Перейти до змісту

Если шлем портит вашу прическу, или выглядит глупо, не носите его.


difoto

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Я подумав так. Раз моя голова мене кормить то треба її берегти.

А неслухняне волося можна під душиком з шампунем, і все буде гуд :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 189
  • Створено
  • Остання відповідь

Падіння групи на шв під 45 .......... не дай Бог.

в Назара висок зразу посинів і Гіровський шолом від удару тріснув.

Я вже не кажу що в ного на ногах і на плечах живого місця не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчера со своим другом стояли возле "Квартала", и около нас проесжал какой-то парень на велосипеде. А с "Квартала" как раз кто-то выходил, и он как затормозил передними тормозами и полител. Шльома канечно же небыло, повезло с приземлением, упал возле ступеньки. А велик кажись назывался Keylis (или что-то похоже), вродибы неплохой. И парень тоже был одеть в какой-то костюм. Может вы его знаете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

парень без шлема?

на Kelly's? тормозил и полетел через руль??? :101010:

у нас таких не водится! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ні у кого немає побіних агітаційних фоток тільки на тему ременів безпеки в автомобілі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Навіть мувіки є.

Було ютубі. Аля жостка соц реклама.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, давайте но, гуру, радьте, який краще шолом прикупити. Фоткі там, тести, графікі. :101010: Щоб молодим було простіше у виборі свому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мувіки я бачив, не то... навіть жосткі. Фото - куди наглядніше, і весь епізод в тебе перед очима, а мувк - подивився раз, два, і вже не дивишся.

В мене жінка пристьобуватися не хоче. Навіть коли я за кермом - це ж куди небезпечніше :101010:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шльом треба вибирати не по ціні а по зручності, так що ідіть у магазин і міряйте а по функціоналу вони однокові, голову вбережуть, головне шоб не болтався на голові і не муляв ніде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене жінка пристьобуватися не хоче.
потрібно було купувати "американця" з автоматичними ременями безпеки :)

Або просто коли сдіаєш в машину скажи їй ніжно: "Люба, а давай я тебе відразу сам придушу, щоб ти потім не мучилась і я не тратився на ліки і хабарі персоналу лікарні" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я выбирал шлем на "ВелоЗоне". Перемерял всё, что у них было, моделей шесть. Самый дешёвый (около 70 грн.) брать не хотелось, да он и не удобен был, но и самый дорогой (больше 500 грн.) оказался неподходящим. Подошло (сидело как нужно) только два - 132 грн. и что-то около 340 грн. Так как был немного ограничен в средствах, остановился на модели за 132 (129) грн.

longushelmet.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Plum

У kmd и FKCX_half, если я не ошибаюсь, такие же и в той же цветовой гамме :) У funfoto - синий.

Наверное, самый популярный шлем у бордистов

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно, зразу відлетіли ззаду накладки з гарним логотипом...Коли він легенько впав... Клеїв потім Феніксом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2difoto

О точно Kelly's.

Можливо і не водиться. Просто напевно любить покататись. Но полетів він красіво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если тебе это доставляет удовольствие (покатушки), то при твоём раскладе получается 30 гривен за поездку. Совсем не дорого. Почти как прокат оборудования. Зато потом, когда очки окупятся, ты сможешь пользоваться ими на шару :)

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ще раз спрацьвав шолом. Тепер на Лілі.

Сонечко ледь заставили його вдіти на покатушку. І не дарма!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шолом рулить.

Я 3 рази летів по серйозному і 2 з них без шолома.....

1. Нічого не пам"ятаю взагалі...... втарата пам"яті по приблизних підрахунках 40-50 хв. (уявіть силу удару) фейс в кашу... тиждень на лікарняному.

Був в бейсику з цупкої тканини з твердою сіткою спереду.... спасло реально. Кепку спереду розірвало повністю, до м"яса не дістало.

2. Політ через шлахбаум :) . жесть взагалі..... був без шолома. швидкість десь 33-34 і шлахбаум в темному дворі, гальма, удар, політ через нього разом з велом. подряпав ного :) Фігня , повезло.

3. Завал групи на швидкості під 45 впало біля 20 чоловік. Тормозний шлях біля 7 !!! метрів !!! удар в гору велів і людей політ побив коліно, на шоломі невелика вмятинка, ...... була б в голові.

Був свідком серйозних падінь кількох людей, потім сам надавав їм допомогу, обдивлявся рани, амуніцію, техніку.......

ВИСНОВОК. Одягати шолом треба ЗАВЖДИ... тільки сів на вел, вдягай каску...........на роботу їжджу в кепці.. :) а так завжди в шоломі.

Якщо не ти в когось або в щось в"їдеш, то це не гарантія, що в тебе не в"їдуть або не підріжуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Шлем. Ситуация из жизни. Не моей.

Стою на светофоре. Подваливает рядом мужик на шестерке...

Спрашивает (цитата):

- А в этой (тыкает на шлем) х..не не жарко?

Я, кивая на его машину:

- А в этой?

Он, кажется, обиделся...

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

за непотрібністю (є інший) віддам в добрі руки шолом Rudy Project, модель: Pyovra. В дуже доброму стані, як новий :) ідея ціни - 80 грн. по вигляду - як на аватарці Lexx_Giant ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окраскою такий ?

так, вроді точно такий. основні тона патріотичні синьо-жовті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...