Перейти до змісту

Кофеїн: акустичний концерт гурту ILLUSIONS


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Ще раз дякую Максиму та Іванці за організацію квартирника, а ILLUSIONS - за гарний настрій. Чудово провів час.

Masik, приємно було познайомитись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 116
  • Створено
  • Остання відповідь

Ще раз дякую Максиму та Іванці за організацію квартирника, а ILLUSIONS - за гарний настрій. Чудово провів час.

Masik, приємно було познайомитись!

Взаимно!!!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опять только ссылку на вконтакте втулили !!! :0156:

Неужели так сложно фотки в этой теме разместить ? да и видео тоже, если есть...

Якшо у вас, Владзімір, такіє піпєц запроси, то може, взагалі для тебе спеціально гурт ще раз запросити?

Тицьни по посиланню - оно і откроєццо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приєднуюсь до слів вдячності оркам.

Хтось в Кофеїні варить кльовий лімонад... якби концерт був не такий захопливий, я б випив більше, ніж пів літра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юра, на кльовий лімонад нана би схадіть не в день концерту. Я сьогодні перевіряла - він досі кльовий))))

ДО речі, зайцИ, хто знімав відео під час концерту? Можете поділитися пліііззззз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті і я відгук напишу, все ніяк руки не "доходили" )

Щодо організації і атмосфери - все чудово, формат сподобався і мені, і дружині, з нетерпінням чекаємо на нові виступи! порадувала наявність старини Талліна на барі ))

Щодо Illusions - враження неоднозначні. Їхня музика - це водночас і весна, і осінь; і дощ з грозою, і полум'я свічки; сум і надія; тривога і спокій... Звучали класно, напрямок музики цікавий, в першу чергу завдяки поєднанню класичних інструментів та віртуозності виконавців (особливо Єгора). Сподобалися переходи і різні комбінації гри на інструментах, все досить насичено, і в той же час індивідуальна гра кожного (а в Андрія - і вокал) теж на висоті. З задоволення послухав би вживу ще раз, а тим паче із оркестром.

Разом з тим, прослуховування викликало такі почуття як ностальгія, хвилювання, сум, побоювання втратити щось цінне, невідворотність рутини і ілюзорність того щастя, як воно має бути (важко підібрати правильні слова ))) Можливо, справа у текстах окремих пісень (Серце, Illusions), а може у характерному звучанні віолончелі, а може це все просто моє ІМХО.

П.С. В когось є відео пісень, які не увійшли до першого альбому? Хотілось би освіжити в памяті і порівняти з першим альбомом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Abrikos, а можна, з вашого дозволу, це таке.,.уухххх враження забрати собі до статті про концерт?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую. і за враження і за коменти. а щодо Illusions у Луцьку дубль два - то будуть.

Єгор Грушин (піано):

Дуже сподобалось місто. Відчувається затишність і особливість. Люди привітні і дуже креативні. Сподобалась реакція людей на нашу музику, підтримка. Також дуже сподобався замок, до речі перший замок, в якому я побував) .

Крім того, що у міста є своя історія і майбутнє - у Луцька є сучасність, що думаю, набагато важливіше. Із задоволенням відвідаю це місто ще не раз).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роксолана, віолончель:

Луцьк дуже привітне місто і я тішусь,що мала нагоду в ньому побувати,перейнятись дружелюбною атмосферою та можливістю аж двічі поспіль в ньому дати концерт.Це було наче на одному подиху і з великою віддачею,адже лучани надзвичайно гарно нас сприймали,хоч і чули вперше!!Дякую цьому місту,його самобутньому духу!коли буду мати нагоду-приїду сюди ще з превелеким задоволенням!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Львівські музиканти: У Луцьку - як вдома, куди завжди можна повернутися після довгих мандрів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 5 місяців потому...

Підніму тему про гурт Illusions - вони випустили новий альбом, який можна прослухати ТУТ.

В ньому є деякі пісні з тих, що грали в Луцьку, але які не увійшли в попередній альбом. Найбільше сподобалися - "В небо", "Памятай", "Миколай". Всім приємного прослуховування!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Підніму тему.

Єгор Грушин 08.05.2014 Луцьк ARTROOM

8 травня 2014 р. о 19:00

[spoler]Запрошуємо на концерт одного з найяскравіших українських композиторів-неокласиків Єгора Грушина.

http://egor-grushin.in.ua/

Окрім своєї звичної програми будуть виконані твори з нового альбому "Dominicano". Над записом нового альбому працювали спільно піаніст Єгор Грушин та віолончелістка Роксолана Пахолків.

"Надихали нас люди та події. Бажання видати платівку з’явилося восени. Композиції створювались протягом року під впливом подій та настроїв", - розповідає Роксолана Пахолків.

Характерно, що більшість композицій із нового альбому - зовсім нові, і лише буквально дві-три було записано раніше.

Як і в попередніх двох авторських альбомах, Єгор Грушин продовжує творити музику у неокласичному стилі, але у новому альбомі більше проявлятиметься індивідуальний стиль піаніста.

Єгор Грушин - найяскравіший український неокласичний композитор та піаніст. В його доробку сольні альбоми «Inside» (2012), «Absolution» (2013),"Dominicano"(2014). посилання на Вікіпедію :http://uk.wikipedia.org/wiki/Грушин_Єгор_Валерійович

на саундклоді: https://soundcloud.com/egor-grushin/dominicano

10247478_1484210385124253_2565467752475334038_n.jpg

карта

група у ВК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...