Перейти до змісту

Если шлем портит вашу прическу, или выглядит глупо, не носите его.


difoto

Рекомендовані повідомлення

От тут ще одна стаття по темі. http://vile-gnus.liv...com/102361.html

Робимо висновки. Як кажуть, береженого Бог береже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 189
  • Створено
  • Остання відповідь

От тут ще одна стаття по темі. http://vile-gnus.liv...com/102361.html

Робимо висновки. Як кажуть, береженого Бог береже.

Ну ну дятьку, щось я вас ні разу не бачив в шоломі?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я бачив :) І що, тепер почнемо розводити срач за кожного бордівця, хто відписується? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я бачив :) І що, тепер почнемо розводити срач за кожного бордівця, хто відписується? ;)

нехай їм стидно буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

У нас також перші бойові втрати.. Випадково не взятий шолом - і падіння на мості біля 5-ї школи. Гематома на носі, добряча гуля на голові..

Спрацював закон підлості, не інакше - адже власниця брала велошолом постійно.(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб перетнути міст біля 5-ї школи шлем потрібен навіть без велосипеда. Там ями по коліно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Падіння сталося на мості не біля 5-ої школи, а на рівненському...там дорога ще нормальна, та моя необережність - і палкий поцілунок асфальту відбувся; синці на ногах, паро ран на руках - дрібниці, та обличчям зарядилась добре.. :0037: добре, що не гірше)

тепер не буде "випадково" забуватися шолом вдома...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Два місяці даремно катав шлем у себе на голові. Аж раптом він мені знадобився, для захист голови від граду :). Буря була 14.08.2014. Град був розміром з аличу, або ж маленький абрикос. По голові лупило так, що думав шлем проламає. Але шлем витримав. Спину захищав рюкзак. 1 градина попала в ногу в район коліна. З'явився синяк вдвічі більший за розмір градини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Вот не знаю, сильно ли помогло бы ему что-либо, окромя фул-фэйса в данном случае.

Касание асфальта и гашение удара происходит при активном участии левой скулы... и отсутствующее прикрытие моска тут ничего не решило бы...

iRQZz.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот не знаю, сильно ли помогло бы ему что-либо, окромя фул-фэйса в данном случае.

Згоден.

1172844573.jpg

Але ж він знав, у якій дисципліні виступає? Крім того, у нього це точно не перший випадок свідомої зневаги своєю безпекою та безпекою інших.

64d108c67ae5.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

На жаль, досі приходиться бачити на вулицях міста безпечних велосипедистів. Можливо, прочитають і задумаються..

18421_809861942394313_8082127981140925076_n.jpg?oh=89bb4167c2ab79fe5bd9075415b71a52&oe=5581935B&__gda__=1434541656_f0db080a4719d9984027d39f4e5b32f5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Арнольд Шварценеггер был задержан за неправильную езду на велосипеде

Актер катался на велосипеде без шлема

http://www.segodnya.ua/culture/stars/arnold-shvarcenegger-byl-zaderzhan-za-nepravilnuyu-ezdu-na-velosipede-600844.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

На жаль, досі приходиться бачити на вулицях міста безпечних велосипедистів. Можливо, прочитають і задумаються..

18421_809861942394313_8082127981140925076_n.jpg?oh=89bb4167c2ab79fe5bd9075415b71a52&oe=5581935B&__gda__=1434541656_f0db080a4719d9984027d39f4e5b32f5

Гармонь 121

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Вечер пятницы 12-го . Около 21:30 на перекрёстке окружной и Ковельской в Маяках. Не знаю как и кто виноват но велосипедисту оч. не повезло. Авто на разделительной линии, вело метрах в 5. Велосипедиста скорая увезла. Естессно без шлема был. ГАЙцы до полуночи схему ДТП рисовали.

Берегите себя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Об'їзджав двох пішоходів, які йшли посередині дороги.

Один мене побачив та сказав іншому, щоб той відійшов - то інший з переляку настрибнув на переднє колесо аки дикий олень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завдяки тому, що впав прямо на потилицю, добре замортизувало кріплення, яке при цьому повиривало з корінням. Тому удар головою взагалі не відчув.

+ впав на велосумку, то вийшло м'яко в цілому.

Раніше при падіннях на бік ніколи не торкався головою землі, мабуть через те, що падаєш на плече чи руку. При падінні назад так не вийде - голова стрімко падає з висоти 2 метрів в обійми асфальту )). Без шолома тут ніяк.

Додав фото шолома з кращого ракурсу.

post-7133-0-80770400-1435954329_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велосипед в нормі: основний удар пішов на пішохода + він впав на обочину. Обійшовся без подряпин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отак виходить, що власну макітру легко можна розбити від зустрічі з пішоходом-панікером, що вже про автомобілі і сальто через капот казати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...