынял. Всего 16 карасей,ох...енное настроение и летняя погодка целый день, вот первая рыбалка на весеннего карася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий їздив у Вільхівку, результат 22 карасі на долоню. Вроді результатом задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт! Хочу поділитися враженнями, правда із запізненням, бо було це 29.04, але все ж таки.

Був з друзями у с.П"янне (колишнє комуняцьке Радянське) 29.04. Ціна рибалки 120 грн. Час лову з 4:30 до 18:30. Ловив на чотири вудки, з них один фідер.

На фідер я лампічив флєт, топтав у нього якусь секретну кашу, яку варили друзі, та насажував на гачка поп-ап, спочатку із запахом часнику та м"яти, потім полуницю, потім ядрений перець, потім ще якусь вкусну хрінь, яле карпа я так і не дочекався. Кормився кукурудзою та горохом, по три-чотири спомба з інтервалом 2-3 години. Решта вудок стояли на карася.За оснастку була його смерть, чи вбивця (як хто звик) на три пружини, в які я старанно натоптував мастирку  в яку додавав краплі часникового екстракту. Скажу по-правді, я не очікував, що в таку ранню пору буде працювати часник, більш схилявся до хробака з опаришем, тим паче мій друзяка Ігор саме так і зловив першого сріблястого, але як на диво часник працював досить успішно, та зробив всю рибалку. А, ще підсажував анісовий кук, то теж нічого. Описувати весь, всім відомий процес не буду, скажу лишень, що рибалка вдалась, а сальце з тушнячком да під псят, оооооо...(скажу зразу, що ми не алкаші,так чисто по традиції. Ні,я не то шо б виправдовувався, але.. . Ну, ладно). Фоток майже не робив, просто ставочок, та рибка.

 

20170429_171251.jpg

20170429_182629.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, Такер сказал:

це на людину чи на банду?

Це суто мій улов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@siv.lutsk мда кльово,але скажіть таку штуку, вже чув не від одного,що карасик з відти трішки неприємно пахне,а якраз сьогодні друг говорив, що прям смердить мулом,то це правда, чи видумують люди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, yura-patriot сказал:

смердить мулом,то це правда, чи видумують люди?

Видумують. Загалом мені подобається Чаруківський карась, дав би йому перше місце по смаковим якостям. Цей менш солодкий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж раз привозив цьогоріч з Радєнського - смачна риба, вся сім"я лопала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20170512_222805.thumb.jpg.5a3043b62a9aaecc2a43ea4672eda138.jpgЗнову П'янне з 12.05 на 13.05. Приїхали з ночівкою,але як виявилось до червня не дає ловити у ночі, але якось вмовили, мовляв не знали, дорога далека та ін. Цього разу ловля каряся, без карпових заморочок, як виявилось згодом даремно, бо приїхали зранку люди,які кормили горохом а потім на нього ж ловили, то бачив як виймали спочатку трійку, потім півтора, а згодом ще двійку. Отак то. А я з минулого разу, коли його не вговорив, цього разу забив, але знову відірвався на карасях.

 

 

20170513_112928.jpg

20170513_113514.jpg

20170513_113746.jpg

20170513_145243.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...